• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@gelinka75
@riana12
tak my spíme pri otvorenom okne už dva týždne a teplotu nemám nejakú neviem akú. Odokrytá som spala aj na 21DC a to sme spali v prievane, takže "mala byť nižšia" a nebola. Takže podľa mňa teplo či zima teplotu jednoducho neovplyvňuje
2. črc 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak netestuj :grinning: :grinning: :grinning: budeme čakať na výsledok, ale si myslím, že testneš :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vnútorná teplota meraná počas dňa ale vôôôbec nemá výpovednú hodnotu :grinning: Hýbeš sa, rýchlejšie dýchaš ako v spánku, nie si v takom pokoji ako cez noc :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty sa neopakuj, lebo sa nedočkáš zelenej :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gelinka75 hlavne nezabúdaj na toto "ktoré by mohli teplotu ovplyvniť" - BY MOHLI :grinning: Nie je tam : "ktoré ovplyvňujú" :sunglasses:
2. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko @mon777 nebudem nic testovat, na co? som iba 5DPO, takze je to z tepla :wink:
2. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nehovorím, že máš testovať :grinning: A hej..si len 5 DPO ja som bola len 4DPO a aha, aký výskok :slight_smile: Hovorím. Okno bolo dokorán, vtedy tuna tuším aj pršalo nadránom a bolo chladno a BT aj tak vyzerala tak, ako vyzerala :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/318424
2. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 no nema vypovednu hodnotu ale meni sa.... :wink: no neviem ja si myslim ze v extremoch to moze mat vplyv a takisto je niekto mozno sensibilnejsi a ma to na neho vplyv... vies, tak ako sa niekomu meni kazdu hodku o 0,1 stupna a niekomu kazde dve...
2. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ani ja nevravim ze mas testovat :confused: :sweat_smile: :grinning: az 10dpo testuj :grinning:
2. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no netestnem lebo som po pregnyle, pojdem rovno na krv :wink:
2. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to je tiež fakt. Ale tak podľa mňa uvidí zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jaj, ty chceš mať rovno B+, ti nestačí B :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 uz nemam ziadne testy :unamused: ale na ovulku sa vobec necitim, ani hlien nebol plodny...
2. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka kedy ideš k dokimu
2. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa moja a ty netestnes? :slight_smile: pekne sa drzis
2. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie už netestujem, zajtra príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa idem dnes o druhej, a ako vies, ze zajtra pride? ved si neklesla...
2. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa nestaci + :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej hej lebo teraz by som mala ducha len pregnyloveho, a to nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka neklesla, ale toto nie su tehu teploty si myslím, mala by som byť asi vyššie, ak by to bolo tehu a zajtra klesnem a príde, minulý mesiac sa opakuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak o druhej na teba myslím :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa moja minuly mesiac o takomto case si uz mala mrchu :wink: a mas krasne teploty na tehu, ved si skus v galerii pozriet tehu grafy na ff ake su tam teploty :slight_smile: to mozem ja povedat, ze nemam tehu teploty, ale ty nie :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no áno, ale tento mesiac som mala ovu skôr, tak asi preto mám LF dlhšiu, či, ja neviem, ale sa mi nezdá, že by to vyšlo, a testovať určite nebudem, iba ak by naozaj neprišla
2. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cautee babyyy...takze lekar za mnou ....11.7.ale ideme znovu lebo vraj by mohlo mat o mm viac teraz cca 4mm :pensive: a vraj ziaden sexik...no o nom ani neuvazujem...a na busenie srdca mi nic nepovedal...ale kedze je humbuk s poistovnami tak to bola taka rychlovka. sa ma opytal ci som uz aj test robila a ze tak to ideme rovno na utz a nebudeme mu tam pchat prsty :slight_smile: tak to ma potesil
2. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa myslim si, ze to,ze prisla ovu skôr ti lf neovplyvnuje. a väčšinou, ked tomu neveríš, tak to je tu :slight_smile: a mas zasobu testov? :wink:
2. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a ešte som do včera brala Duphaston, tak asi je to tým a testy ešte mám, ale netestujem, zvážim testovanie, ak zajtra nepríde, ale ona príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj pozerala som tvoj graf a preco si myslis ze to je anovul ?
2. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a len tak pre zaujimavost moj dnesny test ten nestastny one step. zosilnel?
2. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@milagros ja som bola na tej krvi. tebe tiez bral?
nebolo to na zistenie tehu alebo HCG hormonu ale na mozne choroby/komplikacie pocas tehu - cize stitna zlava, HIV a podobne
povedal v ktorom tt si? ci bolo tiez este skoro?
2. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros a fotečka nebude :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa moja ja ked som brala duphaston, tak uz pri poslednej tbl som vzdy klesla a klesala som az kym mrcha neprisla... vzdy to bolo presne na 4 den po poslednej tbl...takze nadej este je :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek