• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@kikaneu no tak to by uz padlo vhod, aby si mala vysledky :unamused:
23. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko je dobre dat si taku pauzicku od toho sledovania, snad sa coskoro zadari aj bez sledovania. :wink: ja si pomalicky tehulkujem, nevolnosti ma pomaly prechadzaju, ale mam slabe chvilky a cumim na wc-kom :grinning: brusenko pomalicky vykuka, zajtra mam poradnu a utz, tak sa tesim, budu mi robit tie testy, tak snad bude vsetko ookaaa. :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 jooooj jasneeee ze bude ok, drzim palceky, brusko som uz videla, krasne :dizzy_face: no akurat som hovorila ze dnes som nevydrzala a odmerala som, a mam predovu teplotu cize ovu stale nikde a tesila som sa ze pride, a ze budem mat plodne na dovci ale nejako sa to zase kasle a bez ovu bude mrcha neviem kedy :rolling_eyes: och co uz :sweat_smile:
23. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ak si dam dufik a vysadim ho po 10dnoch na 4ty mam ms :wink:
23. črc 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale ako blzko k zadocku ?? :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak ako maju aj tie dospele fenky, pozri sa im na ne :sweat_smile:
23. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ved jednu mam doma :grinning:

ale kuk sem ?)
23. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pipik alebo suska ?? :grinning:
23. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary drahá, je to tam :wink: :zipper_mouth:
23. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nechcela som ti pisat ze sak ju odfot, ale dobraaa si :grinning: :grinning: podla mna je to suska :dizzy_face:
23. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka toto vyzera na chlapceka :confused: ale mozno je to zblbeho uhla, ze je moc prehnuta so zadockom :sweat_smile: mozno by bola fajn fotka postojacky, so zdviihnutym chvostikom... to inak ukaze...
juj, ako som to napisala :sweat_smile:
23. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, dostala som 5 dní VIP :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
zajtra asi klesnem, už ma pomaly prestávajú prsia bolieť, tak to je u mňa znak blížiacej sa MS :unamused:

@kikaneu tak rýchlo vybav Úrad práce, kto by to mal rád, však :angry: a daj vedieť, ako výsledky, či vôbec sú :wink: a dúfam že dobré správy si vypočuješ :slight_smile:

@pechlinka jasné, aj doma sa môže podariť, veď koľko je takých prípadov :wink:
23. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:confused: :confused: :confused: tak vvidite,ani vy neviete hahah.. ne sa to zda daleko od zadocku, ja fakt neviem :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
23. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hlasujem za babu, pipík to nie je podľa mňa :grinning:
23. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ak ti je jedno, ze nebude ovu, daj si ho a aspon zacnes normalne cyklus... alebo pockaj par dni, ci sa ovu neukaze aj sama, vsak mozno stimulacny ucinok clostilu ostane aj tento mesiac... :fearful:
23. črc 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka myslis, ze pipik by bol dalej ??na brusku ?? :confused:
23. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pipík by bol asi na rovnakom mieste, ale toto rozmazané na fotke mi pripadá ako dierka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ja myslim..ze to je pipík.. .)
23. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak pekne - nie sme mudrejsi :sweat_smile:
23. črc 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pipik by bol pri brusku viacej, kebyze mas psika tak to vies porovnat, ale skus ju odfotit ako stoji a dvihni jej chvostik, to bude jednoznacne, ja som stale za susku :dizzy_face:
23. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka naozaj ju odfot zozadu, dvihnuty chvostik... myslim, ze potom bude lepsie vidno vzialenost od zadocku a od bruska... :wink:
23. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky, nakoukla jsem co se tu řeší a koukám zvířecí pohlaví :grinning:. Mám doma dvě fenky a řekla bych, že tohle je fenka. jinak mě taky u první překvapilo, že "jí" má až tak vzadu :wink:
23. črc 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak este jeden pohlad hmmm :confused:
23. črc 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@riana12 dobre potom odfotim,ked uz nebude spinkat. :wink:
23. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapcom ten pipik trci, tu je nas maly, mam aj foto ked bol mensi ale nie tu :(
23. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka to je jasna susurkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko vy mate ridgebacka? :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 no ja som steniatko mala naosledy pred styrmi rokmi,moju fenku,ale to bolo viac menej iste,uz bola vacsia.. toto je este len 5 tyzdnove.
ja som myslela,ze je to ako u kocek,kdyz je to daleko od zadecku tak je to chlapec :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka chápu, já si na začátku taky nebyla jistá, ale tady by chyběli kouličky :grinning: :wink:
23. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek