• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@bordulka ále, čo by si dávala preč?!? :slight_smile: :wink:
a na tej fotke s partičkármi si ktorá ty? lebo sú tam dve baby :wink:

sexík nebol, lebo sme si povedali, že cez prázdniny vydržíme,
aby mi nebývalo blbo, keď pôjdeme na dovolenky, ale
samozrejme stále dúfam, že nejaký zabudnutý spermoník sa pričinil...
/si hovorím, že keď predchádzajúci chalani prišli tak "náhodou", že aj toto bude úspešnejšie ako úmyselné snaženie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:/
svatá naivito :grinning:
21. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ale ja sa strasne hanbim... som ta v modrom (ta tucnejsia :grinning: to vazne sa vam tehu podarilo prave takto? tak to by bolo pekne, keby sa to teraz podarilo... normalne by som to asi aj ja prestala riesit :slight_smile: mozno by sa prave vtedy zadarilo
21. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka čo tam po fazóne?!?
dôležité je fluidum okolo teba a to, čo vyžaruješ...
a si tam maxisympoška :sunglasses: :wink:
takže nie je o čom :sunglasses:

ja som na tom /"vzrastom"/ podobne, len to mám inak "rozvrhnuté" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka A ja na prvý pohlad že tá v modrom je Peťa Polnišová a to si ty :grinning:
21. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina aj ja som si to myslela, preto som sa pýtala :grinning:
21. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary joj, dakujem ti :slight_smile: viem, ze sa opakujem, ale dobre sa mi to pocuva :slight_smile: moja mozem sa opytat? kolko mas rokov? mozno sa to tu uz pisalo, ale nepostrehla som :pensive:
@tynamartina to vazne? tak to beriem ako poklonu :grinning:
21. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka 34 a dva týždne :slight_smile:
no, patrím tu už k tým "odrastenejším" :grinning: :sweat_smile:

/a pozerám, že ty máš v pase že okres PD...môj mužík je spomedzia medzi PD a PE :wink:/
zajtra tam ideme, vyzdvihneme najstaršieho syna a ideme na týždeň na dovču do Čičmian :wink:
21. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ale ved to mas najlepsie roky :slight_smile: no ja som z dedinky na okraji okresu :slight_smile: a od nas cez horu sa da ist aj do Čičmian :slight_smile: akurat dnes tam boli nase "spevacky" ucinkovat na nejakom programe :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte moje zlaté skalne, ste tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka jeeeeeeeeeeeeeeeej to aka kočka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa nedostavajte ma do pomykova :pensive: ale dakujem :slight_smile: kde sa cele dni tulas,hmmm? ci pilne snazilkujes aj po ovu? :sunglasses:
21. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka smrtelne vážne ešte aj môj mm kukol a myslel že je to ona.
Si pekná, nerieš kilá si kočka taká aká si :wink:
21. črc 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka tak je to lepšie momentálne pre mna, byť tu pomenej, ale sledujem to tu po troške, občas len tak narýchlo nakuknem, ale aj celkovo je nejak menej času, a po ovu už nič nenarobime, už len čakať na mrchu
21. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ako si na tom, ukáž grafík :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 zatial takto :slight_smile: ja si uz den bez MK neviem predstavit, len oci otvorim a uz naň myslim :slight_smile:
@tynamartina dakujem moja :slight_smile: ale ja si nemyslim,ze sa na nu podobam, ale som polichotena :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka nakoniec si to špinenie dala ako mrchu, aj to je možnosť, juj nech už to máš všetko v poriadku, takže si pred ovu, držím palce nech príde a jetá najplodnejšia, aka može byť :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa no dala, lauritka odobrila :slight_smile: lebo ked som sa na to pozrela, tak to spinenie bolo presne v den mrchy... takto sa mi to aspon zmesti na obrazovku :slight_smile: len dufam, ze nebudem mrchovat, ked pojdem konecne k dokimu :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobre si urobila, 6.8. ideš ked si dobre pamätám, tak snad nepríde vtedy
21. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary a ty ako moja :slight_smile:
21. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa dobre si pamatas :slight_smile: mas dobru hlavicku :wink: aj budes testovat skor ako pride mrcha? alebo budes cakat...
21. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka nie nebudem, s testovaním som skončila, testovať budem až pri meškaní a ešte ak budem s teplotou nad 37, lebo u mna to bude tehu až ak budem nad 37, take teplotky ako teraz su bežne u mna a to testovanie ma strašne sklame vždy, nehovoriac, že to ide do peňazí, aj ked som už mala testíky od lauritky lacnejšie, si šetrím, už musím ísť na to racionálne a nie riešiť tu duchov, už som sa nadepkovala dosť
endokrinologia mi dopadla super, hormoný mám tiež ok, sa zdá, že som v poriadku, ešte mm prehovoriť na spermiogram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary aj ja chcem také teplotky :grinning:
21. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ja ti ich ochotne podarujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lebo mne (aj keď sú vysoké) ešte nič nepriniesli :sweat_smile:
ale keď ty píšeš, že ty budeš určite tehu, keď budeš mať nad 37,
tak pre teba budú mať veeeľký význam :slight_smile:
21. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary moja zlatá, dakujem, len nech tebe prinesú tehu :slight_smile:
moje po ovu teploty sú 36,7 - 36,9, čiže ak by som bola vyššie možno by som verila, že by to vyšlo
21. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka
@magimary kočky, ale veľmi rada tu okukujem testíky :grinning:
21. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa aj ja , aj ja :dizzy_face: (a ešte aj víťazné grafíky :dizzy_face:)
a potom sa mi sníva... :sweat_smile:
21. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary aj mne sa už snívalo o krásnej druhej čiarke, snad to bude niekedy skutočnosť :slight_smile:
a samozrejme víťazné sú naj a hned ich porovnávam s tým svojim, sme tu všetky rovnaké :grinning:
21. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa moja, ja som si tiez hovorila, ze testovat budem, az ked mi vyskoci teplota min. 36,9 (to som mala min. mesiac) normalne som bola v soku... ale teraz ani neverim,ze by som bola tehu, kym sa "nevyliecim"... som rada,ze mas vsetko ok, a mm sa musi prehovorit sam, hlavne ho do toho netlac, lebo sa zatne a nic z toho nebude... ale kym tam pojde, uz budes tehu :wink: takze nebude ani treba... inak aj ja rada kukam testiky a grafiky... chcem sa inspirovat :slight_smile: a ako pise @magimary nech mam krasne sny :slight_smile:
21. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa teda, aby som to upresnila, mňa baví pozorovať všetky grafíky,
veľa sa pri tom (na)učím a v podstate až tu mi je to celé konečne jasné :sweat_smile: :sunglasses:
hoci BT som si merala už pred takmer desiatimi rokmi, vtedy ale nebolo zaznamenávanie na rôznych weboch, iba ručne na papieri a ja som stále nevedela, či správne označujem ovuláciu a bola som z toho "chorá",
že aká som neschopná :sweat_smile:
a až tu som sa do toho dostala a nesmierne ma to baví... :sweat_smile: :dizzy_face:
asi tu ostanem aj keď sa budeme musieť prestať snažiť... ( :confused:)
fakt mi to veľa dáva...
21. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek