• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@moni1007 moja, tak postojačky :sunglasses: ti verim,ze ten zajtrajsok ta laka, aspon sa mas na co vyhovorit (mm narodky) a ja sa mozem vyhovorit iba na teba :D
9. črc 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka takze zajtra testujes? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
9. črc 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ak ty, tak aj ja :slight_smile: aj ked uz teraz viem, ze bude u mna iba jedna, ale chcem ta podporit :wink:
9. črc 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved ja mam tiez takeho tusaka,ze si tam, tie // nnejadem. ale ak sa dohodneme tak testnem... ale potom uz testy kupovat nebudem a nebudem uz ani testovat :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 hm... dobra ponuka, ale rozmyslam, ci testnem iba ak mi stupne teplota :slight_smile: ale tak sa teda dohodneme...zajtra testneme a potom uz iba pockame, ci vobec pride mrcha, ok? a ked bude meskat, tak az potom kupime testik :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobre plati, zajtra testneme, minieme test a potom uz netestujeme :slight_smile: ja uz ani nemienim minat prachy na testy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ty netestnes ani keby mrcha neprisla? nieco na pamiatku? :wink: uz ma palia prsty :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no jasne,ked mrcha nepride tak testnem... ale az ked bude meskat par dni :slight_smile: namoc si ich do srudenej vody,ked ta palia. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tesis co?
9. črc 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 tak to si uhadla :slight_smile: ja som si myslela, ze uz vobec nechcest testovat... normalne mi padlo kamen zo srdca :slight_smile: ja uz som si aj prat dala a normalne ma to taha do tej postele :unamused:
9. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja jem zmrzku... pojdem dat tiez uz to pradlo do pracky... vsak si lahni... co vsak nemas nic take na robote :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj ja som mala a kym som prisla domov, tak som bola cela zababrana :slight_smile: ono by sa robota nasla, ale nevedela by som sa sustredit... :slight_smile: musim asi mm povedat, nech ma "pozve" na kavu
9. črc 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ja praveze ani nie som nejak netrpezliva... asi to bude tym,ze som zmierena s jednou... kebyze su tam dve, tak asi odpadnem :grinning:
9. črc 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 presne si to vystihla... zatial to tiez beriem tak, ze je skoro testovat, a nie je to taka euforia ako minule cykly :slight_smile: ja by som asi kefu zozrala, keby sme mali obidve // :grinning: ale ja budem rada, aj keby si ich tam mala sama :wink: o kolkej vstavas?
9. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru,kebyze mame obe //, to by bolo.... nahoda je blbec ako moj hovori :grinning: ja vstavam o 6,00 a ty? myslim,ze o 4,00, ze?
9. črc 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 dobre si pamatas :slight_smile: ale uvidim kedy budem testovat, ci pojdem hned na wc... inak aky mas test?
9. črc 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja mam od lauritky a ty? co by si uz chcela vela,aby nam vysli // na rovnaky den DPO a este aj s rovnakymi testami. neviem ci je ta nahoda az taky blbec :grinning: :grinning: a zajtra mas este dovcu?
9. črc 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ano, este zajtra dovolenkujem a v stredu idem na poobednu :unamused: potom sa tu dlho neukazem... ja mam rapiclear. joj, asi si idem kuknut nejake testiky, ako by to malo vyzerat na 9dpo :D
9. črc 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ty si teda :grinning: :grinning: :grinning: a kde to ides kukat?
9. črc 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 http://www.fertilityfriend.com/tg/galleryBrowse.php?mode=category&id=1 :slight_smile: treba sa inspirovat... a ked uz si ma takto navnadila :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja teba alebo ty mna. inak, vy v tejto teme ste riadne presvedcive... aj minule ma tu kocky prehovorili na test. inak sa mi to zda akoby to bolo len minuly tyzden :grinning:
9. črc 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 navzajom :slight_smile: ja som tiez taka, ze sa necham rychlo presvedcit :slight_smile: rychlo to uteka... ved aj tvoj minuly cyklus sme spolu cakali :grinning:
9. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru, riadne rychlo to bezi... no mna hned presvedci kazdy... ale po tomto teste ma uz nik nenahovori. kedze ja som si test kupovala len dvakrat jeden v lekarni a druhe raz od lauritky, vzdy mi testy kupoval mm :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 :grinning: :grinning: tak hovoris, ze dalsie kupuje mm? ja som si kupovala v lekarni hned vedla roboty, tie lekarnicky uz aj vedia, ze ked tam pridem,co chcem :slight_smile: ale je to nafigu, lebo ma kazdy pozna :unamused:
9. črc 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vsak to, je to take blbe aj u nas nas kazdy pozna,ale mm ich vacsinou kupuje, ked je v inom meste :grinning: jasne, moj posledny test aky pouzijem kupi mm :grinning:
9. črc 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a zabudla som dodat posledny, lebo na nom uz budu // :grinning:
@bordulka
9. črc 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moj sa hanbi :slight_smile: ale ja uz som si zvykla na tu "slavu" :D ale najradsej by som bola, keby sa uz nemuseli kupovat :wink:
9. črc 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved to ze aj ja sa hanbim, ja som nikdy ani kondomy nekupovala, este ich aj muz kupoval a ja som bola snim, tak som sa hanbila :grinning: :grinning: :grinning: veru, najlepsie by bolo keby sme ich uz viac ani nepotrebovali :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja som si to tak nejak domyslela, ale ani testy od lauritky by nemuseli sklamat :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka tak vela kockam priniesol stastie :slight_smile: dufam,ze aj mne a este ked je posledny :grinning:
9. črc 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 my sme mali kondomy iba raz v zivote :D aj to som povedala mojej mamine, nech kupi :grinning: :grinning: :grinning: niekedy ma ta neplodnost aj svetle stranky :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek