• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lauritka Podle té druhé fotky si na tu fenečku vsadím, fakt :wink:
23. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 ano ridzbecika, ale uz je z neho velky kon :grinning:
@lauritka no a chlapci maju aj taku "rurku" na brusku, vlastne mocovu a tak a konci im pod pupikom :wink: toto je baba jak lusk, uz mate meno? :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 a kulicky nevyjdu az neskor??
23. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no dali sme meno MIscha :sweat_smile:
23. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ne, tohle je fakt frndička :wink:. Kuličky už by byly vidět. takže jste si pořídili štěndo a teď zkoumáte jakého pohlaví? :grinning:
23. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no ved asi to necham tak, nebudem to riesit, to dnesne meranie ma zase "nastartovalo" :sweat_smile: zistila som ze som 14dc cize ovu kludne este moze prist, myslim ze aj clostil by mohol uvinkovat a sama som ovu mala (po dvoch dufikovych mesiacoch) na 27dc cize asi kaslem na to a necham to ako to je... aj tak kebyze su "plodne" na dovci tak by som len nad tym rozmyslala celu dovcu... kalsem na to a hotovo :sweat_smile:
23. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka nie nie gulicky su hned, najskor take pidi ale su.. a skor ten pipik je vidiet ako sa taha po brusku :wink:
23. črc 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko aj nasi maju ridgebacka, uz druheho :dizzy_face: prvy bol havko, teraz maju sucku :slight_smile: a mne sa tiez pacia, hadam najviac, so vsetkych havinov :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 neporidili.. nasli sme ju vyhodenu pri kontajneri :frowning2: , ale dievcata mi dali inzeratyna FB.. ak najdeme dobru rodinu, tak ju darujeme.. :dizzy_face:

tolko zviearat v byte ne je sranda.. :cry:
ale nemohli smeju nechat tak.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko tak ono take informacne meranie nie je na skodu, ale chapem, ze ked uz zmerias, ze hned zacne hlava srotovat a scenare a plany pisat :sweat_smile:
23. črc 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka to jste úžasní zachránci a nechat si jí nemůžete? :wink:
23. črc 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 uz mame tri macky, jedneho vacsieho psa.. vies si predstavit v com zijeme, tolko chlpov..
a keby som bola tehu ?? by ma porazilo,starat sa o 5 zvierat a este o dieta. :fearful: :unamused:

keby sme mali dom a zahrraadu, tak neriesim,boli by vonku :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka věř mi, že ty chlupy si představit umím :grinning: Máme je úplně všude. jednou jsem nesla moč k doktorce a plaval v ní psí chlup. Ale uznávám, že 5 zvířat už je opravdu hodně :wink:. I tak má veliké štěstí, že jste jí našli :wink:
23. črc 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 no aj my ch mame vsude,hlavne od maciek :slight_smile:

no takovy drobcek,bohvie co by snou bolo :unamused:
23. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 hej hej tak zo zvedavosti som ho rano sturila dnu a uz to islo mozog na plne obratky a kalkulacie :sweat_smile:
no my sme si teraz kupili taky casak a tam bola krasna veta: Nie je nic krajsie ako ridgeback. Jedine dva rodgebacky. :slight_smile: a je to pravda, su to uzasni hafani nemenili by sme za nic, jedine prikupili vlciaka, jeden nam uz odisiel :pensive:
23. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
noo ??????
23. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zozadu to ani nevidno, je to pod...
23. črc 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka tak myslim, ze to je havko, inac by to cudo medzi nozkami mala mala na fotke vidno :unamused:
23. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 no ved aj ja si myslim, ze suska by bola vyssie nie hmm ?
23. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka to si tiež myslím, ze by ju inak mala vyššie
23. črc 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka mozno je to krizencek v kazdom slova zmysle :sweat_smile: ale nie, no myslim ze je to baba.. ale sak uvidis u dokiho, prinajhorsom bude Misho :wink:
23. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko mischo nie to je smiesne hihih. to radsej potom vymyslime nieco ine. :slight_smile:
23. črc 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka mišo to je zlatéééé :grinning: mm chcel dat nasemu ridgebackovi meno Jamal... akoze africke :grinning: nastastie som ho prehovorila :grinning:
23. črc 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte dievčatá, nehnevajte sa, že som sa Vám sem "vtrela", ale mám na Vás ako na odborníčky otázočku... Keďže s meraním BT som začala len tento cyklus, chcem sa Vás spýtať, či podľa grafu viete usúdiť, či mi práve prebehla ovu. Viem, že je to ešte skoro, ale zdá sa mi, že to vyzerá na 14DC.
Tu je môj graf:

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/linddi/grafy?c=-8588598220854775808

Vďaka.
23. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko a cim ho krmite ?? musi spapat dost nie ? :slight_smile:
@linddi no myslim, ze bola vcera , ak teda budes aj nadalej vysoko.. :wink:
23. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
BABY PROSIM VAS - KED SI DAM SKOPIROVAT TEN KOD Z FERTILITY A POSLEM HO NIEKOMU TAK FURT TAM JE NIC ...PRAZDNY GRAF. NECHAPEM TOMU UZ MI TO ROBI TYZDEN. NEVIETE CO S TYM ?
23. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@piiiipiii pozri na sharing, a home page.
ci tam mas zaciarknute,ze to ma publikovat data verejne.
predpokladam, ze ked ty si otvoris sranku tak svoj graf vidis.
23. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ano svoj graf vidim ale co mam mat zaciarknute verejne ? ja tam nic nevidim :(
23. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@piiiipiii home page setup otvor

a tam mas publisching data.. skus tam pozret co mas zafajknute. ta sa zaciarkaju vsetko, co chces aby bolo verejne.
23. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no bola som tam a vsetko som si tam zaciarkala a nic nejdete furt
23. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek