• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
vave hej, pozerala som :slight_smile: ešte ich odfotím keď ten dnešný úplne vyschne :slight_smile:

vave ešte sa chcem opýtať.... ty si myslím dlho nepociťovala takmer žiadne príznaky, že?
8. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji: aj ja som si povedala, ze bude kazdy den tento cyklus, ale nejak ma opustila vsetka motivacia :wink: Ale lauri ma pravdu :wink: Ked nemas naladu ty, skus oznamit drahemu, nech ti ju spravi :grinning: Na mna to takto funguje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji: ahaaa, cakas na svoj den D :grinning: Tak to beriem spat co som pisala, a nech sa trafite :wink:
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam no ja nemam ziadne priznaky - jedine prsia ma trochu bolia, aj to len tak na striedacku....
Ani mi nebyva zle, ani kovova chut, normalne spim, secko je jak predtym, akurat ze mam skvely apetit :slight_smile: - ale ten som mala vzdy, ked sa tak zamyslim....
A som sa tesila ze mi v tehu aspon prsia narastu, ale prd, len sem tam bolia :grinning:
No a priberam - ale to je aj tym ze cele dni lezim pred telkou (mam to prikazom :grinning: )
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib:no tak nečekám od toho žádné zázraky. :wink:

lauritka. no tak až nebudu mít ovu hlen tak mám ovulku a poznám jí podle píchání až do zad, takže jí nepropásneme. :grinning:
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja viem - yorki by bol super :dizzy_face: ale mm sa uz hneva -ked mu to omielam...lebo my aj radi cestujeme..a je problem - kto by strazil..aj ked ja myslim-ze by sa to dalo - problem by nastal-iba ak by boli nasi naraz prec s nami (ostatni v rodine maju dost nervackych psikov-tam by to neslo).... no a a to je nevypocitatelne...zhodou okolnosti-sme mali moznost ist teraz pozriet s kamaratmi Zurich...ale zistili sme to len pred 2 tyzdnami - a nasi mali dovolenku uz dlho naplanovanu-cize nejdeme koli cicke... uz aj koli tomu bol MM sklamany... tak uvidim...ak sa do roka nepodari otehu-nebudem cakat a kupim yorkiho sama :grinning:

benji to poznam... ja uz nemam niekedy chut len s principu - just - lebo mam nervy na svoje telo ze nefunguje ako ma..ale ja som si to sposobila sama..tym - ze teraz som mala dva anovulaky kratko po sebe-v oboch som tak upenlivo sledovala teplotu-ze ked sa bude blizit ovu - aby sme to nepremrhali-a ta teplota ma obabrala a bol z toho anovulak-ze som si to tymto stylom sama znechutila :confounded:
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky kukam na nete tehu testy - akozeeeee ja kupujem mamatest v lekarni za nieco pod 4 eurace a na apotheka oline je za 1,16 :astonished: :angry: len neviem kolko je tam postovne a balne. ale aj keby bolo 3-4 eura tak sa to pri viac kusoch oplati. ako je mozne ze je taky velky cenovy rozdiel? :angry:
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vave uff si ma potešila :grinning: lebo mňa len to bruško trošku občas bolí, výtok a trošku prsia, ale tak ako píšeš... len na striedačku a určite to nie je tak, že sa ich nemôžem ani dotknúť.... a napr. dnes ráno som sa zobudila o štvrtej, bola som na WC a potom mi ostalo tak zle, že som nemohla zaspať :rolling_eyes: takže to sú asi tak celé moje ranné nevoľnosti :grinning: a pachy? Nič... môžem kľudne aj riedidlo čuchať a ani to so mnou nepohne :grinning: zatiaľ....
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a-ha postovne je 8,30 :unamused:
8. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish ja kupujem mamatest za 3,13 (sú tam dva, takže sa mi zdajú celkom lacné, keď to podelíš dvoma... :sweat_smile: )... a že stoja na nete 1,16? Tak to bude tým, že ten zvyšok, ktorý doplácaš v lekárni si na nete doženú tým poštovným a balným :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam sak to... :angry:
8. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :slight_smile: tak hadam skor otehotnies ;)

krish v Cesku ho maju velmi lacny len 38 korun ceskych. 2v 1 :unamused: u nas je vsetko predrazene.
ano aj ja som nasla lacny mamtest na nete, ale s postovnym to vyjde rovnako :angry:
8. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, dlho som nepisala, ale citam...mame teraz doma rusno, mala som manzela v nemocnici, maly ma virozu, ja osm bola tiez trosku prechladnuta, nenudime sa...moja dnesna teplota ma prekvapila, taku nizku som hadam este nemala, asi mrznem :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be

flam, gratulujem, krasne ciarocky, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ostatnym cakatelkam na // tak isto drzim palce
8. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ovulacne-testy.sk/wondfo/akcia-ovulacne-testy-wondfo-kazeta-21ks-2947.html

tu maju celkom lacne ovulacne aj tehotenske testy a ked objednavas viac, je to lacnejsie, postovne len 3 EUR.
tie kazetove tehu testy mala aj leveretka a maju dobru citlivost- 10ml :wink:
8. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka idem kuknut diky :wink:
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka ďakujem :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka krasny pokles pred ovu ;)
8. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka :dizzy_face:...ani nevies aka som rada, ze "fungujem" bez liekov -teda kvapky Femi a alchemilkovy caj neratam za lieky :slight_smile:, ze je ovu, hlien, uz len nech aj // vycikam a bude to :grinning:
tie testy co spominas som si objednala aj ja, rychlo ich dorucili a nie su drahe
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka ovu ako vysita :grinning:

mne moja neterka prave po strasnom placi zaspinkala, nechcela papat, stale len dokola mamamamamamama, tak mi to az smiesne bolo, ze ako cicik pyta. Ale co uz, musela vypit mliecko z flasky :grinning:
mm nieje doma isiel na predoperacne testy, 20. mu idu dat dokopy nervy a slachy na ruke....sa bojim celkom dost :frowning2:
dufam ze sa to podari dat vsetko dokopy. A mam plan ze mu pred operaciou poviem ze mu musi ruka poriadne fungovat ze ako bude drzat mimi.......dufam ze mi to vyjde :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka ano? a objednala si kazetove alebo pruzky ? ako pozeram, tak pruzky su este o nieco lacnejsie :slight_smile:
a mas aj na vyber citlivost 10ml alebo 20 ml .
8. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc tak si mala veselo :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak babulky aj ja idem objednavat, uz som volala aj so sestrou a aj ona chce :grinning: tak berieme pružkove s 10 citlivost.
8. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish super :wink:
8. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam no nie je to az taky pokles ale inokedy sa 11DPO drzim hore a teraz to uz ide dole.. :grinning:

baby ja mam teraz 2 tehotne svagriny.. jedna rodi v maji, druha v juni.. a sranda je ze obidve otehotneli neplanovane - co je nefer.. ale ta jedna z nich ma vcera sokla totalne, pretoze uz je asi v 9-10tt a ona si to len predvcerom uvedomila, ze jej chyba nejaka ta mrcha a byva jej zle a keby ste videli tie bakuliska.. sak to uz boli totalne čierne palice... ale dobre je aj to, ze ona s jej drahym sexli iba 1 jediny krat pocas 2 mesiacov a aj to si on dava pozor (funguju tak uz roky a vzdy) a ona je tehula.. ani nevedia ako k tomu prisli.. :sweat_smile:
na jednej strane sa velmi tesim na dalsie babo v rodine a na druhej strane je to fakt nefer ze niekto ani nevie ako a otehotnie... :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic, uvidime ake budu teploty najblizsie dni, ale vyzera to velmi nadejne...a ten strach poznam :frowning2: .... my sa bojime, ze ani mm sa nevyhne operacii chrbtice :pensive:
lauri, objednavala som pruzky, ja som si ale ovu testy + tehu tam boli 2, mali taku akciu vtedy, mozno ju maju stale, neviem, nepozerala som teraz
8. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie tak to je v prdeli :sweat_smile: ale mojho MM brat k detom prisiel tiez takto, raz si fikli a bolo to :sweat_smile:
ze sa vedia tek presne strafit nie ? :rolling_eyes: Samozrejem, ze ochkaju a vzdychaju, ze ako je to tazke s dvoma detmi atd... :confounded: Prisli k tomu ako slepa kura k zrnu ako vravim :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie: hej, svet rozhodne nie je fer.

Baby, mna zacina stipat pri moceni, takze zacinam pit urologicky caj. :unamused:
8. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretul tak mame rovnake trapenie teraz :frowning2: ja sa velmi bojim, predsa len prava ruka a mlady chlap a rozrobena chalupa a vlastne vsetko by sa tym zmenilo :unamused:
ale verim ze im to dobre dopadne obom :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga - gratulujem

vidim, ze dost dievcat je uz po ovulke a pekne rastu :slight_smile: tak nech to skonci s // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek