• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@piiiipiii ak vydržíš, tak drž,
ale ja za seba hovorím, že by som nevydržala :sweat_smile: :dizzy_face:
(a ani som nikdy nevydržala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )

@lauritka vďaka, áno-jedine zajtrajšok to rozlúskne
inak, aj som fakt asi nejaká iná, lebo mne vôbec pri druhom, treťom (skusmom) meraní NIKDY nevychádza vyššia teplota-práve naopak... :fearful: :wink:
toto je vlastne prvýraz, čo som mala vyššiu teplotu pri druhom meraní...
obvykle mávam nižšiu, keď meriam druhý/tretí raz (skrátka, čím viac sa "hýbem", tým viac mi klesá)
16. črc 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynamartina ahoj. no nabrala som druhy dych... nechcem to vzdat. merat asi budem,ale asi len do ovulky :slight_smile: a ty ako?
16. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka cely zostal ruzovy, ani kontrolnu nebolo poriadne vidiet. a boli tam kde maju byt palicky take ryhy. ako keby nejaky kazovy.
16. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 tak super,pozitívne myslenie je dôležité, tie medíky vyzerajú dobre :slight_smile:
Ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3a4bac
16. črc 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@magimary no asi skusim vydrzat do stredy :slight_smile: uvidim zajtra podla teploty aj ci nahodou neklesne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petuska86 ja si myslim, ze je to tam a srdecne i ked zatial potichucky gratulujem :slight_smile:
16. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka ahoj...folikule boli merane 11 DC - 1-15mm a 2-16mm... IUI bolo na 15DC...tak snad ovulka bola...
16. črc 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynamartina no mne asi ani pozitivne myslenie moc nepomaha,ale raz sa musi stasticko aj pri nas zastavit... no aj su celkom chutne... som zvedava ako budu posobit :slight_smile: no grafik mas peknucky :slight_smile:
16. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka naozaj držím palce :slight_smile: podľa grafu to síce nevyzerá, ale to nie je 100 % spoľahlivé, takže ovulka mohla byť a vyjde to!
16. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 fiuuuuuha tak aom zvedava ci to zaberie ak ano pojdem si to zohnat i ja;))))) videla si moj grafik? Uz klesam za tebou
16. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka ..Dakujem za povzbudenie..:slight_smile: snad niekedy to vyjde..:slight_smile:
16. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka určite! skôr či neskôr sa nám to všetkým podarí :slight_smile: len vytrvať a nevzdávať to.
16. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
bývaju aj inde ako na FF galerie grafov?
16. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka9999 no tak neviem ci to samo o sebe pomoze, ale obsahuje to aj bylinky,ktore moj pije ako caje, cize on ma kombinaciu cajov, vitamoniv a teraz aj medu a to iste aj ja. ale ja si chcem dat púoradit este jednu kuru od jednej pani... len som jej este nenapisala, chystala som sa,len prisiel oco s bratom. videla veru ten grafik a mrzi ma to... nejdem ti davat nadeje, aj ked v kutiku duse dufam,ze zajtra este vybehnes hore, ale kedze aj tie testiky boli biele, tak veru neviem :unamused:
16. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
16. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka No..ano...snad sa to casom podari...:slight_smile: uvidim...asi testnem v stredu rano..:slight_smile: ale vidim to asi iba na biely test...:(
16. črc 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 nie micinka mrsku plne ocakavam som s tym uz zmierena. Nadeje su nemam preco robit. Som v praci a som strasne leniva nic sa mi nechce robit... A ty co ides robkat?
16. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka9999 no ja nejdem robit nic, navarene mame, upratane tiez, jedine ze by som vecer mm nieco do prace pochystala :slight_smile: ved je take hnusne pocasie :angry:
16. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 dakujem.
16. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 no to je a dost hnusne vonku. V dobrom ti zavidim to nic nerobenie;) ja som zvedava ci budem vecer uz spinit teraz mam tampon takze neviem a brusko po olieva ttosku
16. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka9999 akurat sme si s mm urobili cajik s medikom. inak neviem co je v tom mede, ale normalne mi stale chodi po chuti.. snad nebudem na nom zavisla :grinning: :grinning: :grinning: no moja som aj ja zvedava. ja som tento cyklus zacala z nicoho nic, vobec som nespinila. inak, aj celkovo je to ine. ide iba cista krv.pred tym bola byvala aj starsia krv,ale teraz len jasna cervena :confused: uz som napisala tej pani. cakam kym odpise
16. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka9999 , ja som tiež bola na dobu neurčitú, plat taký že už asi nikdy taký nebudem mať (teraz robím za polovicu toho čo predtým). ale na mna to už bolo veľa :confounded: :confounded: :confounded: a od vtedy som nikdy nemala zmluvu na dobru neurčitú, aj som bola 8 mesiacov bez práce, ale proste život mám len jeden - nedám si ho prácou zničiť. Práca musí človeka baviť - veď tam trávime takmer 1/3 svojho života :rolling_eyes: .
16. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pechlinka a koľký raz si bola na IUI? všimla som si, že niektoré holky sú pred IUI úplne nafigu nastimulované, resp. IUI je zle časovo naplánované :unamused: proste buď sa lekár netrafí do ovulky, zákrok robia neskoro a pod. keby sme si to tak vedeli samy doma spraviť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka Ahoj...no ja mam za sebou uz 3.IUI...a mam pocit ze zase neuspesne...:( uvidim...dnes som 10DPO....v piatok idem na krv...tak snad ma to prekvapi...este chcem v stredu alebo stvrtok testnut..:slight_smile: neviem...co sa tyka toho nacasovania..uz som pocula...ze to niekedy lekari zle vyrataju...neviem...ja som vzdy urobila ako mi povedali...:(
16. črc 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka
nechapem tie teploty, predtym som mala ped ovu vzdy okolo 36,3 a teraz to nechce ist dolu
16. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka jasné, veď iné si ani spraviť nemohla, oni by mali vedieť najlepšie :wink: juj tak neboj, určite sa to podarí, možno aj teraz - alebo nabudúce :slight_smile: potom napíš, ako si dopadla, budem na teba myslieť v stredu/štvrtok :wink:
16. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 no nakoniec to bolí zase len ff grafy. ale tak nevadí.

inac, baby, aj vy kabátě počas LF fazu obcas také popichavanie v podbrusku? nim zvlášť sa na to nesustredujem ale obcas má tak slabsie popichava chvilku a potom to prejde. už třetí den to tak mám. predtym som si to nikdy nevšimla.
16. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@desmodka no ako tak pozeram na tie tvoje teploty tak ked hovoris ze predtym si vždy mala okolo 36,3 a teraz toto tak m napadaju dvě věci. buď uzivas nejake lieky na chorobu alebo aj ked si mala ms tak možno si tehu. mne kamoska hovořila ze ona mala ms a bola těhotná. a ked ti teploty nesli dole ... nechcem davat zbytocne naděje ale tak je to na zamyslenie.
16. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
som to predtym vďaka slovníku napisala ako madar, tak oprava:
inac, baby, aj vy mavate počas LF fazy obcas
také popichavanie v podbrusku? nijak zvlášť sa
na to nesustredujem ale obcas ma tak slabsie
popichava chvilku a potom to prejde. už třetí
den to tak mám. predtym som si to nikdy
nevšimla.
16. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petuska86 ahojky no ja tam vidim ciarku. Ja ked som tomu neverila cikla som aj vecer a bola tam a na druhy den ma clearblue digital nesklamal. drzim palce
16. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek