Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
19. črc 2012

@pechlinka nelaka ta predsa len testnut ? co ak.. su aj tehu grafy ked red MS trosku klesne.

pechlinka
19. črc 2012

@magimary oki...este skusim dufat.. 🙂

piiiipiii
19. črc 2012

@magimary no hej robim sa zaujimava :D ...ale nie ...no mam v tom trosku dilemu ...lebo kamaratka videla ducha az na piaty den ked jej meskal ...tak rozmyslam ze pockam do nedele pre istotu . metie ma aj to ze ma absolutne nic neboli a neni mi ani zle ....vcera ako keby uťalo .

magimary
19. črc 2012

@pechlinka , ja si zase osobne myslím, že ten pokles je ešte stále minimálny a teplota je stále úplne excelentná 😕
preto tam ešte tú nádej vidím...
kedy by si mala dostať MS?

pechlinka
19. črc 2012

@lauritka No..ano...láka ma to...🙂 ale ked uz som vydrzala do teraz..ten jeden den uz vydrzim.. 🙂 Mam este jeden den na robenie nádejí.. 😀

magimary
19. črc 2012

@piiiipiii jéééjda, to sa ja už nedozviem! 😨 😅
my už cestujeme preč...
to mi neurobíš...
prečo až do nedele?!?
veď ty si už ďaleko... už teraz by to mohol ukázať aj test s nižšou citlivosťou... a aj počas dňa...
testníííííííííííííííííí... 😅

lauritka
19. črc 2012

@pechlinka tak ja som po IUI testovala jedna radost.este aj pregnyl som testvala 😀

na krv som ani neprisla,lebo prisla MS ako hodnky. 😒

pechlinka
19. črc 2012

@magimary no...ja neviem...uvidime.. 🙂 zajtra som 14DPO...takze MS by mala prist...zajtra...ale beriem Utrogestan, ten MS zastavuje...takze ked zajtra povedia ze je negativ...tak vecer uz Utrogestan nedam..a MS pride tak do dvoch dni.. .(

magimary
19. črc 2012

@pechlinka tak potom ani ten poklesík nemusí nič znamenať (ak je tam Utroš), teda na mrchu by to ozaj ešte nemuselo byť...
a schvaľujem, že si toľko vydržala a že chceš ešte vydržať teda do zajtra,
ale ja by som určite nevydržala 😅

pechlinka
19. črc 2012

@lauritka...ja som bola na IUI 3x...a ani raz som netestovala...🙂 neviem..mne asi MS nepride pokial beriem Utrogestan...:( ty si ho pri IUI-ckach nebrala?

zelovocka
19. črc 2012

@piiiipiii @magimary @lauritka @pechlinka @lagunasa @riana12 @piefunko @kikaneu a ostatné teplomeračky
čaaaute 🙂 ja som trúba, až dnes som konečne prišla na to, čo sa skrýva za skratkou "BD" v grafoch - pre tie, ktoré to náhodou nevedeli, je to BABY DANCE 😀 celkom romantická skratka, však? 😉

ešte môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka

posledné tri merania som sa zobudila skôr a túto noc som doslova premátožila, takže teploty by boli aspoň o desatinu stupňa vyššie, keby som dobre spala 😅
nejaké strhujúce novinky? 😉

pechlinka
19. črc 2012

@magimary No..vydrzala som pri 1. -2. IUI...a vy drzim aj teraz... 🙂

lauritka
19. črc 2012

@zelovocka jeej to vazne, ja som nad tym nikdy nerozmyslala 😀

kikaneu
19. črc 2012

@zelovocka čaaau kočka 🙂 ani ja som nevedela, že to je Baby Dance 🙂 ale fakt milé 🙂 a čo tak mátožíš a nemôžeš spať? veď už ani horúco nie je 😕 u nás nič prevratné, upiekla som včera tortu, manžel s malou ju zdobili lentilkami...fotky sú v albume 😉 a dnes máme veľký problém, že čo budeme variť, teda polievku, lebo slečna na každú povie NIE 😀 ale je zlatá, včera mi doniesla lúčne kvety, že za to, že sa o ňu tak dobre starám 😉 normálne by som ju zjedla....teraz pozerá Doktora z hôr 😀

zelovocka
19. črc 2012

@lauritka no ja som práveže nad tým dumala od začiatku, čo si kreslím grafy, som jazykovo založená 😀
a štvalo ma, že neviem, čo to je. tak som konečne googlila a toto ma milo prekvapilo - snažilkovanie je "BabyDancovanie" 😵 😀

piiiipiii
19. črc 2012

@magimary jeeeej toto je citovy naaatlak . tak ja si ho kvoli tebe spravim zajtra rano . ok ? :D

moni1007
19. črc 2012

@tynamartina moja ja som to tusila. gratulujem a prajem nech je vsetkov poriadku... 🙂

magimary
19. črc 2012

@piiiipiii 😅 😵 😵 😵
ja len preto, že si chcela už včera 😅 😀

kikaneu
19. črc 2012

@tynamartina wau 🙂 ukážkový graf 🙂 a krásny dušík 🙂 blahoželám a nech vám to ide ako po masle 😉

lauritka
19. črc 2012

@zelovocka krasne pomenovanie 😵

piiiipiii
19. črc 2012

@magimary hej chcela len to si ma"odhovorila " :D 😅 😵 😎 😉 a dnes rano som cakala msssssss 😀

zelovocka
19. črc 2012

@kikaneu jééj zlatá je, vyznamenala ťa 😉 keď som robila vedúcu v tábore, tak mi dievky (tiež také 6-7-ročné) uplietli venčeky z púpav a margarétok, a to som ani nemala ich oddiel, strašne milé to bolo od nich 😵 ja som "vyfasovala" chlapčenský oddiel 6- až 10-ročných, ale to boli hrozní nezbedníci 😠 cez deň vystrájali a v noci vyplakávali za maminami, hrdinovia.
aké polievky ti odmietla slečinka? možno nejakú vymyslíme, čo by jej bola po vôli 😉

(neviem prečo zle spávam, asi že je chlap preč z domu, nemám sa ku komu tisnúť v noci ☹ )

kikaneu
19. črc 2012

@zelovocka no hej, až mi prišlo ľúto, že nie je naša....ale je zlatá rozumieme si 🙂 hej, dievčatá sú také pozornejšie a milšie, chlapci len pozerajú kde zlobu vyrobiť 🙂 a v noci plakali? no krásne 😀
paradajkovú nie, zeleninovú nie (vývar by si možno dala, ale včera sme ho dojedli a nemám chuť variť ďalší), strukoviny nechce.....a žiadna iná mi už ani nenapadla
to je možné, ja tiež horšie spávam, keď ho niet doma 😒 a kde ho máš?

lagunasa
19. črc 2012

@zelovocka jej, to je zlaté. minule som drahemu vysvětlovala pojem keksik a teraz mu budem vysvetlovat babydanceovanie

piacere
19. črc 2012

@tynamartina nádhera!!!! 😵 😵 😵 Tak vidíš to? Dokonalý test na 8dpo 😵 Ja to stále hovorím, že akonáhle sa uhniezdí, tak HNEĎ produkuje HCG 😵 Krásny testík, ukážkový graf s IP 😀 Blahoželám 😵 😵

zelovocka
19. črc 2012

@kikaneu hmm, náročná je... tak karfiolovú? tekvicovú? deti aj tak (pre mňa nepochopiteľne) ľúbia najviac tú otrasnú písmenkovú polievku z vrecúška 😉

hej, chlapci mi vyplakávali, každú noc niekto iný, takže som sa vôbec nevyspala, na konci tábora som bola totálne vyčerpaná a hneď som aj ochorela 😒 čím väčší lapaj to bol cez deň, tým ufňukanejší v noci, chodili mi vyklopkávať na dvere, slzy v očiach, sopel až po bradu, no hrôôôza 😀 😝 chlapi. 15 som ich mala na starosti, z toho jedného postihnutého, toho mi tam prišupli "náhodou" a ten bol za desiatich 😠 nerozumiem tým rodičom, že tak nezodpovedne dajú postihnuté dieťa medzi zdravé do tábora, až panika ma chytala, že sa mi tam utopí v bazéne 😠 tak po tej skúsenosti s 15-timi chalanmi už snáď jedno bábätko vypiplem 😉

kikaneu
19. črc 2012

@zelovocka nakoniec sme sa dohodli, že si dá u mojej mamky bielu šošovicovú 🙂 a nám uvarím zeleninovú 🙂 to hej, ale toto doma nedržím a v obchode sme už raz boli 😔
uf, tak to si mala ťažké dni v tom tábore, ani sa ti nečudujem, že si ochorela.....to ani ja nepochopím takých rodičov, hoci, na druhej strane, oni si asi tiež chcú oddýchnuť od toho neustáleho bytia v strehu...tak to jedno malinké bábo bude už úplna pohodička v porovnaní s toľkými nezbedníkmi 😉

tynamartina
19. črc 2012

@moni1007 ďakujem, neboj aj ty sa dočkáš 😉

zelovocka
19. črc 2012

@kikaneu tak sa ti ju podarilo ukecať na strukovinovú? 😉
ja chápem rodičov, že aj postihnuté alebo nejakým spôsobom zaostalé dieťa chcú dať do tábora, ale pre takéto deti sú špecializované tábory, kde im poskytnú väčšiu starostlivosť a dozor - je tam viac personálu na určitý počet detí. tento chlapec mal 8 rokov, a nevedel sa ani obliecť, ani umyť sám, tak si predstav, čo som s ním mala roboty, a ostatní chlapci zatiaľ vystrájali o 106. neviem, čo presne mu bolo, ja ako "hlúpa" vtedy študentka VŠ som ani neprotestovala, že ho tam mám, ale prežili sme všetci v zraví 😉

kikaneu
19. črc 2012

@zelovocka podarilo, chvalabohu 🙂
no čo narobíš, niektorí rodičia si to neuvedomia.....ale dôležité je, že ste to vtedy zvládli všetci a dopadlo to úplne v pohode 🙂