• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Ahojte pridám šál téme Kedy robit test. Ja som robila 14 dni po predpokladanej ovu a bol tam slabunky duch, mm tvrdil že tam nič neni :slight_smile:
18. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka, prečo si skeptická?
veď ešte stále to vyzerá krásne...jeden minipoklesík nič neznamená :wink: :confused:
dnes alebo zajtra si chcela testovať...
tak ako?
18. črc 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii podle grafíku to moc nevypadá :-/
18. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piiiipiii , veru, súhlasím s predch. príspevkom...
ja už by som si asi dnes testík ušetrila a počkala do zajtra (na teplotu, MS alebo test) :wink:
ale chápem aj tvoj dnešný plánovaný pokus :slight_smile: :wink:
18. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary no dobre no tak dnesny test sa teda nekona ..... :cry: ale nevadi ja som si to aj tak myslela ze asi nic. :slight_smile:
18. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary Ahoj...ja neviem..nejako som tomu prestala verit po dvoch neuspesnych IUI-ckach...:( v piatok idem na krv do Gyn-fivu...tak som sa rozhodla ze testovat nebudem..:(
18. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii ja som testovala 12 dpo aj poobede a bolo pekne vidno :wink:
18. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petuska86 a meravala si aj Bt ? :slight_smile:
18. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka taky na to čumím :grinning: jdu se kouknout, jak se daří starým tvářím :wink:
18. črc 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petuska86 ako si predychala?
18. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoooooooj, ja som konecne dospala vcerajsok :grinning: som nemohla poriadne spat od tolkych info tak som dnes potiahla :grinning: a pojdem si upratat fotky. lebo som objednavala a dnes mi prisla. tak sup do albumov :wink:
18. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 ale mala si predsa len "trochu iný" graf ako piiiipiii :wink:
18. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 uz dobre, snazim sa mysliet len poztivne. a stale rozmyslam co mozem a co nie :grinning:
18. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary a co si mam teda vsimat v tej LF na tom grafe ?
18. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary no to hej ale tak nikdy nevies :grinning:
18. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa zlatiiiik ako??? uz si po ovu? ja som uplne zabudla pit grepaaaak, musim si ist kupit cez obed :slight_smile:
18. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ahoj moja a ty ako pokracujes v (ne)merani? ja poctivo ani bodka :grinning:
18. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ahoj, tak ako sa vám spalo s malou návštevníčkou? :wink: neplakala za mamou?
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
včera aj dnes som sa zobudila hodinku pred budíkom.
18. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piiiipiii no, na tom tvojom grafe je aktuálne taký dosť častý pokles predchádzajúci krvácaniu (MS), plus, keď sa k tomu pridá to špinenie, tak to skôr vyzerá na MS, ako na pozit. tehutest...
ALE! to neznamená, že zajtra teplota nemôže zase o čosi poskočiť vyššie a vtedy by zase bola väčšia nádej na pozit. testík... ak by však ešte klesla aj zajtra, tak je to možno až na 90% predzvesť blízkej MS :unamused:
a to je to, čo si v grafe treba pred koncom LF všímať...či teplota klesne, či poskočí, či ostane rovnaká...

@piefunko , no ja som "bezbodkovo-bodková" :sweat_smile: :grinning::
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
/ale teraz už ozaj končím s "bodkami", lebo cez víkend odchádzame na dovču a tam nemeriam :sweat_smile:, tak možno (len tak, ak sa zobudím!) pomeriam ešte do nedele a potom šmitec :sweat_smile:
ale tak, zase-ja teraz ozaj len pozorujem, ja tam tentokrát ani nemám čo mať... :unamused:
18. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary takze mi to vychadza tak ze zajtra sa uvidi :slight_smile: a keby sa stalo ze zostane teplota rovnaka ako dnes ?
18. črc 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii tak, tak - zajtra sa uvidí :wink:
ak by zostala rovnaká ako dnes, tak sa zase zvyšuje percento smerom k pozit. tehutestu :slight_smile: :wink:
18. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary a pekne si obodkovana co chceees aj po ovulke uz mas zjavne, no super tak tfuj tfuj tfuj daj vediet o tyzden ze // jasan??? :wink:
18. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piiiipiii ale zase-ty máš ten poklesík úplne minimálny, takže zajtra to môže byť ešte všetko krásne a "dvojkoľajové"... uvidíš :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja, nemajú byť z čoho :wink:
my sme sa tentokrát úmyselne nesnažili...že fakt radšej až po dovolenkách (v auguste Chorvátsko-tak možno skôr tam, ak to tak vyjde-hoci to tak nevyzerá), aby mi nebývalo blbě, ak by sa to "náhodou" podarilo :wink:
18. črc 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko, ja asi takto...som zvedava, ci tento mesiac bude ovulka...co myslite, kedy mam zacat brat dufik?
http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47
18. črc 2012 v 11:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary si mila-dakujem. a ved uvidime , som zvedava ako to bude . a nech sa aj tebe dariiii ,kukala som tvoj graf-tak prajem vysoke teploty :D
18. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka škoda...
ale skús byť ešte skôr v tých pozitívnych vlnách... :confused: :pensive: :wink:
do piatku je stále nádej /aj v grafe dokonca :slight_smile:/
18. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary No..snad mas pravdu...:slight_smile: uvidime do piatku...:( prestanem na to mysliet..asi..:slight_smile:
18. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek