• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@zuzanka9999 my nieco vyse 5 rokov... ale uz dva mesiace su vela :slight_smile: a nebojis sa svojho pustit? :slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy no idem to kuknut. a nie je ti smutno? ja som zasa cele detstvo zila v nemecku az ked som mala 8 rokov sme sa vratili:slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka fuha dost dlho a nerozmyslali ste ist do toho centra? nie nebojim my chodime takto zurovat, viem ze bude stripterka ale viem ze je to pre kamosa co sa luci so slobodou a ja som i rada ze budem mat chvilku klud sama doma, dam si vanu, masku na tvar kuknem telku pojdem so psom.
13. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jeje si hniezdila :dizzy_face:
13. črc 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 pekný grafík :slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ja uz som bola pred rokom rozhodnuta, ze idem, ale dali mi najprv tie iste tbl ako moj doktor, tak som sa zatala a ostala este pri nom, potom som sla na laparku, potom sme to s mm odlozili a stale nieco, ked ja by som bola najradsej, keby sa to pocalo tou normalnou cestou... moj ma ist na zaciatku augusta na stretavku - tri dni na chate, ja som dost ziarliva, ale snad budem tiez rada chvilu sama :slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina uz dva roky skusame aj to.. ale zial, vzdy to vsetko skonci biochemickym tehu. cize si najdem //, zacinaju silniet, no a niekde okolo terminu MS sa to vsetko pokazi. niekedy skor, niekedy neskor. naposledy som tak mala v maji tohto roku. podarilo sa spontanne, ked sme boli v New Yorku na vylet, robila som si test 2 dni pred terminom MS, lebo teplota bola super. Pockala som 3 minuty, na teste nic, hodila ho do kabelky a isla sa odubytovat. Nasla som ho po dvoch tyzdnoch, samozrejme, medzitym som mala MS taku, ze asi aj porodne bolesti su proti tomu šuvix, no a na teste //. ale kedze testujem skoro kazdy mesiac pocas tych 3 rokov, a tie // sme mali iba v 4 cykloch, viem, ze to nie je nejaky trvale zvyseny hcg. len ma to jeduje, co sa deje, lebo na nic mi neprichadzaju. aj na endokrinologii, podla krvi absolutne ziadny nalez, najzdravsi jedinec na svete. a podla prveho ultrazvuku cysta a viditelne zmeny na jednom laloku. po tyzdni som si prisla po vysledky z krvi, urobila este jeden UZV doktorka, lebo sa jej to nezdalo a uz cysty boli dve.. no ale povedala mi, ze niet cudo, ked uz 2 roky ma pchaju hormonmi kvoli umelemu. a inak, pribrala som z nich 23 kil :D som cisty slon :D
13. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ahoj moja, som najprv citala ze som hviezdila :D vidiet, ze je pokrocila hodina :slight_smile: pozeram ze uz mas aj druhu bodku :slight_smile: gratulujem
13. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 peknú dovolenku prajem a skoré uzdravenie
13. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 wow, to urcite vies uzasne po nemecky, ze? :slight_smile: teda, pri cudzich reciach je vraj dolezite to, aby si v nich vedela snivat. ak to dokazes, potom je tvoj mozog fungovat ako "rodeny mluvci" :slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dakujem, zajtra možno pridám dalšiu :grinning:
hviezdiť budeš za pár dni dvoma // na tehu teste
13. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa nie mozno,ale urcite :slight_smile: na tvoje bodky cakam kazdy den :slight_smile: a moja nebudu, ja to viem :slight_smile: ale dakujem za podporu
13. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy jeeej , snovat v nemcine.. no to som este nemala hihih.
sice viem po nemecky vcelku dobre a to tak, ze si neprekladam v duchu, proste plynule rozumiem co hovoria
takisot sa viem vyjadrit, a teda kvazi ako rozmyslat v nemcine. hoci gramatika pokulhava :grinning:
13. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, už som dvojbodková http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa a ty stale jednobodková :grinning: ako sa máš
13. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka nenechám ta v tom samu, ak nebudu
13. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka s tou gramatikou to nebude az take horuce. zo vsetkych stran sa dozvedam, ze ci uz Nemci alebo Anglicania maju aj ti rodeni problem s gramatikou, ze vacsina cudzincov ma o gramatike viac paru ako oni :slight_smile: a ty zijes v Nemecku, Svetli? (pamatam si tvoje meno, lebo som ho tu niekde citala, ked si sa jeden baby pytala, ci sa vola Svetlana, lebo ze ty ano:slight_smile: a manzelova sesterka sa tak tiez vola, tak vas mam tak asociovane :slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahojki, co sa tyka ovulky, ked mi nevychadzaju pozitivne testiky, ale teplotka sa zvysi a udrzi, tak comu mam doverovat? asi nemam ovulku alebo co, ked testy vsetky zlyhali, este 7,8,9,10 DC tam nieco bolo, oddnes zacinaju byt snehobiele a ziadny nebol pozitiv, len teplota sa mi dnes zvysila , este uvidim zajtra, aka bude.. :frowning2:
13. črc 2012 ve 20:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin a nemoze to byt az taky extrem, ze bola napr. na 6DC a odvtedy preto testy slabnu? ci to som uz prilis velky konspirator? :slight_smile: ved je vela zien, co otehotneli po sexe pocas menstruacie...
13. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy nie, tehotna nie, pytam sa na ovu testy...ja mam trosku problem s cyklom, mala som vzdy kratky, tak berem dufik, uz budem druhy mesiac...mne do 5 dc isla normalne menstruacia a 6,7 DC mi este nieco zostavalo na toaletaku s krvi...mozno ovulka bola aj skor...skusim testovat uz aj skor :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa si zlata, ale nemusis, v tomto sa najradsej ocitnem sama :wink:
13. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie nie moja, tu nikdy nebudeš sama :slight_smile: ani v tomto
13. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvolsiinylogin ved to hovorim, ci ovulka nemohla byt uz pocas menstrucie, napriklad na 5 alebo 6 DC. lebo urcite su zeny, ktore ju maju aj vtedy, ked niektore otehotneli vylucne po sexe pocas menstruacie... prepac, asi pisem trosku nezrozumitelne :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauri,ak je na 4-5dpo stredne silny ovu test,tak to nieco moze znamenat,ci nie? :confused: ja sa buduceho tyzdna snad nedockam :grinning: ovu test testujem 2-3 x denne,no tehu si setrim samozrejme. :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tak to si pekne a pravdivo napisala... velmi rada sem chodim, uz len preto, ze je tu skupinka bab, ktore si rozumieme vo vsetkom a je tu velka podpora :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa no ja robim len testiky ovulacne, nehce sa mi dajak merat, potom zmeram, ci som stupla.
zajtra by z mal byt pozitiv :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobocka no nemusi to est enic znemanat;) ale uvidis. tak okolo 12 dpo, jak bude vyzerat.
13. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakuje....dúfam,že si užijeme...a bude tam fajne...potom sa ozvem po 10 d%noch
13. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvolsiinylogin hmm hmmm.... no aspon silnejsi testik by vyjst mal.
lebo to LH sa proste musi zvysit, bez toho hormon yby folik nepraskol :fearful: :zipper_mouth:
13. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aj mne to tu pomáha, všetky máme spoločný cieľ a spolu to všetko zvládneme :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek