• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
hm - to s tym, ze niekto pride k detom ako kura k zrnu - to poznam! a najhorsie na tom je to,ze to väcsinou je v rodine, kde druhy par nemoze otehotniet ani za toho otca :angry: :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnešní grafík je tu

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3378259&vReferer=

Nevim co se s těma teplotama děje, no že by ovulka až takto pozdě? Ale obča zhačínám cítít prsa a mám pořád divné bolesti brucha... Tak třeba mrcha za chvilku dorazí aj ked je jeste dost brzo.
8. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit - vraj akcia :angry: mne sa to zda dost drahe :unamused: aj ked ja neviem kolko take testy stoja normalne :confused:
8. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik ani mi nevrav, moj MM pochadza z piatich deti, keby jeho mama nebola este aj na potratoch , tak su desiati :rolling_eyes: jeho bratranci plodni.. proste vsetci v rodine. :rolling_eyes:
lauri presne si to vystihla.. fakt jak slepe kura k zrnu... :sweat_smile:
oni maju maleho 1,5 rocneho a druhe tak skoro neplanovali... ale bola zlata, ze to je ake nefer, ze ved ja som na rade a nie ona.. ze ju to ani len nenapadlo ze moze byt tehotna... :sweat_smile:
ze len jej bolo divne ze kazde rano ju uz 3dni po sebe strasne napinalo a odrazu jej začal smrdet jej chlap :grinning: :grinning: :grinning:
bodik drahe ?? :slight_smile: co si , ved kedysi mavali len jeden LH test v lekarni a ten stal 100 SK :grinning: od rapidu.

tu mas za 430 sk 14 testov a k tomu dva tehu testy, jeden ta vyjde na 30 SK , to je rozdeil. :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc, veru nie je to sranda, aj ked je teraz medicina z na inej urovni ako pred rokmi, ale operacia chrbtice je vzdy spojena s rizikom...o dva tyzden ide na kontrolu, tak uvidime, co mu povedia...treba mysliet pozitivne :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: ANO! :grinning: vyloz si nohy a usmievaj sa, teraz je ten spravny cas :wink: Mozes sa vytesovat :wink:
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna je to dobra cena ale ja ovu testy nepouzivam.
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
flaaaam.. jasne ze silnie.. ved to je pekne vidiet.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: už mlčím.... asi musím tie testy vyhodiť, lebo ináč na ne budem čumieť celé dni :grinning:
8. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam silnie pomaly ale silnie. :wink:
8. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hej flami. neboj, ved ti este ani nemeska, uvidis, ze na 16 dpo uz budu rovnake :wink:

nellie, ze chlap :slight_smile: :grinning: no ja som bola na pachy citliva uz na zaciatku, ked som bola s mamou v tescu, vsetko mi smrdelo :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie ja už som z toho taká zmagorená, že ja už nevidím nič... a keby mi teraz niekto povedal, že tam tá druhá čiarka vôbec nie je, tak uverím :grinning: šibe mi... :pensive: bojím sa... ani nemám odvahu volať lekárke... a najhoršie je, že až v sobotu čakám krámy... tak dúfam, že sa mi naširoko vyhnú :angry:
8. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no ona je nenormalne citliva... vcera som sa az smiat na nej musela... :grinning: :grinning:
hlavne ked jej drahy dosiel domov a ju hned zacalo napinat.. som sa smiala ze sa bude musiet na 9 mesiacov vystahovat niekam.. ale aj tej druhej svagrine smrdi jej chlap... ja neviem co to maju za divny priznak :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

flamenga ... mám z tebe radost :slight_smile:) krámy pošli v sobotu ke mě :slight_smile: já je čekám tak si vezmu i ty tvoje :slight_smile:))))
8. říj 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie tak to je veru sranda :grinning: chudaci muzi, teraz budu preklinat tu chvilu ked si vrzli a nasledky toho :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrob ukáž graf :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe -mne sice moj chlap nesmrdel, ale vadili mi zo zaciatku vsetky pusinky - to o francuzakoch ani nehovorim....vzdy ked mi dal pusu., tak som si musela utriet usta - bol aj zaskoceny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrob :rolling_eyes: ešte si nad čiarou
8. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik uz si rozhodnuta ako budes rodit ? davas si epidural ?
flam no jasné že silnie...a krásne :D
flam to jo ale už mám jasné mrcha signály..... takže beru tvoji mrchu na sebe :slight_smile:)))))
8. říj 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chorbacik a netestovala si ?
8. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam - dufam ze si si zohnala duphaston a pocitvo 2x denne uzivas !!!!!
Chrobi pekne sa drzis, to by chcelo test :wink:
8. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
netestuju ... tento měsíc nějak cítím, že je to zbytečné .....
8. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vave nie :pensive: ako si ho mám zohnať, keď som mimo Košíc a teda aj mimo gynekologičky :confounded: a vôbec... však mi ešte ani nemeškali krámy... zavolám si na gyndu, poviem, že mám // a ona sa ma opýta: koľko vám meškajú: a ja poviem: v sobotu mám dostať? Však ma vysmeje :unamused:
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit - noo ja by som chcela rodit prirodzene bez epiduralky! zatial som hrdinka... ale citala som o vedl. ucinkoch epiduralky, tak radsej eee

chrobi - nooo nadej umiera posledna :sunglasses:

flam - neboj sa!!! musis mysliet pozitivne a na to negativne, co sa ti prihodilo NEMYSLI - terazto bude ine :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek