• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@riana12 wow, dosť rýchly efekt! ako aj u mňa :wink:
hneď v prvý deň, ako som ho užila som mala W-E hlien :fearful: :sweat_smile:
ale pozerám, že ty tam máš aj nejaké špinenie?! :confused:
či ešte ako pozostatok M? :confused:

@bordulka , ty si fakt záhada :fearful: :confused: som strašne zvedavá, či zajtra pôjdeš ešte vyššie :confused:

@tynamartina krásny IP :fearful: :dizzy_face: , no, niekto tu spomínal (myslím, že @piacere ), že už deň, dva po IP by mohlo citlivý test niečo zachytiť :wink:

@lagunasa , ešte si stále normálka v "hre"...neboj a ver :wink:
18. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary no to spinenie je koniec MS, ale vecer pri kupani uz som nespinila, ale bolo veeela eggu, tolko po MS nezvyknem mat... :confused: ale uvidime, teraz to uz zacne byt jasne, ci posobi cecko alebo ee
18. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ale coby :slight_smile: ja ranajkujem iba jogurt, teraz mam kavicku, mm uz odisiel, takze tu hodinku by som este stihla :slight_smile:
18. črc 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina uz sa tesim ked sem hodis // :slight_smile: drzim palce
18. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary moja, ja som si skusala dat aj vyssie teploty na dalsie dni, ale ovu mi to stale vyznaci na 43dc :(
18. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka fakt?!? ale teraz ju nemáš stále vyznačenú vôbec :confused:
@riana12 som zvedavá na výsledok tvojho "biologického pokusu" :wink:
18. črc 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 aj vedla mna sedí šéfka, ale je mi chrbtom.
18. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aj aj ranajkujem vacsinou jogurt ale na rozlepenie oci vzdy kava... aj ked som tehu ale slaba
18. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary rozkaz sefe. :grinning: ale ked sa k tomu přidá spinenie ako v maji tak som jasná.
18. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. črc 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ale špinenie ešte nie je! tak nerieš! :grinning: :wink: :sweat_smile:

ozaj, a neviete niekto, kde zmizla @mon777 ?
18. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary
@riana12
kočky, pozerám že "pokusné králiky" a uvažujem či to nie je iba v ODKYSLENI tela - citron=vit. C - neutralizuje - čiže robi v tele optimálne pH. Viete, myslím na tú teóriu o kyslosti organizmu :confused:
možno by to mohlo zabrať, ale nie kvôli hlienu, ale že bude mať telo správne pH a v materničke ideálne prostredie, aby všetko išlo tak, ako to príroda chce... lebo naše telá majjú v sebe veľa veci, ktoré príroda "nevymyslela" a ktoré možno otehotneniu vadia. :confused:
18. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne jeden gyndoš "rozprával" o teórii prekyslenia organizmu, a preto je vraj problém s otehotnením :confused: Ale on bol taký tip "šamana" a nie tradičného dr. - ale až tak od veci tie jeho teórie neboli :grinning:
18. črc 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarafortuna no, možno aj...
ale ono to potom ide ruka v ruke, jedno s druhým-si myslím...
ja ale uvažujem aj opačne, že ak kys. ascorbová spôsobí viac hlienu (či vlastne len nespôsobí akési "skvapalnenie telových tekutín na báze kyseliny :confused:), či je to aj rovnako kvalitný hlien, ako by mal byť vplyvom hormónov? :confused:
ale to sú len také hypotézy :sweat_smile: :wink:
18. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary , ja to chápem len tak, že ak si pred ovu tak C vit. pomôže zvýšiť jeho kvalitu a tvorbu - lebo telo ma "prirodzenejšie prostredie". ak ho budeš užívať v LF fáze tak efekt na hlien nebude...
toť moja teória :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa ale asi nedokážem detoxikovať - by som umrela bez niektorých potravín :unamused:

inač na hlienik vraj stačí lyžička olivového oleja :dizzy_face: - idem si dať :wink:
18. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no vidíš, ale to ja práve teoretizujem, že či Vit.C neznásobí len množstvo hlienu, ale nie jeho kvalitu :confused: :sweat_smile:
ja som ho totiž skúšala v LF a aj vtedy sa objavil W hlien a dokonca ho bolo veľa ("plodnú kvalitu" však nemožno posúdiť, že jo? :grinning:)

no a nič som vtedy nedetoxifikovala, len som si dala tie megadávky C-čka :wink:
18. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dik.

no tak neviem,zeby predsa ovu, u teba sa clovek nevyzna :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidis,ci pojdes hore a budes sa tam drzat.
18. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ale uz som zistila, preco to tak urobilo... zrusila som si W hlien na ten den a potom mi ju oznaci na vcera :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no uz zajra rano by mohol, :wink: ale pkial by som to mala ja,tak testujem uz dnes :grinning:
18. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 ja malokedy pijem kavu, ale dnes som si urobila a nemohla som teraz zaspat :slight_smile: tak som si chvilu polezala a isla zase k pc :D a trosku sa dat do poriadku...
18. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna minule nasla lauritka na zahranicnom webe vitaminy na zlepsenie kvality hlienu a jednou z hlavnych zloziek bol vit. C, ale aj latka, ktora je v ACC longu a aj latka, ktoru uzivaju najma sportovci...
no a magimary mala pri chodorbe po uziti velkej davky vit C egg hlien...
toto ma nakoplo, ze zatial vyskusat vit. C...
mam nejake teorie, ale nechce sa mi to tu rozpisovat... :sweat_smile: :grinning:
18. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kopretina22 tiez sam i to nejak nepaci, teda ako ovu graf, a predtym si mavala ake poovulacne teploty ??
18. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to vážne tak skoro niečo ukáže ?
18. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina zajtra z prvého ranného, mamatestom :wink:
@magimary :grinning: ja by som už dnes :grinning:
18. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka a máš to tam aj nahodené? myslím vyznačenú ovu? :confused:
@riana12 , mňa by ale tie teórie celkom zaujímali :sweat_smile: :wink:
18. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere ja asi až zajtra, lebo už by som bola vycikaná :grinning:
18. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no ak si mala skore uhniezdenie tak ano..
vsetko zalezi od uhniezdenia.. ak nastalo na 6 dpo ,tak vyjde test skor, ak az na 10 dpo tak neskor. :wink:
po uhnizdeni -uz sa zacina produkovat hcg
18. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary však to to... ale ja by som po zhliadnutí tej teploty ráno letela hneď na WC s testom :sweat_smile: ja som v tomto čistý blázon :grinning:
18. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary este nemam, uvidim, ake budu dalsie teploty :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere ukaz jej tvoj test na 10 dpo :grinning:
18. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek