• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@moni1007 ahoj moja, tak zatial to necham tak, mozno to bol iba vykrik do tmy :slight_smile: aj ked som rano neverila vlastnym ociam :slight_smile: ty sa tiez pekne drzis :slight_smile: som zvedava ci ťa ta mrcha navstivi :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina grafiky mas zatial pekne. a preco ste sa nezacali snazit skor ked uz tak dlhsie merias?
11. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa moja, musim to asi vyskusat, ja som bola s mm tyzden doma a podarilo sa mi ho "presvedcit" na 2x :unamused: mozno by nam ta dovolenka prospela... drzim palce, aby sa to podarilo, ved nie je o čom :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika :D aha, takze nemusim striktne dodržiavať presny čas? uff, tak super :wink: meriam hned ako sa zobudim, ale nie vzdy je to v rovnaky cas, tak preto si niesom ista :D
11. črc 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka no mne to tiez skakalo doteraz v tych ustach. tak dufam ze teraz to skakat az tak nebude.... a o konecniku som ani ja nepocula.
11. črc 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka1 podla mna do hodiny je vsetko v norme
11. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika dakujem :slight_smile: vcera som špinila a dnes uz to je klasicka mrcha, ale pritom teplota dost vysoka, ako moje tradicne, tak nechapem..myslela som si, ze by mala klesnut a ona stupla :grinning:
11. črc 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no my sme doteraz tiez takyto maraton este nemali. najdlhsie ked sme boli pred tusim dvoma rokmi v Londyne na 4 alebo 5 noci tak tam sme to zvladli skoro kazdy vecer. tusim jeden vecer som ho zrusila. ale tak to sme cele dni len po zaujimavostiach chodili a na hotel len prespat chodili. takze mat este vecer sex bol heroicky vykon. a predtym som mala vzdy nejake intimne problemy, vacsinou mykozu takze to minimalne mna ako zenu dost ponizuje a odradza, aj ked priatel ak som sa osprsila tak nemal nic proti a bol mi velkou oporou. som rada ze vtedy ked som ho viac menej s navrhmi na sex posielala do haja vydrzal ( a vdaka bohu nepodvadzal coho som sa najviac bala ) a teraz si to mozme ovela lepsie uzivat. no a aj na tej dovolenke sme mali vyletiky len kazdy druhy den a nie take celodenne a namahave. a zvysne dni sme sa kupali v bazene a s tym 14rocnym hrala karty a kukali sme telku ( Kosti ). takze uplne ze pohoda. a nebolo horko, v noci dokonca aj chladno. takze medzitym ...... a ked si clovek da este aj troska vinka obcas..... fakt odporucam. a v konecnom dosledku, aj ked sme neboli pri mori ( bol tam bazen a cisty co som bola naozaj vdacna ), tak to vobec nebola draha dovolenka. ale tak to ti pripadne ak budes chciet napisem do IP.
11. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no urobim az v piatok lebo mam uz iba jden testik ale aj minuly mesiac som
Mala jemneho ducha a nic tak uvidime. Som zvedava na zajtrajsiu teplotu:slight_smile:
11. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa No najprv sme chceli až o rok ale akosi sa vo mne začali búriť materinské city aj ked už 2 deti mám. A taktiež som nechcela rodiť v zime a ešte sme chceli aby mal ten mladší aspoň 6 rokov ked sa malé narodí.Tak tento mesiac konečne manžel privolil :grinning:
11. črc 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahojky, nemas nahodou skusenosti s digi tehu testom? mne ukazal jasnu minusku, ale ohranicil ciernu plochu bielymi ciarami na plus...ma to tak byt, ked je to negattiv?
11. črc 2012 v 19:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme este na ziadnej dovolenke neboli, stale sa nam nieco do toho priplietlo, hlavne nedostatok penazi... ale tuzim ist trosku sa odreagovat... a ak sa vam to teraz po tom maratone podari, davam ruku na srdce, ze mojho aj o postel priviazem, ale tiez to musim vyskusat :grinning: ja som mala mykozu iba raz v zivote, ale stacilo mi to :slight_smile: a tie Kosti, to je moj oblubeny serial, hlavne Booth :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 neboj, tento bude silniet :slight_smile: tesim sa :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvolsiinylogin neviem ako to myslis, ale mne raz vysiel takto, snad to vidiet :slight_smile: a kolky dpo si?
11. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ani my nejdeme nikde. su ine veci na platenie, nazvys nezostane :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka presne ako pises :slight_smile: ale snad sa nam niekedy podari ist k moru, trosku sa vymočiť :D hypoteka je riadny škrt cez rozpočet
11. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jasne, pozicku na dovolenku brat nebudeme, nie je to nevyhnutne k zivotu :sweat_smile:
11. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jezis nejak prerobili konik, sa mi tu tazko orientuje sakra :confused: :rolling_eyes:
11. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no my uz sme jednou hypotekou zaťažený :frowning2: a ked si predstavím,ze ju budeme splacat do mojej 56ky :grinning: je mi do plaču... aspon ten bazen by sa hodil na dvor, keby sme nejaky mali :D
11. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak ved tu sa inac ani neda, pokial nemas bohatych rodicov, manzela alebo nie si celebrita / pripadne podvodnik :D/. normalnou pracou nezbohatnes :D tiez by som brala domcek so zahradou, ale to je sci fi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak tak... ale som rada, ze som nevyrastala v tyh vyssich pomeroch, nevazila by som si to co mam... my sme teraz kupili domcek, vyhodna cena, len ten dvor tu chyba, mame akurat miesto na auto.... a vy byvate v panelaku?
11. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka anoo, panelak. :rolling_eyes: tak co uz. musime vyhrat v lotte, potom bude dom . hahahhhaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no a v tom ciernom poli si mala ohranicene na plusko? lebo na tom tvojom nic nevidim, rozmazane velmi
11. črc 2012 ve 20:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to si aj ja hovorim, ze ked vyhrame v lotte splatime vsetky dlhy a bude to fajn... len problem je v tom, ze nepodavame :D
11. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvolsiinylogin jaj... tak to som mala... ako keby "vyrezane" plus, ale biele ostalo iba minus
11. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vies ako sa hovori, ze kto nehra, nevyhra :grinning: .. tiez som na to leniva hahaha.
11. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja mam na to svokra :grinning: ja si kupim iba los, ked idem na postu, a sem-tam vyhram 1€, ale minule som bola s krsniatkom a povedala som mu, nech vyberie los a vyhrali sme 5 € tak sme ich hned aj minuli na mňamky :grinning:
11. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ano, dakujem...
11. črc 2012 ve 20:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak to vyslo aj mne, takze klasicky negativ..
11. črc 2012 ve 20:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin :frowning2: mrzi ma to... a kolky dpo si?
11. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek