Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no vsak to.. lebo som rozmyslala, ze aj merat prestanem,ale to by som si fakt pripadala akoby som to vzdala... a ked bude treba chytim aj ntreti, aj stvrty aj milionty dych 😀

bordulka
15. črc 2012

@moni1007 ani ja som netlacila na pilu, on tam isiel a az po nejakom case mi povedal, ze tam bol, som mu najprv neverila, lebo ani papier mi neukazal, az ked som ho mala zaniest mojmu gyn. tak ho bol zobrat od svojej obvodnej dr. 🙂 no som zvedava, co je to za med, dufam,ze das blizsie info 🙂 a chcem aj foto... moja, musim si ist zdriemnut, lebo mi tu hlava odkvicne... snad tu este budes, ked sa vratim 🙂 a nezabudni sa usmievat 😀

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 merať môžeš prestať, pohoda, alebo pomeraj len do potvrdenia ovu a ďalej nie, aspoň nebudeš podľa teploty dúfať a nič z toho 😉 ja sa to tak chystám od decembra praktizovať 😉

moni1007
15. črc 2012

@bordulka jasne, ak ho kupim dam foto. dufam,ze ale nebude moc drahy, lebo teraz nemam nazvys peniaze, sme pred vyplatou 😝 jasne, zdriemni si.. oddychni. aj ja asi nateraz pojdem,lebo muz chce ist na komp. tak zatim 🙂

zuzanka9999
15. črc 2012

@bordulka ahoooj ani mali dusik:/

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no to som aj ja rozmysla,ze budem iba do ovu. aspon budem vediet ci bola aci sme ju stihli,kedze mm chodi na tie blbe tyzdnovky 😠

zuzanka9999
15. črc 2012

@moni1007 typicke svokry, no ja som uz spat ale nie je mi dobre, hrozne ma hlava boli tak pojdeme vyvencit psa a urobime si pohodovy vecer a zajtra zasa stereotyp praca a domov:(

moni1007
15. črc 2012

@zuzanka9999 zeby z zoho pocasia ta ta hlava boli... no ja sa akurat uz chystam od kompu... muz caka, ma tu rozohratu hru... len som chcela popisat trochu, nech som myslienkami inde na chvilu 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 no 🙂 aj môj chodil na týždňovky, ale už celý rok ho mám doma každý deň, chvalabohu 😉

zuzanka9999
15. črc 2012

@moni1007 hej z pocasia. :/ tak utekaj hrat a peknu zabavu 🙂

lilli251
15. črc 2012

@bordulka jasnacka....vraj tri tyzdne by som mala....cez mrchu sa nema, tak dva tyzdne a po mrske (lepsie by bola keby neprisla :D ) tak este pokracujem.... ale poviem Vam celkom narocne to uzivanie aj pitie caju pre mna :D

moni1007
15. črc 2012

@zuzanka9999 to moj isiel hrat. mal na kompe rozohratu hru... ja som pozerala nove byvanie 😀

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no moj uz chodi 8rokov... a uz nas to takto prestava boliet. robil chvilu aj tu v jednej spolocnosti,tak ze bol kazdy vecer doma,ale nezarobil tam moc, tak opat zacal chodit po stavbach, aj ho to viac bavi

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 aj môj teraz robí na stavbe, ale chvalabohu len tu v meste, takže je doma do 20 minút po práci 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu tak to mate super... keby aj moj tak robil 😒

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 to hej.....môj rok hľadal, kým našiel, robil v jednej firme 3 mesiace, dali mu výpoveď, bol takmer 2 mesiace doma a tak si našiel toto 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no neviem ci ten moj sa pojde zajtra objednat na ten spg... mi povedal,ze to neni take jednoduche, ze on sa potrebuje psychicky pripravit... ale povedal,ze telefonikcky by sa este objednal a nasla som aj mailovu adresu,len neviem ci je to vhodne... ale hlavne,ja ked som mala ist k zenskemu to ma posielal jedna radost,chod ved to treba a pod 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 chlapi....u nich o nič nejde a že my tam musíme s nohami od seba a nedajbože ešte sa prídu nejakí praktikanti popozerať..... 😅 to ja keď som bola na prvej návšteve u terajšej doktorky, tak tam mala na praxi medika.....no des a hrôza 😖 😀 teraz mi je z toho smiešne, ale vtedy mi rozhodne nebolo.....a ešte som musela aj povedať, že už sa rok bezúspešne snažíme 😔 no čo ti poviem.....tak nech sa rýchlo psychicky pripraví....alebo ho objednaj ty 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no ja ho moc nechcem objednavat, chcem aby sa sam, aby mi to potom nevycital,ze ho tlacim do toho... veru. ved mi si to musime minimalne raz rocne absolvovat.. ja este teraz ked idem k mojmu sa klepem a nikdy riadne tie nohy neroztiahnem. vzdy ma upozornuje a dajte nozky viac od seba 😀 😀 😀 😀 nastastie sa mi este nestalo,ze by mi tam kukal okrem neho, pripadne sestricky este niekto treti, to uz by som mala nohy pri sebe.. ja som takla hanblivka 😀 😀 😀

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 ja som tiež taká hanblivá....a vieš si to predstaviť v nemocnici? tam sa na mňa chodili kukať 😖 😠 och, hnsuné to bolo....tak mu daj čas, on sa na to pripraví a objedná sa 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no viem si to veru predstavit... ked mi to opisovala len kamoska po porode, tak mi stacila, aj svagrina po potrate... och joj... by som bola este aj na nohach cervena od hanby 😝 😀
necham to nanho... a myslis si ze keby sa objednal mailom,ze by to bolo blbe? a kazdy urolog robi aj vysetrenie plodnosti?

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 no, nechcem už na to všetko myslieť, ale nejak to nejde....stále mi to niekto alebo niečo pripomenie ☹
podľa mňa nie, pohoda, ak má lekár mail a používa ho, tak pohoda 😉 netuším, môj chlap to nestihol, povedali sme si, že to necháme na leto, ale už sme nestihli.....a inak, mne gynekologička povedala, že mám dva dni dopredu dať vedieť, že prinesiem vzorku spermí, do hodiny od "vypustenia" 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no veru, prepac, teraz som ti to aj ja nechtiac pripomenula 😒 no tak tam napiseme, povedal mi aj muz, nech tam nieco napisem, ze nech ho objednam 🙂 som zvedava kolko to bude trvat... dufam,ze nie dlho... a co porabas?

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 nevadí 😉 no vidíš, tak ho objednáš a budete čakať, že čo sa stane 😉 nič, pozerám telku a čakám chlapa, kým príde z vonku, išiel so psom, mne sa nechcelo, lebo prší, tak som zatiaľ uvarila krupicu 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no aj my pozerame tv. a uz akurat pisem mail.. mm stale chodi,ze by si tiez nieco fajne dal,ze ma na nieco chut. mna uz trochu presli bolesti,tak som rada. uz sa citim lepsie 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 to som aj ja rada, že ti je už lepšie 😉 to môj je taký istý, tiež by si vkuse dačo dal a hlavne večer, keď ja už nechcem jesť 😀

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu som videla,ze sa ti aj podarilo schudnut... ty si aj stravu nejak upravila? lebo mne sa nepodarilo schudnut, ale zas som ani nepribrala... ale ktovie ci aj schudnem,kedze je dost mozne,ze som pribrala kvoli tej stitnej 😠
no mail uz poslany, normalne som sa potesila, mam pocit, ze sme spravili dalsi krocik k babatku

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 šikovní ste 😉 no hej, podarilo.....po tých horúčavách, nechutilo mi vtedy jesť.....ale od vtedy sa snažím menšie porcie a častejšie....inak som nič nezmenila, jem všetko na čo mám chuť, aj sladké, hlavne teda nanuky a zmrzlinu 😀 a je to dosť možné, že kvôli tej štítnej 😉 a nebicyklovala som ani nepamätám kedy.....takže od zajtra druhé kolo 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no ja som praveze bicyklovala, aj som sa snazila menej jest,ale nedrzim konkretnu dietu. u mna su problemom aj nanuky, kedze mavam dost casto palenie zahy a kyselinu a tie mi na to najlepsie zaberaju 😒 ale aspon,ze som nepribrala... ale tiez som uz 3 den nebicyklujem,ale vcera sme sli pesi k svokrovcom a dnes teda chut nemam, aby mi zas nebolo zle a nerozbolelo ma to brucho 😒