• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@bordulka ty si este stale v hre? som myslela ze uz ti mrcha davno dosla a ty uz druhy cyklus tahas. no parada. drzim palce
10. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 aha, hm...
ale aj tak je to zaujímavé...
galériu grafov by som si na FF rada pozrela, ale ja som stále neprišla na to, že ako :confounded: :sweat_smile:
10. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko máme rovnakú guličku a na rovnakej teplote, ha :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lauritka ahojda... už to začíná být zajímavé jakože :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
10. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka 6.8., to budeš približne 6 tt :slight_smile: :grinning: :slight_smile: to už tam aj niečo uvidí :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
10. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary nalavo mas ze galleries / charts / to ked si das potom uz das len search gallery a ficiiiiiiiiis :slight_smile:
10. črc 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @melisaaa ja ju tam planujem mat az do konca cyklu :grinning:
meli to som si ani nevsimla ze zase takto opakujem??? to uz co je :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 jáj, len to by som tam mala asi zadávať kritériá, podľa ktorých to chcem pozerať...
a to je už zase moc na moju angličtinu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ešte skúsim, ako píše piefunko a uvidím, či pokročím :wink:
10. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa aj ja som plánovala mať len jednu bodku...
a ahaho, už ich tam mám 6 :grinning: :sweat_smile: :grinning:
no, ale pomôžem si, keď sa vždy zobudím? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a bez budíka a bez chcenia? :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
10. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko no moja, bojujeme spolu a neviem, či aj ja to takto nebudem mať až po mrchu :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi :slight_smile: , mohla byt vcera ovu ?? alebo len haluz.. hlien si nemala ?
10. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary zatial tam bude jedna, možno zajtra pribudne, čo ja viem, ale dnes som na tom tak, že pauza :grinning:
10. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary aleeeeeeeeee, alchemilku pijem a ľanové semienka tiež papkám :grinning: :grinning: :grinning: a možno pridám aj grepík
10. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no, ja som na "pauze" už od posledného dňa predošlého cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
10. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hlen jsem nijak nepozorovala,jen mě tři dny pobolívá břicho a prsa :-/ ani moc nevěřím, že by byla ovu..minulý měsíc stačil :-P

jakpak ty?
10. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi no ja nic, som 9 dc, este mam cas :P
10. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aby tě to nepřekvapilo :grinning:
10. črc 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ked nechces podla krierii, tak iba preklikavs pod grafmi "next"
a ked potrebujes prelozit, tak slova http://slovnik.seznam.cz/ alebo vyrazy a vety tu http://translate.google.com/
10. črc 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 OKi,
google translator je môj verný "priateľ" :sweat_smile: :wink:
10. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ahoj, dúfam že ten tvoj odkaz pre nás sa netýka tvojho nového účesu a vyšlo tooo na jednotku :grinning:
držím palce, nech sú dobré výsledky krvičky :wink:
10. črc 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ty opakovackaaaaaaaaaaaaaa aj ja pijem alchemilku a srotujem semiacka a dzusik uz caka na buduci tyzden ak sa mi bude chciet :grinning: :grinning: umrem z nas zena, my dve ak nebudeme spolu tehu tak ja neviem :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@red_kika ahoj, ja som sa rozhodla pockat na baby, ktore zacali druhy cyklus, nechcela som mrchovat sama :slight_smile:
10. črc 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa moja, podla poslednej mrchy by som uz bola v 11tt :grinning: :grinning: myslis, ze nieco uvidi?
10. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj lauri, ako dopadla mamina, je vsetko ok?
10. črc 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to vieš, že budemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
10. črc 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale podla ovu to bude 6tt a tam bude niečo vidieť :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka tak kupila som tehu test. Podla zajtrajsej teploty uvidim ci testnem:/
10. črc 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzanka9999
@bordulka
no kocky. uz sme doma. pekne sme si pochodili pomeste, boli sme nakoniec len na pizzu, lebo sme v tom teple ani chut jest nemali... ale stalo sa mi a to prvykrat, ze som si objednala ako prilohu na moju polku pizze ananas, lebo som dostala na to strasnu chut... a to som teda este pizzu s ananasom nejedla,aj ked viem,ze aj take su..
noa este mi voala kamoska, ze mozno bude spolu aj s nasimi krstniatkami nasou susedou. dostali byt u nas na sidlisku... ale az od 1.9. a chce si to este riadne premysliet, ked by to zobrala, ci to financne zmakne :slight_smile:
10. črc 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek