• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@bordulka podľa našich výpočtov by sme tam mali byť až okolo dvanástej :wink:
a mužík sa ma tu pýta, či si z dedinky na F. alebo na K.?
alebo na iné písmeno začínajúcej? :sweat_smile:
/viem, že nechceš verejne, tak takto v šifrách :sweat_smile:/
21. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary moja v pohode :slight_smile: som z Tužiny, a o dvanastej budeme asi u svokrovcoch v Jasenove, robia tam vynikajucu pizzu, nezastavite sa? aj ked je to od ruky :wink:
21. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka my máme zajednaný obed na 12,30h :slight_smile:
ale, si Zlatučká :slight_smile:
môj drahý je z Oslian :slight_smile:
21. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary z Oslian su pekní chlapci :slight_smile: chodi k nam jeden obchodny zastupca, ktory je z Oslian... ale sa len vyhovaras :slight_smile: asi sa ma bojis :wink:
21. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka kdeže bojím!?!
my by sme si podľa mňa sadli :wink: :sweat_smile:
aj môj je krásavec (pre mňa :dizzy_face:)

ale už som doprala a povešala poslednú práčku pred odchodom, takže je najvyšší čas stlačiť OFF :wink:
takže majte sa krásne a spolieham sa na vás!
že tu pribudne koľajníc a koľajníc!!!! :dizzy_face:
až budeme môcť vybudovať novú koľajovú trasu do neba (pre ďalšie babuľká :dizzy_face:)

dobrú noc!
21. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary @lauritka @melisaaa @moni1007 @katka116 ahojte babulky... tak mne sa dnes snivalo o MRCHE... prisla necakane... normalne som sa rano musela na wc kontrolovat, ale nic nebolo :grinning:
22. črc 2012 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka ( @piefunko , @lauritka , @riana12 ainí) a mne dnes nič sen nepriniesol, ale ráno ma (trošku :sweat_smile:) prekvapilo toto:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
ja len, že celkom zaujímavý poklesík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
(možno som len odovzdala 37čky @melisaaa a možno niečo iné :sweat_smile: ...)

inak dnes som už vôbec neplánovala zapnúť komp,
ale toto mi nedalo :sweat_smile:
(dokonca si teplomer beriem aj na dovču, čo som VOBEC neplánovala,
ale AK BY motyka vystrelila a toto by mal byť víťazný grafík, tak nemôže byť prázdny predsa :sweat_smile: )
ako vravím...
svatá naivito :grinning:
22. črc 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@magimary treba dufat a pozitivne mysliet, drzim palce
22. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka boze tak skoro rano si bola hore? Takze mrcha nic, to je dobre vsak?
22. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahojkaj. zarezavas v praci? a grafik mas aky? ani sa nepochvalis... no ja som dnes zmerala aj ked sa mi moc merat nechcelo. no aspon budem vediet kedy bola ovu a ci sa trafime sexikom. nech nemam falosne nadeje.... :slight_smile:
@katka116
22. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary poklesík zaujímavý... zaujímavo-implantačný :sunglasses: :grinning: :wink: :zipper_mouth: Zober si okrem teplomeru aj testy :zipper_mouth: :grinning:
22. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no ved prave som nad tym rozmyslala aby si mi napisala do IP kedy bude ovulka, kedy mam nad tebou intenzivne premyslat a posielat ti virtualne drzanie palcekov a este neviem co :slight_smile: ja sa totiz v tych grafoch nevyznam. Ale mozno keby sa nam pol roka nedarilo, tak by som sa aj naucila..
Ja spratavam veci a balim nas, este obed a sup domov @bordulka
22. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ja si myslim,ze najskor bude v sobotu, a to je aj dost realny den... ale mm oznamil,ze mozno bude v praci, ze chlapi chcu ostat na vikend v robote :unamused:
22. črc 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 fuha to by sa opat posunulo o mesiac :frowning2: mozno vidina tvojej ovulky resp babatka ho prehovori. Mozno ta prekvapi ked mu na tvojich citoch tak zalezi.
22. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 tak to je dobre ze uz nevracias,verim ze aj nevolnosti prejdu :slight_smile: no moje nicnerobenie spociva v tom ze nemeriam,neclostilujem cizze som neni stale u dokiho nestresujem s ovu a keksikujeme ako sa nam chce ale slubili sme si ze budeme kazdy druhy den a nejak to tak aj vychadza....sem tam omaknem krcok a hlien,ale krcok mi pride stale makky a hore a hlien taky kadejaky takze to len ked mi napadne... Pauzujeme aj v auguste,to si dam ale fytosoju a potom ak nic tak speci doki na antolskej... A uzivam si 5babatiek v blizkom okoli,kazdy den jedno :grinning: tak haaadam sa uz nalepi :wink:
22. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
22. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no lenze to nezalezi na mojom muzovi, oni su v partii 5ti... a nebudu sa 4 prisposobovat jednemu. a keby mal ist sam, tak sa mu to vobec neplati. previezol by 2 cesty a este by aj o zarobok prisiel a nahodou by sa ovu posunula na neskor a bolo by to uplne zbytocne... a uzili ste si vikendik? oddychnuta?
22. črc 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aha tak to teda je ina rec. Ale prsalo a kopec casu sme sedeli a sme sa nehli.. Doma ma caka kopec prania a chystania do prace..
Takze ten vikend mohol byt aj lepsi, ale najhorsie to nebolo. To vybalovanie z vyletov ma zabija :frowning2:
22. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no to hej. to som neznasala, ked sme sa odniekal vratili kopec tasiek, hlavne ked som este byvala s nasimi. teraz sme len dvaja, tak to nie je najhorsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 clovek aj zabudne ze niekde bol.. A musim si davat pozor a nenatahovat sa..
22. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary jeej moja, to bude urcite IP!!!! ak rano prudko vyskocis, nechces testnut? :slight_smile:
22. črc 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, rano som sla do prace, tak som sem narychlo skocila :slight_smile: teraz som prisla domov... boli sme este u svokrovcov... a bola by som velmi prekvapena, keby teraz prisla mrcha... netreba malovat certa na stenu,ze? :slight_smile: @moni1007 http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 ahoj moja, zatial sa nie je cim chvalit :slight_smile: ale ako hovoris, je dobre vediet, kedy bude ovu a ci sme sa trafili :wink: co si dnes robkala?
22. črc 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj,tak opravujem,malicka je asi pes,inac piska, smerom dopredu ...a tenmaly pipiki ma daleko od zadocku.. a crtaju sa asi gulky.. :wink: :zipper_mouth: :sweat_smile:
22. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka nevadí, opravime :sweat_smile:
22. črc 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 snad sa nemylimeono je to este tazke,lebo je to malinke :wink:
22. črc 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no neviem, uvidime o par dni..mozno to bude viac viditelne :grinning:
22. črc 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no my sme tak dlho nevedeli pri psikovi priatelovej mamy... že najprv to je psik, ale potom sa ukazala sucka :grinning:
22. črc 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mne sa to zda daleko od zadockovej dierky,zda sa mi,ze fenky to maju bizsie.. :fearful:
22. črc 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a vetos to nebude vedieť zhodnotiť naisto?
22. črc 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek