• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@riana12 to je jasne chapem, ze sa to takto neda, to som myslela iba ze ci by podla tych teplot mohlo byt a kolko dni musi byt hore aby to bolo vidno na test??
ano snazili, v podstate sme sa podla teploty moc neorientovali ale trafili sme den pred ovu a aj po nej.
2. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes takto :frowning2:, obrovský pokles, co to zase je?
2. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 nic sa neda s urcitostou povedat, aj ked sa drzis stale vysoko 15-16 dni po ovu, lebo na druhy moze dojst aj tak k poklesu a pride hned MS... neda sa na teploty vobec spoliehat...
2. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralat neboj sa, je to ok... v priebehu lutealnej fazy moze prist k roznym poklesom, ktore nic nemusia znamenat a netreba im venovat ani extra pozornost... drzis sa na urvoni poovulacnych, si uprostred lutealnej fazy, neboj... na zavery mas este par dni cas...
2. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 mon zase duchov vyvolavas?! uvidis ked to pride nebudes ich vytahovat fantaziou fotakom.
@magimary ó vidim, ze Ty sa uz vzdavas, to snad nie? ako dlho merias a sa snazite?
inak sa tiez poberam dole skor ako som zvykla som 10alebo 12DPO a uz klesam nuz,) http://www.fertilityfriend.com/home/3bf566
ale zas ten stres som rada ze sa nemohol zapisat - som pred odovzdavanim diplomky 32hodin nespala a predtym len 3hodky a zvysena teplota cele dny z vycerpania, tak konecne mozem relaxovat a pracovat svojim tempom.
nejaka tehulka za ten cas co som tu 10 dni nebola? :slight_smile:
2. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 vdaka no uvidime co sa bude diat:slight_smile: bud pride MS alebo nie.
2. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 fí krasne sa drzís! drz sa!
2. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ajoj..hej hej.natiahla som to až až :grinning: tak ale tbl.začnem brať presne na dovolenke...a 10 dní,,takže mrcha isto nepríde tam...a ty ako??..meriaš?..ani neviem ako si na tom?
2. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nooo lauritkaa ti akoooo? cakam na tebaa
2. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros a naco mojka cakas ? :grinning: :grinning: :grinning: ved ja uz mam mrchu na ceste, uz spinim, brucho boli, do vecera sa rozbehne :wink:
2. črc 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 díky, minulý měsíc nám to vyšlo, ale nedopadlo to, tak měřím znovu, aspoň abych věděla kdy byla ovulace, ale pak mi to stejně nedá a měřím dál, takový pokles jsem ale ješřě neměla
2. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, a uz sa aj hlasi.. takze pisem 1 dc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je radost v takom teple :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aaaleeee neee....som sa spoliehala ze jun je silno plodnyy...a to co podstupila st2 nevyskusate?
2. črc 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no tak ja som mala asi vcera ovulku, http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 mala som 3 dni preovulacne priznaky a dnes uz mam poovulacne. normalne sa uz opat v sebe vyznam, uz v piatok som vedela, ze ovu bude asi v nedelu...a to som ju cakala az vo stvrtok, sranda. teraz som sa vobec nad tym nezamyslala, neriesila som zensky caj, ani grepovy dzus... nic.... ale sexik bol iba vo stvrtok a v piatok... v sobotu som mala riadne bolesti hlavy a od zaludka mi bolo zle a vcera sme sa pohadali s muzom. takze tento mesiac sme prepasli :angry: :frowning2:
2. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@annavi zlatik a ty ako pokracujes? kam si zmizla? :slight_smile:
2. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zase??? och :pensive: :pensive:
2. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros uz sme skusili dvakrat. stacili dva negativne zazitky :frowning2:
2. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko vzdy si ma najde ehhhh :rolling_eyes:
2. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka co bolo u lekara???
2. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: no ako? pribudol nejaký pozitívny test? nebola som tu dva dni :slight_smile: moja mrcha mi už dáva konečne zbohom, bola to asi najsilnejšia mrcha v mojom živote, 4 dni vkuse sa zo mňa lialo, včera menej a dnes už len špinenie :slight_smile: chvalabohu :wink:
2. črc 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahaa :frowning2: ani o adopcii neuvazujete
2. črc 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros nie, v tom sme sa obidvaja zhodli.
ked, tak len vlastne, alebo ziadne :slight_smile: budem mat potom len macky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela ahoj, doktor ma cely tyzden dovolenku :grinning: ale kupila som si testik inej znacky ako pepino a bola tam len / takze tehu nie som a ten dnesny vystup bol asi predsa len ovu... aj ked ziadne priznaky neboli :unamused:
2. črc 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj ty? :slight_smile: asi som nakoniec aj ja mala vcera ovu :D http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 aj som mojho prehovarala, ale v tom teple sme nejaky skapaty :D
2. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj moja, tak tehu nie som, doktor ma dovolenku na teste rapiclear len jedna /, takze dnes vystup bola asi ovulka :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
2. črc 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak sup-sup s muzom keksikovat :wink: , nech vyuzijete grafovu krivkuuu :sunglasses:
2. črc 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj moja. tak predsa to bolo predzvest ovulky. http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 dnes uz mam poovulacne priznaky... ale sexik nebol... v soboru som sa nedokopala, ani to vinko mi nepomohlo, bolo mi fakt priserne... a vcera ked bola ovu, tak sme sa s drahym pohadali :frowning2:
moja, mrzi ma ze je len / ciarka... ach, dufala som,ze ti to vyslo :unamused:
2. črc 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no moja, akurat som ti napisala, sranda....
2. črc 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka aha.. tak vidis hmmm :fearful: vyskok mas paradny. ak porovnas s minulmym grafom, tak az ta dnesna teplota je tvoja poovulacna..
takze zahada vyriesena.. :slight_smile:
2. črc 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka ja som aj chcela, ale sme strasne zniceny z toho tepla :unamused: mozno vecer, mm chce ist na pivko, tak bude lahsie ho zneuzit :D
2. črc 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek