Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katka116
17. črc 2012

@bordulka
@petuska86 no mohli by to v sprche oslavit ale asi nie keksikom... kedze som si precitala, ze do 12tt pri orgazme mozu svaly maternice vymrstit plod, neriskujem to a samozrejme ze mm musim riesit inak hihi

lagunasa
17. črc 2012

@lauritka alebo aj ine baby co maju k tomu co povedat
prosim ta, len pre zaujimavost, nemas nahodou fotky alebo pripadne link na nejake fotky ovulacnych testov ale robenych uz cez LF namiesto tehu testov? to ze to niektore baby robia uz vie a to ze by sa tiez ovu mal robit rano, ale skor ma zaujima nejake porovnanie ovu testu cez LF z ranneho mocu a z poboobedneho klasickym postupom ako pri ovu. ze aky je tam rozdiel???

sarafortuna
17. črc 2012

@bordulka , sú to len prírodné veci - pogoogli si 😉

katka116
17. črc 2012

@petuska86 no vidis ja som ti hovorila ze clerblue vyjde a dokonca uz je nova verzia ze je tam napisane pregnant a nie plusko... cumim ale tym padom je to uz kazdemu jasne 🙂

katka116
17. črc 2012

@bordulka takze pockas kym neotehotnie Moni a potom uz sa das nahovorit? Ja som mala take v sebe, ze ak do roka neotehotniem, ze by som urcite isla... na tom nie je nic zle pomoct prirode

bordulka
17. črc 2012

@katka116 🙂 ja by som sa tiez bala, netreba to riskovat, ved su aj ine sposoby 🙂 len sa s babikou setrite 😉

moni1007
17. črc 2012

@bordulka ved ja sa snazim mysliet pozitivne, ale ked niekedy sa stane,ze ma prepadnu takto myslienky, nemozem si pomoct 😒 uz ti posielam mnamky, par aj s fatkami. to su tie nase naj. ale mam aj viac receptov, tak keby nieco este poslem 🙂 a kebyze ti nebude nieco jasne tiez napis, poradim, vysvetlim 🙂

katka116
17. črc 2012

@moni1007 Boze Moni tak by som si dala kolac... zase ide na mna zravka a doma nic sladke... asi si uvarim krupicu hihi... boze ja priberiem viac ako 23kg pri prvej

moni1007
17. črc 2012

@lagunasa pokial viem, testy mozu byt rozne, silnejsie aj slabsie... dolezite je sledovat ci ten ovulacny test kazdym dnom silnie,kym nebude pozitivny a robi sa z ranneho mocu 🙂

bordulka
17. črc 2012

@katka116 no pockam kym bude mat moni babo a potom sa necham aj ja nahovorit na babo, ale iba prirodzenou cestou, neviem asi mam strach, alebo neviem ako by som to nazvala, ale nie je to pre mna to prave orechove...ale po case ten nazor mozem zmenit...

katka116
17. črc 2012

@bordulka hej my zeny vydrzime, ale chlap to musi mat nejako poriesene 🙂

moni1007
17. črc 2012

@katka116 poslem aj tebe obrazok??? 😀 😀 😀 😀 no som zvedava aka budem ja,ked budem tehu... no inak ja som pri prezerani tych receptov dostala chut 😀

katka116
17. črc 2012

@bordulka ja som prave rozmyslala ze by som isla na to vstrekovanie spemii ked je ovulka. Praveze sa mi to zdalo ako pomoc prirode. Neviem ako sa to vola, vy ste v tom vacsie expertky, ale mne to prislo ako normalna vec, taka ista ako ked sa ide na ultrazvuk. Mam viacere zname ktore otehotneli len umelym a obe maju dvojicky 🙂
Chcela by si dvojicky?

bordulka
17. črc 2012

@moni1007 zatial mi nic neprislo :( ale uz sa tesim, slinky sa mi zbiehaju 🙂 a verim, ze negativne myslienky su a urcite este budu, ale tie pozitivne by mali prevladat 🙂 inak my sme od veducej dostali na povel, ze mame so zakaznikom udrziavat ocny kontakt, stale sa usmievat a pod. tak to tak aj praktizujem a dnes jeden pan (chodi kazdy den) bol u mna platit a ked odchadzal mi povedal, ze ja som stale tak krasne usmiata, ze to je radost sem chodit, na jednej strane polichotilo, ale zase som sa zacala bat, lebo vyzera ako "uchylacik" 😀 😀 😀 😀

katka116
17. črc 2012

@moni1007 mne nie iba by som slintala... aj tak to tipujem ze do polhodky budem musiet nieco vymysliet inak sa zblaznim od hladu a to som uz vecerala

bordulka
17. črc 2012

@katka116 myslim, ze sa to vola IUI, ja neviem ci by som pri tom obstala, lebo neviem ci mam priechodne vajcovody a pod :( hovorim, mozno sa narychlo rozhodnem a pojdem, kym si to nerozmyslim 🙂 my mame v rodine aj dvojicky, takze mame predpoklad... aj by som mozno chcela, ale bala by som sa ako by sme to zvladali 🙂 ale na zaciatok by stacilo aj jedno 🙂 inak som zvedava, ci ty budes mat tie dvojky... inak brusko uz vykuka?

katka116
17. črc 2012

@moni1007
@bordulka uz jem lekvarovy chlieb... dlho mi to nevydrzalo...

moni1007
17. črc 2012

@bordulka no jedno by uz malo prist, prave som poslala. mozno ich budes poznat aj ty. vsak uvidis. ziadneho receptu sa bat nemusis, vsetky su fajne... no moja mama tiez stale vravi, ze sa jej v praci kadejaki prihovaraju 😀 takze mas napadnika. si bude mysliet,ze si donho buchnuta 😀 😀

moni1007
17. črc 2012

@katka116 tak dobru chut... a ty si este vobec nebola u dr? 🙂

petuska86
17. črc 2012

@bordulka no ja si myslim ze skor ja to budem predychavat, ozaj som to neckala.

bordulka
17. črc 2012

@moni1007 jej moni, ta jadranska torta vyzera uzasne 😀 no a uz som navecerana :D asi to budem takto praktizovat kazdy vecer :D mas dobry vkus (teda si sa trafila do mojho) 😎 a inak pises skoro ako ja 😀 😀 😀 😀

katka116
17. črc 2012

@moni1007 nie az o 2 tyzdne v 8tt

bordulka
17. črc 2012

@petuska86 asi sa nenadarmo hovori, ze ked to necakas tak to pride 🙂 snad to do toho 9.mesiaca predychas... priroda asi vie co robi, ked sa zena na materstvo pripravuje tak dlho 😀 😀 😀

moni1007
17. črc 2012

@bordulka uz si sa napakala, co? ja jadransku zboznujem... aj ten oblizprst... ale vsetky su fajne. a vyskusaj aj tu zakysankovu babovku. inu doma nerobime 🙂 no tak aspon budes vediet precitat 😀 chyby si nevsimaj. nieze mi to posles s oppravenym pravopisom 😀 😀

moni1007
17. črc 2012

@katka116 jaj, tak sa tesim ake budes mat pre nas spravicky 🙂

bordulka
17. črc 2012

@katka116 no moj je na to pripraveny, resp. ked vie, ze by som tam isla s nim, tak nema problem... ale uz to raz zvladol sam, tak si myslim, ze keby musel, tak aj druhy krat 🙂

lagunasa
17. črc 2012

@moni1007 no to som sa docitala. ale myslela som ze niekto by mi vedel povedat to porovnanie z ranneho a poobedneho mocu....

bordulka
17. črc 2012

@moni1007 no stacilo mi citat receptiky 🙂 a mam plne brusko... ja mam rada aj tu krtkovu torku, 3bitku 🙂 obliz prst, a nerobila si este babovku s vaječným likerom? to ti je mnamka, hlavne to surove cesto :D a neboj, nebudem opravovat, lebo nie je čo... ja som moc slovenčinu neoblubovala, ale slohy som rada pisala... raz sa z mojho slohu aj ucitelka rozplakala, ani mi ho nevratila, ze ona si ho necha :D asi pre dalsie generacie...

moni1007
17. črc 2012

@lagunasa no podla mna take porovnanie asi nebude. 🙂 lebo pri urcovani tehu je dolezite ci kazdym dnom silnie az kym nebude uplne pozitivna. podla mna je zbytocne robit ovu testy na urcenie tehu, kedze uplne pozitivny ovu test bude az vtedy ked aj tehu... teda ak som spravne csetko pochopila. vsak uvidis co ti povedia ine kocky 🙂

katka116
17. črc 2012

@bordulka kazda baba ma iny vnutorny pocit, ja som velmi nedockavy typ, takze ja som mala limit rok ak by sa nedarilo... ved aj tak som skoro 1,5 roka musela cakat kym na mm prisla chut mat druhe a to hovorim ze je podobny pocit ako ked zena tuzi a nedari sa... ja som kolko noci plakala alebo citala prispevky snaziliek a den mi prisiel ako mesiac...

moni1007
17. črc 2012

@bordulka nerobila, vsa ked budes mat cas, tiez mi mozes poslat nejaky ten receptik... 😀 no aka si ty sikovna. takto dojimat ucitelku 🙂