• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Dusko Tokarcik :slight_smile:
13. črc 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy niee, len anglicky a nemecky :grinning: a teda este rusky, ale to som uz pozabudala zo skoly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha, tak s tym som este pracovne nemala tu cest :slight_smile: mam tam totiz kopu spoluziakov a byvalych kolegov, tak ja ze ci nemame spolocnych znamych :slight_smile: a to s tou rustinou moze byt este velke plus.. osobne zavidim manzelovi, ze sa este stihol v skole ucit, aj ked len chvilku. ja som mala 3 a pol roka, ked bola revolucia, tak som toho zase az tolko nestihla.. nechces si ju v nejakom kurze zopakovat? ked uz pre nic ine, aspon sa to pekne vynima v zivotopise :slight_smile:))
13. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy neviem, nechce sa mi, nejak nemam rada "ruskych bratov" :wink: :grinning:

on robi reportaze hlavne v hlavnych spravach z Kosic. predtym bol v JOjke.
13. črc 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mozno preto sme sa este nestretli :slight_smile: idem na pochystat veci na vylet a umyt si vlasy, nech som na fotkach ako-tak pozeratelna :slight_smile: prajem zatial pekny vecer a dufam, ze este pokecame :slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy aj ja tebe. dobru noc.:hearts:
13. črc 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lilli251 ja som v 6tt. Nikdy som nemerala, len sme keksikovali kazdy 3 den a vyslo to v druhom cykly, ale stojku som po robila dlhoooooooo
14. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka treba polohy striedat nech je to rozmanite, my vzdy vystriedame min 4 za cislo hihi
14. črc 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 @bordulka Baby tak ako dnes rano?
14. črc 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, kde su testy?? :grinning:
14. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika @mattuliatko30 @melisaaa @bordulka @zuzanka9999 @katka116
Dobre rankko kocky. aj ked u mna az take dobe neni. http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 uz len cakat na pani cervenu :pensive: :pensive: prsia ma bolia na odpadnutie.hrozne. este nikdy ma tak neboleli :pensive: aspon ze som nekupovala zbytopcne test. a vy ako??? dufam,ze lepsie
14. črc 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 sakra, čo to za pokles :frowning2:
14. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no veru sakra.ale ja som mala tusaka,ze mrcha ma tak lahko neopusti :angry:
14. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 je mi to ľúto, a tak nádejne to vyzeralo
14. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina moja grafy su vzdy nadejne ale koncia beznadejne :pensive: :pensive: :pensive:
14. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 a riešili ste to už aj u lekára?
14. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no ked som bola prehliadke tak som vravela,ze sa snazim otehotniet, tak mi povedal,ze mam prist ak sa nam do roka nepodasri,ale spravil mi aspon HP a na zaklade neho ma poslal na vysetrenie stitnej... tak na nu nakoniec beriem lieky :unamused:
tebe tiez pekne zacal mgrafik. drzilm palce :slight_smile:
14. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 že na ňu berieš lieky to je ok, jedna baba v inej téme potratila kôli štíke v 18tt lebo o tom nevedela, takže že sa to rieši dopredu je dobré. A manžel má v poriadku "plavcov", lebo grafy máš pekné.
14. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina to o tej stitke viem,ze to robi sarapatu... mozno sa len kratko liecim, v pondelok idem na kontrolny odber... a ci je mm v poriadku tak to neviem, kedze cakam na to kym ubehne rok, vsak to ho tam musi niekto poslat, nie? no ale uz prestal fajcit a papa aj nejake vitaminy :slight_smile:
14. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 No to neviem,či musí byť poslaný ale teraz som pozerala v jeden téme a tam jeden povedal endokrinológ že vyšetrenie ženy sa začína u muža :slight_smile: . Až 40 percent neplodnosti je zapríčinenej mužmi, preto som sa pýtala.
14. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina to som citala aj ja, ze velakrat trpi mu nejakym problemom... a ten moj sa cely den prazi na slnku, fajcil... nic dobre... ale uz to bude rok, toto bol nas sty pokus, tak pojdem za tym gynekologom... som zvedava co povie :unamused: ale aj tak som sklamana... na zaciatku som tomuto cyklu nedavala nadeje, ale postupne moja nadej rastla... ale co je zaujimave su tie prsia, tie ma fakt strane bolia.. a podla teploty tipujem zajtra mrchu, tak uz od vcera, minumalne dnes by som mala spinit a zatial nic... asi opat zmena :frowning2:
14. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no veď ešte môžeš zajtra stúpnuť :slight_smile: . Ak nie tak treba dať všetko skontrolovať určite budeš aj ty pokojnejšia keď budeš vedieť že je všetko ok .
14. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ahoj...no.ano..brala som clostil... 11 DC boli dva foliky...15mm a 16mm....:slight_smile: 13DC som pichala o 22pregnyl...a 15 DC bolo IUI....lekarka hovorila ze mam krasny ovulacny hlien...tak neviem...:(
14. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ...to P...som dala prec...bol to progesteron...:slight_smile:
14. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka no teoreticky ta ovulacna krivka mohla zaniknut preto, ze si brala clostyl.cize si mala vyssie predovulacne teploty.
a ten progesteron bolo co ??? to si brala alebo ako ?
14. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nieee..nebrala...ja som myslela ze Clostil je progesteron..:slight_smile:
14. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No..a myslis teda..ze ovulka bola?
14. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka aha:slight_smile:
no tak snad bola, hoci to na krivke nevidno, ale 37,1 su tvoje poovulacne teploty.
mozno ti to ten clostyl velmi skreslil. uz len cakat na vysledok :slight_smile:
mala si aj dominantny folikul? pozrela ta aj na usg ?? po clostyle ?? kolko mas folikulov :??
14. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka clostyl oznac ako CHLOMID
14. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek