• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka , na tvoje cykly skús Sarapis alebo aspon Agnucaston dlhodobo. Nejednej už pomohli k otehu. :wink:
17. črc 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna ahoj, agnucaston je este volnepredajny? vcera som ho na internetovej lekarni videla na predpis...
17. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , no neviem, dávno som ho nekupovala - teraz beriem iba sarapis. Ale určite na magister.sk bude voľnopredajný - tam bol stále. :grinning:
17. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ja som v praci, o chvilu mame poradu, takze tam idem. Dnes mam dlhokansky den v praci a pridem domov okolo 18.30h, ale mm nemam doma, tak si aspon prezriem nahravky ake chcem a nebudeme pozerat nejaky eurosport :slight_smile:
hm chyba mm, nejaku kamosku v okoli mas?
17. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 ja neviem ty tomu neveris, ze tam boli dve //? Ja by som dnes kludne skusila aj clerblue, ten ti ukaze jasne alebo ked to chces mat na istotu, najprv mamatest a zajtra clerblue
17. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABY JE NORMALNE ZE TEPLOTA SA NEZNIZILA ALE ZACALA SOM DAKO SPINIT ? TAKE HNEDE SPINENIE ? ako ja zvyknem jeden den pre ms ale nechapem preco mi teplota neskocila rano dole ....co nato hovorite ?
17. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no tak to budes doma asi k.o.,ked prides :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co vlastne robis? nepostrehla som ak si to pisala. no praveze nemam. byvame tu 3ti rok., 2 roky som tu skoro vobec nebola,kedze som chodila do skoly a ked som prisla a mm bol v ropbote,tak som bola u mamy a to iste aj tento treti rok, ked mm nebol doma,tak som sla vacsinou k mame, takze je to take biedne. v nasej bytovke byva aj mm bratranec s rodinou ale nie su az tak vhodnou partiou, co sme zistili az ked sme sa tu nastahovali- lebo najskor som sa tesila,ze super, aspon tu niekoho budem poznat.. ale dostala tu byt moja kamoska s detickami, ktorym sme krstni, tak sa tesim,ak nebudu nejake problemy,tak by sa mali 1.9. nastahovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii nemusi ist hned dole, to nie je stopercentne pravidlo... sleduj si to a uvidis...
17. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha lebo vzdy mi klesne ale tak vynimka asi potvrdzuje pravidlo
17. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii ahoj, existujú dva scenáre: buď budeš iba chvíľu špiniť, teplota neklesne a si tehu, alebo ti špinenie prejde do MS a teplota klesne testne pred krvácaním, alebo aj počas neho. niektoré baby dostanú MS aj pri vysokej teplote bežne.
test si neskúšala? skús zajtra, ak neklesneš :wink:
17. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka takze ak by som bola uz by to malo nieco zajtra ukazat na teste ? tak uvidim ako to dnes bude ci to prerastie do ms alebo zo zmizne. dakujeeeeeem :*
17. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii no jááásnééé, zajtra budeš 13DPO, tak aspoň slabučká druhá čiarka by mohla byť, držím palce! :wink:
nezabudni desiatkový test kúpiť :slight_smile:
17. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 no ved dnes chcem tak urobit ze dam mama test a potom ked bude mat moj prist tak clear blue. ale teda az poobede nejak
17. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 super tesime sa na foto
17. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no vies zarabat clovek musi, nech ma potom na matersku a minanie hihi. Ja som robila marketingovu manazerku a teraz v tomto podnikam. Som sama sebe panom a mam viacerych klientov a kontrolujem si cas kedy pracujem a kedy sa mi nechce.

No s tou rodinou je to tak, ze niekedy sa clovek tesi, ze su blizko a nakoniec sa to inak vyvrbi. My mame oboch rodicov mimo BA a sme uplne spokojni. Ked chceme dat malu k nim, ide a nemusi mi rodina vsetko komentovat ako robim...
17. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 cooo nieco pises ci nie?
17. črc 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tie dva su tie vcerajsie a spodny je teraz, este je mokry :grinning:
17. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@katka116 nahravala som fotku ale som omylom dala poslat bez foto :grinning:
17. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 no ja na vsetkych troch vidim ciarku, ale tesim sa na ten clearblue :slight_smile:
17. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ten ciknem poobede mozno az na vecer podla toho ako mm pride z roboty. aby mi to nahodou odtial nezmizlo :grinning:
17. črc 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 ja tam jasne vidim 3 ciarky, 3 testy sa mylit nemozu... vecer alebo zajtra ti vyjde aj clearblue. mm este stale nevie? a co si doma a co robkas?
17. črc 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ja som vcera nemohla normalne zaspat :grinning: furt som myslela na to ako by som mu to uz povedala, tak dnes uz sa chystam povedat :grinning: :grinning: :grinning: sak umrem ked mu to nebudem moct povedat. ten sa mi kazdy mesiac vykecaval s bruchom aj ked tehu som nebola ze sak co ked mozno. strasne sa tesi na mimi. idem akurat segranke povarovat babatko na chvilku. popestujem, potesm sa a tak :wink: a ty co porabas?
17. črc 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii ozaj, ty si teraz neskusala cecko na hlienik? nejaky cas dozadu sme sa o tom bavili :sweat_smile:
@magimary @lauritka tak ja dnes zacinam testovat vit. C, 10 dni denne po 1200mg
17. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ja by som s vami vyskúšala to Cééé, ale už som 5DPO. vy ho idete užívať pred ovu?
@magimary @lauritka
17. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 vies co neskusala som to lebo mi medzi casom trhali zub ,,,ale mala som na druhy den zimnicu rano a supla som si 600 mg prasku do vody a zimnica za hodinu fuč :wink:
17. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 nádhera, potichučky gratulujem :dizzy_face: :slight_smile: ako dlho ste sa snažili o mimčo?
17. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no, aktuálne som už aj ja /D/PO, takže tiež neviem, či má hlienik zmysel :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
17. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek