• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko ahoj ty mas co nove? minule si bola tak smutna, uz je lepsie? Si v praci?
18. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 co momentalne robkas? niecim si si pozdvihla naladicku?
18. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ahaaaa no skoda, ale sak co ty vies mozno nejaka naozaj prezila :grinning: ve uvidis, kazdopadne teda nech to vyjde na dovci, po dovci proste hned ako sa do toho znova pustite :wink:
18. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 pijem zensky caj. pojdem poskladat suche pradlo... a pojdem si vlasy umyt.. a co ty? :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoooj ano som v praci a uz je lepsie, prestala som merat na tento mesiac, aj jest tabletky - clostil takze ani neviem ci bude ovu, ale nechavam to tak, lebo som sa len stresovala a bolo to ho na mna privela, takze oddychujem trosku, chystam dacek drahemu na 30tku a tesim sa na dovcu :wink: a ty ako pokracujes?
18. črc 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no, možno prežila (na to sa samozrejme najviac spolieham :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: ),
však naivka ako vždy... :grinning:
18. črc 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 zrazu tam nemas foto... ja makam v praci a po praci mam 2 stretka a uz o 20h budem doma, ale tesim sa lebo v piatok uz nerobim, resp. mam volno aj zajtra poobede.
Telku nepozeras?
18. črc 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko fiha aky darcek prezrad. Ja zacinam cez vikend 7tt a za 1,5 tyzdna idem na ultrazvuk a hned sa podelim ci su to dvojky
18. črc 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 no dala som fotku prec, lebo uz ma tu nasli dve spoluziacky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechcem aby sa o mne u nas hovorilo a pisala som tu kadeco :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mam aj telku pustenu... no tak dnes mas dlhy den :confused: tak sa setri :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ved prave preto tam nemam fotku aj ja, lebo sa tu tak zdoverujem, ze keby to o mne zacala sirit nejaka baba... hned je to na FB a vsade... ze kolko krat sme to robili a ako to vyslo...
Cize ked si si raz vymazala fotku, vymazalo ti to aj historicky?
18. črc 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj, takže nakoniec ti tú ovulku posunulo :slight_smile: no fajn :wink: a spalo sa tak no :sweat_smile: malá sa rozvaľovala a hlavne na manžela sa tisla :slight_smile: takže ráno vyzeral dosť biedne :slight_smile: a my dve sme potom spali ešte do pol deviatej :slight_smile: teraz varím, Anna sa hrá a po obede ideme piecť tortu :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hej hej posunulo mi ovulku, sedí to aj s mojimi pocitmi, tak som spokojná :slight_smile:
hehe, chudák manžel sa teda veľmi nevyspal :wink: hádam to doženiete cez víkend.
mňam tortička, tak nech sa ti podarí :slight_smile:
Anna je krásne meno, to môj by chcel pre dcéru :dizzy_face: keď sa raz podarí :sweat_smile:
18. črc 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 nie len fotku som vymazala. no jedna spoluziacky mi poslala IP, ze si vsimla,ze sa snazime a ze sa nam nedari, tak ma chcela povzbudit, ze im sa tiez nedarilo,ale nakoniec boli v centre a tam im pomohli,ze ked budem mat nejake otazky, tak sa mam opytat a druha, to som si neni az tak ista, ale priezvisko suhlasi aj meno, len nema foto a ani blizsie info, ta mi len laikla fotku jednu... a ked si dam foto prec, tak snad ma tu uz nik nenajde :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116
@moni1007 aj ja tu z toho dovodu nemam fotku, uz som tu tooolko dievcat a zien z mojho blizkeho okolia uvidela, ze som rada za anonymitu :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 @katka116 no ja som si tu dala fotku, kedze som necakala, ze tu budem niektore veci tak dopodrobna rozoberat :grinning: a nakoniec som sa tu tak otvorila, ze rozpravam verejne to co v sukromi nerozpravam :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 @moni1007 presne tak baby, ešte keď vidím, že kolegyne majú otvorený Koník, tak ma rýchlo prejde chuť dávať sem fotky akéhokoľvek druhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: iba do súkromných fór :wink:
18. črc 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to už tu za chvíľu budú všetci bez tváre :fearful: :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ešteže zopár skalných tu stále svieti "naplno" :sweat_smile:
18. črc 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 ja som tiez dakedy fotku mala, ale mierne upravenu... ta bola ok, lebo z nej ma nebolo poznat... ale potom sprisnili pravidla pre foto, tak tym to pre mna haslo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary bola som na kontrole, no bud bude skorsia ovu alebo funguje cecko :grinning:
18. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no co. tak budem bez foto, ved aj tak ste ma uz vacsina videli, tak si ma viete predstavit a dufam,ze ma nik okrem tych dvoch nenasiel. pripadne ze sa to nebude nikde rozoberat :grinning:
18. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a na co je dobre Cecko? ja uzivam celaskon, ale len ako prevencia pred ochoreniami :slight_smile:
18. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja neviem, ci som fotku zahliadla, ak ano, aj tak neviem :sweat_smile:
velke davky vit. C by mali riedit hlien, zvysit jeho mnozstvo - ja teraz testujem, ci je to pravda...
18. črc 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 aha, no tak ja si dam skoro kazdy den jednu tabletku,ale nejaky extra pokrok som nezaznamenal :slight_smile: mala som svadobnu foto, nefarebnu :grinning:
18. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja uzivam 1200mg denne :wink:
18. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 to fakt?!? aj doki videl to množstvo? :sweat_smile: :grinning:
18. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary u dokiho som nebola :sweat_smile: idem ale v pondelok :wink:
18. črc 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ja si tu rada skecnem uprimne a s fotkou by to zial neslo...
18. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ved toto, ze to zdielame take veci, ktore nikomu nehovorim a este podla fotky keby ma spoznali... kolkokrat som si hovorila ze sem dam aj fotky roadiny ako maju ine baby, ale nejde to... na FB velmi nechodim a MK je uz taka droga
18. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 vy ste ako na tom? kolko snazilkujete?
18. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 chuda bordulka, ani jej nezavidim ked musi chodit do prace kde ju to nebavi... keby tam mala aspon pocitac a mohla nam vypisovat :slight_smile: hned by ten den inak utekal
18. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek