• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@tynamartina az ked budem 19 DPO :grinning: lebo napr. ff mi oznacil mrchu na nedelu,ale ja si myslim, ze kludne moze prist az v stredu, lebo mala som aj 16 dni LF :slight_smile:
13. črc 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina ozaj, vidim,ze aj ty si uz po ovu, tak drzim palce,aby bola plodna, aby bol pekny vysledok snazilkovanie :slight_smile:
13. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 jujuj ten graf vyzera uzasne
13. črc 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 pekne testni v nedeľu , keď sa budeš držať hore. Nesranduj 19 DPO veď to je celá večnosť, to nás chceš tak dlho naťahovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No aj ja dúfam že naše snaženie bude mať výsledok :grinning: síce snažíme len prvý mesiac ale nehnevala by som sa keby to vyšlo :wink:
13. črc 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika dakujem, keby tak aj vysiel, keby to bol na dlho moj posledny graf, by som sa nehnevala :slight_smile: ale stale sa mi tam nepozdava ze sexik bol len dva dni pred ovu, ze uz bol aj lepsie nacasovany a nic :unamused:
13. črc 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no veru, budem natahovat vas aj seba :grinning: ale som si povedala,ze vydrzim. nejdem sa stresovat testovanim :slight_smile:
no to by bolo super, keby vam to vyslo hned prvy mesiac, aspon by si nemusela prechadzat takymi stresmi ako my ostatne :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 vy sa koľko snažíte?
13. črc 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no konci augusta to uz bude rok :pensive:
13. črc 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007
@melisaaa
čaute baby...dnes sa poriadne ochladilo..normálne som si tu musela v práci zakúriť :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e tak mi zase dalo ovu na ten 8dc... tak neviem teraz...
13. črc 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 No to mi je ľúto :frowning2: ale neboj podarí sa ja my sme sa dočkali prvého až po roku a to s liekmi a aj to skončilo potratom v 6tt a potom to už išlo. Potom som otehotnela na 3 pokus a náš druhý( tretí) ani nevieme ako, raz sme si nedali pozor a už to bolo. Hovorí sa že prvé je najtašie
13. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj... veu aj dnes sa u nas riadne ochladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon sa vzduch precisti. grafik taky zvlastny, som zvedava ako budes dalej pokracovat . moj grafik takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :slight_smile: a zapal ustupuje?
13. črc 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no tak to dufam,ze prve je najtazsie a ze dalsie pojde jedna radost :D tak dufam,ze uz dlho cakat nebudeme... ani my ani vy :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no ty máš grafík krásny..som na teba zvedavá.. :wink: ešte v nedeľlu pozriem...či sa niečo nové udialo..a potom až o 10 dní tu budem....tak dúfamm,že už budú dve čiaročky u teba...
no zápal stále cítim....neviem či to preliečim do vtedy..ale iná možnosť nie je..nemám už času..zoberiem si tam ešte kopec urol.čaju..a uvidím...lieky mám do nedele...a v pondelok mám nasadiť..tie na predlženie cyklu..dúfam,že zaberú..a nedostanem tam ms :angry: :angry:
13. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 dakujem... dufam,ze ta po navrate budem moct prekvapit... jej, bola by som taka stastna. :slight_smile: ale snad sa este dovtedy preliecis, skus este popripade si kupit na dovcu urinal alebo aspon ciste brusnice, tie su super na mocove cesty :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina s tymi detmi to mas podobne ako som bola ja so sestrou, až na to ze u nás to bolo opacne. já som starsia ale já som bola ta nekludná, nespava. a mladsia sestra bola ta kludna. a v puberte sa to otočilo :grinning:
13. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no vidis moja ako krasne stupas :slight_smile: urcite je to tam :slight_smile: zo mna si dnes piatok 13teho riadne vystrelil.... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 na mrchu sa zatial necitim... mozno ma prekvapi :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, no riadny pokles. ty brdo... ak si mala ovu neskor, tak je to to moje vcera spominane uhniezdovanie... :grinning: :grinning: :grinning: alebo uz pride mrcha a za chvilu zas budete snazilkovat..ale chcem aby to bol ten prvy pripad... no moja, bojim sa,ze sa namotam a budem zas sklamana :pensive:
13. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa a grafík?
13. črc 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ???? tak to je fakt o nervy..
13. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moni, musime to vsetko brat s rezervou a nesmieme si vela veci pripustat... ale snivat nie je zakazane :wink: a uhniezdovanie na druhy den? to asi nehrozi, skor by som uvitala tu mrsku :slight_smile: ale az zajtra, ked budem doma a nie v praci :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka
@moni1007 inak a to som sa bala,ze stupnem, lebo som mala aj zvysenu teplotu :D
13. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved ja sniívam, stale tu pozeram foto veciciek pre deti aj fotecky deticiek, niekedy si pripadam ako vadna.. sa pytam mm aky kocik sa mu paci a pod. akoby sme sli kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no idem veru opat k zemi, aby som nebola moc vo hviezdach :grinning:
inak, zvysena teplota tiez byva na zaciatku tehu... no mne bolo praveze dost chladno, ta teplota ma veru potesila, cakala som ze bude taka ako vcera :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 nie si vadna, lebo potom by som musela byt aj ja :slight_smile: robim presne to iste :slight_smile: a ta zvysena teplota je asi tym ze som prechladla, aj to podbrusko bolelo z toho, uz mam aj soplik :slight_smile: a tvoja teplota je super :slight_smile: uz sa tesim na vysledok
13. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jaj, no tak potom to moze byt to prechladnutie... no grafik mam fajn,ale aj predtym som mala fajne grafiky... som zvedava ci sa dockam 19 DPO a na teste si najdem // :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a inak, som rada,ze som neni sama. ze nie som vadna :grinning:
13. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja urcite si najdes :slight_smile: verim tomu... a co ty vies, mozno sme vadne obidve :grinning: ozaj na vikend sa nechystas testovat? :pensive:
13. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 kolko si mala dnes teplotku, dnesny den tam nevidim zaznaceny, co som deges, ci? :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 akoze nevidis? dnes som mala 36,9 :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, nechystam veru... pockam si na ten 19 DPO, lebo keby ze idem testovat, tak sa naladim na to,ze si tam mozno najdem // a ked tam dve nebudu, tak to uz asi nezvladnem :pensive: no inak, som chcela napisat,ze sme mozno obe vadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aha uz vidim, ja som kukala na ten prvy, nie ten podtym...
tak to vyzera slubne..hihihihii :slight_smile:
13. črc 2012 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek