• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@chmurkaxy noo, ako keby dusik tam bol... :wink: uvidime ako zajtra.

tak psicek je asi fakt FENKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,dnes mi to potvrdil brat mojho mm, ze vraj pipik byva viac dalej na brusku a je taka rurka skor.. on mal uz vela psikov..

takze este v pondelok to potvrdime u vet..pri ockovani a bude to jasne :wink:
ale moja fena na nu vrci,ked ide ku nej. :unamused:

iac sa aklimatizuje, macky sa jej skor boja. :wink: ..
25. črc 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy vsak sa vytiahnem, potom uz od 3-4DPO neplanujem merat, potom az ku koncu, tak si to este teraz do vikendu uzijem a aspon na tyzden pokoj :slight_smile:
no v posteli som na NB, este som bola v kontakte s kamaratkou, prave, co sme sa rozlucili... ale uz padam, lebo rano uz vobec nevstanem :grinning: :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tak dobru nocku a poriadne si oddychni. a rano cakame krasnu teplotku!
25. črc 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm, to by som cakala, ze v tvojej starsej fenke sa prebudia materske city a bude malu skor ochranovat.. tak s tym menom ste sa teda trafili, ze Misha :slight_smile: a uz sa niekto nasiel? ak chces, daj mi mail do IP, mozem dat na FB..
hm, neviem, ci to je duch, podla mna skor nie, ved uvidime.. ale zase, tu v USA tazko zistit, ktory test ma aku citlivost, lebo to vobec nepisu ako u nas... uvidime zajtra ten ovu :slight_smile: ale dnes sa mi strasne toci hlava, to som uz asi taka leniva, ze by som len spat chcela :*d clovek tu lahko zvlcie :slight_smile: a ty tiez sup sup do postele, Lauri :slight_smile:)
25. črc 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy aj ja som to cakala,ale ona skor ziarli :frowning2:
25. črc 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial nikto ...uvidime..
25. črc 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm, tak sa boji, ze bude mat konkurenciu :slight_smile: to je ako so starsim dietatom.. a ako mi povedala psychologicka, aj s kazdym partnerom, ked sa dieta narodi :D
25. črc 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy :slight_smile: aha.. no pekne..
25. črc 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz je to tam, dufam, ze sa niekto ozve :slight_smile: strasne je mala zlata :slight_smile:
25. črc 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ano, taku rozkosnu tvaricku ma. :dizzy_face:
25. črc 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka skoda, ze nemate velky dom s obrovskou zahradou, tie zvieratka sa musia mat u vas strasne dobre, ked sa uz po okoli rozchyrilo, ze vas maju cakat prio smetaku :slight_smile:))
26. črc 2012 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chmurkaxy :grinning: :grinning: :grinning: no kocurika vonku stale mame,uz sa tu zabydlel :wink:
26. črc 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dobru noc,idem si lahnut, stale ma este pobolieva ten zub,tolko sa v nom dnes sprtal :unamused:
26. črc 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dobru nocku, ano, spanok pomaha na vsetky bolesti. tak prajem, nech sa rano zobudis s usmevom :slight_smile:
26. črc 2012 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobre ranko, no ako dnes? :slight_smile:
26. črc 2012 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka o tehu strašne moc pochybujem ,, po tak dlhom divokom cykle :pensive:
26. črc 2012 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka stitnu mam v poriadku, z hormonalneho profilu u gyn mi akurat sem tamvyleti testosteron inak vsetky hormony ukazkove :pensive: zaciatkom toho roku som brala clostyl 3-4mesiace ale pomoc ziadna, akurat este viac rozhodený cyklus..- a pco myslis polycysticke vajecniky?- ak ano tak podla ultrazvuku vylucene,, a dr. odporucala laparoskopiu ale az po lete.
26. črc 2012 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille tiez som mavala trosku zvyseny testosteron, ale endokrinologicka mi povedala, ze pocas snazenia o babatko a este pri nejakej pripadnej stimulacii je to normalne, pretoze telo ma ako keby podvedome vacsi zalusk na sex kvoli otehotneniu.
26. črc 2012 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A dobré ránko, ja dnes opat na tej istej hodnote, čize troj dńový hadík,, inak nemate nahodou skusenosti s Lutenylom ? Kedy asi pride ms po jeho dobrati? do kolkych dni?
26. črc 2012 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy naozaj? tak toto som ani netušila :slight_smile: sice my sa uz teraz par mesiacov nejak intenzivne o babo nesnazime alemozno mas pravdu.
26. črc 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille mna to tiez prekvapilo, ale ked som bola bez manzela doma na Slovensku sama dlhsie a on v zahranici a tym padom nic nebolo, uplne mi klesol :slight_smile: predpokladam, ze to asi tiez budes mat kvoli takemu dovodu. A este mi povedala, ze zvyseny testosteron nema nejaky extra vplyv na pocatie, tak sa nemam stresovat :slight_smile:
26. črc 2012 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy len ja neviem kde je moja ms teraz,, okrem testosteronu vsetko v poriadku a ona kdesi na dovolenke :pensive:
26. črc 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille spytaj sa @lauritka na soju, mozno by ti to pomohlo..
26. črc 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ked tu budew tak sa spýtam ďakujem za typ :slight_smile: a vy sa snažite o babo? dlho?
26. črc 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. črc 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@myrtille my uz od maja 2009, cize 3 roky a kusok.. su tu baby, co po babatinku tuzia omnoho dlhsie, no viem, ze aj 2-3 mesiace cakania su dlho.. a vy ako dlho?
26. črc 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 nooo, a teraz bum bum! sup na 37 :slight_smile:))
26. črc 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ja 37 nedosahujem, max. 36.9, aj to málokedy :wink:
26. črc 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ale teraz bude prekvapko :slight_smile: ja som pred chvilou vstala z gauca a strasne ma pichlo v podbrusku, tak dufam, ze to nie je zle znamenie.
26. črc 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy chrumkacik, no ako dneskaj? supni grafik :slight_smile:
26. črc 2012 v 07:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek