• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
@lauritka a ty ako tento mesiac?
16. črc 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj by som povedala, ze hej, lebo ma stale picha v tom podbrusku, teda skor v pravom vajecniku a asi treti den mam dolu nejak vlhko :slight_smile: a teraz ten hlienik ma prekvapil, len ta teplota ma stale matie...
@katka116 kati, na zaciatku sme to s mm neprehanali, vtedy sme si povedali, ze ked sa podari, budeme radi, neriesili sme to, ja som sa "liecila" iba z nedostatku mrchy, az po svadbe sme to zacali riesit a viac som si to uvedomovala,ze nam nieco chyba, niekedy ma chytila riadna depka, ale teraz to beriem v pohode ani sama neviem preco :slight_smile: asi som si zvykla na negativny vysledok... a mojmu to tak asi aj vyhovuje, on je este take decko :slight_smile: ma svoje pohodlie a minule mi povedal, ze sa boji mat dieta... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no ja som niekedy nemala aj rok mrchu, ale to som chodila na strednu, potom mi dr naordinoval duphaston (od 11dc) co u mna nehrozi aby bola dovtedy ovu, cize som ho brala cca 3 roky zbytočne, az tu som sa dozvedela to "davkovanie" a od novembra 2011 som si zacala merat bt, aby som vedela, kedy je ovu a po nej nasadila dufik,takze cyklus bol vzdy cca 28 dni a teraz som si povedala, ze vyskusam nenasadit dufik a uvidim ci pride mrcha aj bez neho a just toto :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 zaial nijak, 2 dpo :slight_smile:
16. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, neviete niečo viac o cytomegalovíruse?
16. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a mala si ovulku? Mavas ju pravidelne v rovnakom case?
16. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 a mala si pred testovaním nejaké tehu príznaky?špinenie pri uhniezdení,bolesti brucha,citlivé prsia a podobne?lebo ja som na tom priblizne rovnako ako ty (teplota plus mrchu cakam v sobotu),ale bojim sa testnut,lebo zatial ziadne extra priznaky :slight_smile:
16. črc 2012 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no nemas to lahke! Mas aspon nejaku kamosku v dedine ktorej sa mozes vyrozpravat?
16. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 mam tu kamosku od škôlky, cez zakladnu a strednu sme to spolu preskakali :slight_smile: a nakoniec sme aj susedy... ale nehovorim jej to, co pisem tu... neviem preco, ale tu mam pocit, ze sa mozem viac vyrozpravat, ked ostatny mi tak nerozumeju ako vy :slight_smile: a nevedia o com hovorim a zase nechcem aby sa moje meno vlacilo po celej dedine
16. črc 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka kuk :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/Evika kašlu na to, přestávám měřit asi. stejně k čemu to?
16. črc 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to mas pravdu, ani ja to nemozem a ani nechcem do detailov rozpravat kamoske, tu je mi to lepsie. Aj ked ty tu mas fotku aj mm - z dediny ta nikto nespoznava?
16. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ano, to je ironia osudu,ze fungujem ako hodinka a predsato nejde :sweat_smile:

kuk moje grafy v albume :wink:

@evikmi skoda,myslela som, ze aspon ta soja ta nastartuje :unamused:
16. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi moja nebud nahnevana a negativna. Kolko cyklov mas pocit ze nebola ovulka?
16. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 je tu jedna baba z dediny, ktora robi aj s mojou maminou, ale zatial ma "tu" este nenasla :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka houby s octem leda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@katka116 už mooooc :pensive:
16. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja sa priznam ze tym grafom nerozumiem. Viem ze ma mm horsi spermiogram a nechystate sa nieco podniknut? Ja obdivujem tvoj klud, pokoru a trpezlivost
16. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi kolko sa snazite a ani ovu testy nic neukazuju?
16. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 osm let
16. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ach jaj moja, tazko sa mi hladaju slova povzbudenia
16. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 uz sme podnikli dvakrat umele,potom aj insemincie..

momentalne nemam chut chodit zas po lekaroch.. :unamused:
16. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaprkapr 17 dc ma na dotyk hrozne boleli tak tupo bradavky. ale inak priznaky ziadne. minuly cyklus som mala tusim viac priznakov :grinning: je to v hlave vsetko. a posledne dva dni ma pobolievaju vajecniky raz jeden potom druhy. ale som myslela ze to uz ide mrcha. ty netestujes?
16. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej ja viem, ze toto mas za sebou, myslela som skor o podniknutie nejakych krokov zo strany mm
16. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no pojde na kontrolny spg. uvidime :wink:
16. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina my oficialne zatial nic nemame, okrem toho, ze ja som Rh negativ, manzel Rh pozitiv, mam obratenu maternicu a on malo testosteronu. ale zase, aj horsie pripady boli :slight_smile:
ako sa dnes mas?
17. črc 2012 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ako dnes? ja som mala (hadam) uspesny vikend :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/sasenka
17. črc 2012 ve 02:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@katka116 @moni1007 ahojte baby, tak predsa ta ovulka nebola, takze zatial taham anovulak :grinning: ale snad uz je pani O na ceste... ttp://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
17. črc 2012 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy no aj ja som rh negat. a manžel pozit. v tom problém nebude :wink: A tá obrátená maternica som čítala že spôsobuje problémy s otehotnením a odporúča sa poloha od zadu že sa spermošky lahšie dostanú tam kam majú :grinning:
Inak má sa fajn, dnes ma prekvapila teplota http://www.fertilityfriend.com/home/3a4bac
17. črc 2012 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina zeby sa uhniezdilo;)
17. črc 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 jóóój bodaj by si mala pravdu ale až taký pokles som teda nečakala
17. črc 2012 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek