• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Lauri aj SPG OK.Proste všetko OK.Tak preto ma to nebaví.
5. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib aj na imulogii ste boli ???
5. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nie.
5. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib je to veru na jed... pozname to tu viacere veru... :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo sa robí na tej imu...?
5. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.... co porabate? ja mam dnes volno tak som sa flakala po meste a prd som kupila... ma bolia vajecniky jak svina...katastrofa..som si uz aj tabletku supla
5. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Cukruš konečne si tu keď aj ja.Ako sa máš baba?
5. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj simi....preco ?? som ti chybala? :sweat_smile: aaale ujde to...
5. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné.Nikdy som ťa tu nezastihla.Tak keď aspoň ujde,tak fajn. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj tak mi to nepomoze ked budem prepadat smutku a beznadeji... aspon sa klamem ze mi je super..tak aspon nemyslim nato co som mohla mat a nemam...a co ty?
5. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja pohoda.Akurát čakám,že keď zajtra dojde mrcha,tak sa musím objednať k dokimu a začneme pátrať po príčine.Ale nechce sa mi.Normálne rozmýšlam,že si dáme pohov a možno nasadím antiku.Uvidím,ako sa dohodnem s lekárom,ale fakt ma to nebaví.
5. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sme natom dost podobne...ja cakam kym dostanem menzes a idem na vysetrenia aby sa zistilo preco stale potracam...som zvedava ale zaroven sa bojim ze sa nanic nepride...ty si bola teraz tehu ? som mimo obrazu...dlhsie som tu nebola
5. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa bojím,že zas nič nenájdu.A na umelé ísť nechcem,lebo dvojičky by nás zabili,ak by náhodou.
5. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas super graf... ja nemeriam...ale buduci cyklus chcem zacat ale len tak pre informaciu..aj ked mi to je asi zbytocne lebo viem kedy mavam ovulaciu.... ale s tym ze sa zacneme snazit skor ako v januari ani nepocitam
5. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo.Tak to ti nezávidím.Nech ti na niečo prídu,aby to nabudúce podychytili a nič sa nestalo a ty by si mala krásne bábatko.
5. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak neni co zavidiet to je pravda.. ale tak haadam na mna este nejake to babenko caka... :wink: ako povedal moj muz....je zvedavy co mi potom zas bude chybat ked budem mat dieta
5. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je pravda.Potom ti bude chýbať druhé.Tak jak mne.Simi je už velká a preto nám chýba to malé stvorenie.Čaká nás všetky,len nevieme kedy príde. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz ste boli na nejakom vysetreni?
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej u predošlého lekára.A OK.
5. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vies co nepochopim... ako alebo preco to vlastne tak je ze prve dieta ma zena bez problemov a potom dalsie nie a nie prist
5. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukruš ja som bola 3x tehu len čo sa na mňa niekto pozrel a teraz???No s tým asi nič nenarobím.
5. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zvedava kolko mi bude trvat kym otehotniem....prvykrat som otehotnela po roku...potom po 4 mesiacoch a teraz netusim kedy sa podari... ale aspon budem mat dobry pocit ze sa to uz nezopakuje ked pridu na pricinu
5. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím ti teda palčeky,nech to už dobre vyjde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem...podobne....a kym ti este neprisla mrcha nezufaj...mas fakt super graf...ach idem ale na hodinku zehlit lebo sa mi to nejak kopi...potom pridem...tak zatial :wink:
5. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa.Ja letím pre malú do školy.
5. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak ja uz zacinam mrchovat... uz spinim...
5. říj 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu kuk kuk ..jím čínu na kari mnam...taky už mě to čekání na mrchu nebaví už jsem na nerva
5. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib na imuso sa skuma, ci netvoris protilatky na muzove spermie, potom na vajicko a na trofoblast, to su zarodocne obaly plodu.
5. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lauri tak to mi určite nerobili.Tak som zvedavá,čo všetko sa bude alebo nebude skúmať.
5. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek