• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@katka116 jaaaaaaaaaaj ja to predychavam ,este si to neuvedomujem. ale mm chodi okolo mna ako okolo princeznej :grinning:
17. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte dievčata, ja viem, už som tu dlho nebola vas kuknuť... Ja viem, že to sem nepatrí, ale chcem sa vas ničeo opýtať :slight_smile: Zajtra idem s mm na spmg a mali sme mať 4 dni bez styku.. Lenže my sme to včera nevydržali a tyk bol, ale bol bez toho, aby mm to dotiahol dokonca, proste bojovníci sa nedostali von... A chcem sa opytať myslite si, že to môže nejako ovplyvniť zajtrajší spmg? :frowning2: Mohlo nejako uškodiť tym malym bojovníkom opakovane vzrušenie a potom žiadne vyvrcholenie? :confused: :frowning2:
@lauritka
17. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 ako okolo princeznej to mas fajn. Snazili ste sa od januara a mozem sa spytat kolko mas rokov? ohladom parce si myslim pisala Moni, ze si nieco hladas po skole alebo sa pletiem... teraz si uz asi hladat nebudes :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 a mm nevadi ze dnes vecer tukas do pocitaca? ci pises cez mobil?
17. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no ja mam 26 aj mm. pracu si hladam ale nie cerstvo po skole. my sme boli par rokov v zahranici a co sme doma som nezamestnana. ale uz hladat nebudem :wink: aj on tuka :grinning: to ma taky ritual asi, v telke nic tak tuka :grinning: :grinning:
17. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 tak budem drzat palceky a budeme v kontakte. Ja este musim vydrzat 2tt na prvy ultrazvuk. Tak dobru, idem spinkat
17. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mnamka,co je tom vsetko? :dizzy_face:
17. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 jasne ja tiez musim vydrzat kym pojdem k dokimu. este aspon 2 tyzdne kym sa objednam. fuuuuuu dlhe dva tyzdne. tak dobruuuuuuuuuuu
17. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 ahojki,no snad nie,, ked nevysli von,, ale chudak muzik.. :wink:
moj ide koncom mesiaca.
17. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka Ďakujem za odpoved, si moc zlata :wink: Držím vam palčeky :wink:
17. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maminka142 pridavam sa k @lauritka , ak vsetko ostalo tam kde malo, tak by vysledky vysetrenia mali byt pravdive :wink:
17. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 jeeeej, to je ake super! moc moc gratulujem!
17. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, len tak nezaujímavo, ale od včera pokusne s vitaminom C
http://www.fertilityfriend.com/home/120212
18. črc 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak já som sa dnes nadranom prebrala nějak skor a ani neviem prečo ale odmerala som teplotu. normálně meriam 4:45 a teraz som merala 3:50 . potom som už nemerala. ale už som zjistila ze mi ta teplota tak neskáče v takom blizkom čase.
no kedze som nesla hore tak už to vidim len na cestu dole :frowning2: teploty su podobne ako pred dvoma mesiacmi tak už si len pockat na mrchu.
www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
zelam vám krásný den.
18. črc 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa
@petuska86
@bordulka krasne ranko dievcence, aky budete mat dnes den?
18. črc 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,omlouvám se,že sem vpadám,ale moc si nevím rady s mým grafem.....na konci dubna jsem byla na revizi kvůli zamklkému těhotenství v 8tt, následně jsem po 6ti týdnech absolvovala hormonální kyretáž tzn. Norethisteron 2xdenně po dobu 8 dnů, následovalo krvácení a tento cyklus. Jsem z toho nešťastná - před otěhotněním jsem měla cca 4měsíce pravidelný cyklus (před tím jsem bojovala s dlouhými nepravidelnýmy cykly) a teď to vypadá,že jsem zase na začátku.....FF mi sice vyznačil ovu,ale graf mi přijde nějaký divný....co myslíte vy?Díky
18. črc 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj tebe dobre ranko, ty co dnes podniknes?
18. črc 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj :slight_smile: no je tam ryza uvarena so sampionmi :slight_smile: a navrchu je čína (kukurica,hrasok,mrkvicka a kuracie masko :slight_smile: musim povedat, ze som zavisla na tom hrasku s mrkvou (u nas v jednote je taka konzerva nasej znacky, ale musim ju mat stale, este teraz sa mi zbiehaju slinky :D inak lauri, co hovoris na graf? :D http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
18. črc 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 tak ja som opäť hore :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3a4bac
@lagunasa ešte to nevzdávaj veď teplotu máš aj tak peknú , nemusí mať každý 37
@lauritka prosím ťa ak by to včera bolo hniezdenie, kedy by mi mohol mamatest niečo ukázať?
18. črc 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katka116 ahoj kati, tak ja budem mat pracovny :slight_smile: stresujuci... ale snad to zvladneme... dobre sa mi spalo, mozno este pojdem na hodku, kym mm vyprevadim do prace :slight_smile:
18. črc 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina to bol urcite ten slavny IP :wink:
18. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no bola by som rada :wink: , no a tvoj nekonečný graf, no nechápem :grinning:
18. črc 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka tebe sa este da zaspat ked si uz uplne zabudena a ked si uz zacala tukat?
O kolkej ides do prace?
18. črc 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina neboj, urcite to bude ono :slight_smile: kedy budes testovat? no mna nikto nechape vseobecne :grinning:
18. črc 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 joj moja da sa mi :slight_smile: aj keby to bolo iba na 15 minut, aj ked je pravda, ze to vstavanie potom je horsie :slight_smile: idem o desiatej a zacinam o pol jedenastej
18. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina nechcem to vzdavat ale ked si pozries do mojich albumov Grafy tak tam najdeš z mája graf kde som už na závěr cyklu mala nízké rovnake teploty. no a nieco podobně je aj teraz.
@katka116 jaj moja. nic zvlastneho sa nechystam robit. len pracovat, alebo skor sa tak len tvářit :slight_smile:
18. črc 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka fiha tak to uz nie je vela casu... to ti pri pocitaci a ranajkach zbehne len taky fukot...
18. črc 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa cize chodis do prace? Aj ja sedim teraz v praci a musim sa nastartovat na robotu... vedla mna sedi sef o to je to tazise akoze nic nerobit...
18. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka No neviem kedy testovať. Písala som Lauritke nech poradí kedy by mamatest niečo ukázal
18. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek