• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@riana12 no ja neviem..o tyzden pojdeme dat zaockovat a spytam sa lekara.
22. črc 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tu su ovulacne, vcera a dnes
22. črc 2012 v 18:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ja ti ani mrchu nezelam, to teda nie. Uz sa chcem tesit z vaseho tehu spolu s Moni.
My sme uz prisli domov, periem a idem polievat kvety..
22. črc 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ake chutnucke..
22. črc 2012 v 18:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 moja oddychuj!!!! som rada, ze sa tesis na nase tehu, snad to bude coskoro, aspon u @moni1007 :wink: a ja uz chcem vediet, ci budu tie dvojky, alebo nie... kolko este budem musiet cakat? :slight_smile:
22. črc 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin su take priemerne, slabé...
22. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka este vydrzte do pondelka - cize este tyzden... tak sa mi natahuje maternica...
22. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 :( tak dllllllllllllho? no ale budem sa musiet prekonat :slight_smile: na dobre spravy sa oplati cakat :wink: a mas velke bolesti?
22. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nemam absolutne ziadne, len sa roztahuje maternica...a mam chorobu zravku... strasne zeriem...

hej to tyzden vydzrzime ved som musela vydrzat mesiac a uz len tyzden, ja len dufam ze bude vsetko ok, mam taky vnutorny stres ked si na to spomeniem....
22. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Moni sa asi venuje mm a ty co? ja som akurat umyla malu a kupovala som jej na bazariku topanky a sebe som vyberala nejake tehu vecicky... ty mas este ake plany na vecer? @moni1007
22. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, neboj, vsetko bude ok, len nestresuj :slight_smile: a s moni som nebola cely den :( ale nech si mm riadne uzije, nech ma riadnu zasobu bičíkovcov :grinning: ja momentalne s mm pozeram film na HBO2, taky sci-fi...celkom zaujimavy..
22. črc 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka

mm sa vrátil zo služobky, tak je to hneď pestrejšie :wink: idem si prečítať novinky, želám vám krásny nedeľný večer! :slight_smile:
22. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelovocka a ty budes kedy testovat? si pekne hore, by som povedala, ze mas aj 3fazovy tehu grafik :wink:
22. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj, no testovať sa ani nechystám, veď sme nevystihli plodné dni :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by bol ozaj zázrak, keby sa spermie prebojovali cez neplodný hlien :wink: mávam tak 12 - 14 dní LF, u mňa je 12. deň luteálky kritický, to takmer vždy rapídne klesnem :frowning2: keby mi teplota vydržala do 15DPO hore, tak miniem ten jediný "záložný" test, čo mám doma :wink: :slight_smile:
22. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ahoj moja ako sa mas? dlho som tu nebola, maly ma zamestnava a boli sme na dovci.ako pokracujes?
22. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ahoj januliiik ty si na mna nezabudla? :dizzy_face: no ja som tu teraz tiez pomenej,v robote vela,dom tiez...stale snazilkujeme ale teraz v lete neclostilujem a ani nemeriam,mam pauzu :slight_smile: ani netusim ci bude teda vobec ovu,alebo ci bola.. Ty ako tehulkujes?brusenko uz vykuka??? :dizzy_face:
22. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak drzim palce, aby sa ten zazrak stal a na 15dpo tu chcem vidiet // :slight_smile:
23. črc 2012 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko :slight_smile: dlhšie som tu nebola, tak ma poinformujte, čo máte nové? :slight_smile: ja už od včera konečne zase meriam :slight_smile: tak mrknite: http://www.fertilityfriend.com/home/389913 :slight_smile:
23. črc 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
dnes ma caka kontrola u dokiho, tak budem aspoň vedieť, ako to tam dnu vyzera :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/120212
23. črc 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dievčatá moje zlaté, nemôžem čítať, lebo je tu príšerné pripojenie,
ale toto vám musím ukázať :fearful: :dizzy_face:
(myslím, že zatiaľ moja najvyššia BT :sweat_smile: ):
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary

/normálne banujem, že tu nemám testíky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@magimary ak daco bude, ukáže ti aj BT :wink:
23. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary pekne, pekne.....a nebanuj.....užívaj si :wink: ak tam niečo je, dozvieš sa to aj potom :slight_smile: nezmizne :wink:
23. črc 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a ja dnes zase volám o výsledky.....už by mohli byť.....nech viem, čo a ako ďalej
23. črc 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja idem az na stvrtu ku gyn, tak mam cely den pred sebou :sweat_smile: ty budes kedy vediet vysledky? a co ti budu na hlasovat konkretne?
23. črc 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mám volať okolo jednej, čiže mám ešte tiež dosť času pred sebou......krv mi brali pred dvoma týždňami na nejaké trombofilné stavy a druhá skúmavka šla na infekcie.....kázali volať o týždeň, neboli výsledky, potom vo štvrtok, neboli výsledky....a zas dnes....nekonečné čakanie.....ale zbehne mi, lebo o hodinu idem na bus a na úrad práce (neznášam tú inštitúciu) :angry:
23. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary @melisaaa baby tak ja som to dnes nevydrzala :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
a teraz zacinaju stavy - stale nebola ovu, ked nepride, mrcha pride za 60 dni... keby bola ovu teraz, a mrcha normalne cca na 31dc plodne by mi vychadzali na augustovu dovcu :dizzy_face: :dizzy_face: dilema dna: nasadit dufik zajtra ci nie? :confused: :confused:
23. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka Ahoj..dakujem... :slight_smile: Na chvilu to vzdam...budeme sa snažiť doma..:slight_smile: uvidime...snad to raz vyjde.. :slight_smile:
23. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary a moja ty akyyyy paradny vyskoko mas :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka fenky maju susku tak pri zadocku a ked si psika otocis na chrbatik, bruskom k sebe pod pupkom by mal mat pipik :wink:
23. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a na teba ucinkuje, ak si das dufik, ze ti pride MS aj bez ovu? ci chces aj v tomto cykle ovu?
23. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek