Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

chmurkaxy
26. črc 2012

@piefunko fiiiha, to bude super, ze vonku.. taka ta romanticka svadba z filmov, ze atlanok, kapela a tak? 🙂

elinka36
26. črc 2012

@piefunko Aspon myslis aj na nieco ine a v takomto hektickom case sa babatka velmi rychlo podaria 😉 Tiez sa na to spolieham.Sme doma na stalo ideme teraz riesit byvanie,chceli by sme domcek nejaky popozerat,velmi sa na to tesim...dnes mam nocnu tak sa idem pomaly chystat dakujem este raz.A urcite sa este ozvem.Drzkaj sa!!! 😵 😵 😵 nadalej ta budem sledovat 😉

chmurkaxy
26. črc 2012

@riana12 ja som mala dlho rozbroje so svokrou, ktora mi pri kazdej prilezitosti povedala, ze uz jedno vnuca ma (od manzelovho brata) a dalsie este nechce, lebo si to prve chce uzit. a ze co strasime, ked som taka mlada... teraz jej spatne hovorim, ze ako dobre, ze sme to zacali riesit hned, ze aha, tri roky fuc a babo stale nikde.. akurat sme si minule s manzelom hovorili, ze keby sa nam to podarilo na prvy sup, tak je nas drobec len o mesiac mladsi od tej nasej neterky a to uz je velkaaa skolkarka 🙂 inak je rodina ok, aj okolie, len svokra vymysla 🙂 akoze, ja chapem, ze chcela navodit atmosferu nemyslite na to a pride to same, ale zial, ja to z hlavy uz vytesnit neviem.

chmurkaxy
26. črc 2012

@lilli251 bylinky su super 🙂 a to mas vo svojom okoli nejaku babku - bylinkarku? ci niekto s dobrymi referenciami? uz aj nad tym som premyslala, ja chcem najblizsie skusit akupunkturu. nas znamy je neurolog a venuje sa aj tomuto, tak by sme to mohli skusit.. a par by mi ich mohol napisat tak, aby som schudla, ale ako si robil srandu moj muz, kym mi ich stihne napichat, vsetky mu pojem :D v akom meste si bola?
aha, a este k tomu cestovaniu - momentalne sme v Amerike v Seattle, strasne by som chcela na dalsie tri mesiace Indiu alebo Rusko, no uvidime, ci nas este niekam poslu. Cez vikendy si vzdy cestujeme, co je super, lebo sami by sme sa asi na tolko miest nedostali.. aj ked, musim cenzurovat, ake fotky komu ukazem, lebo nie vsetci manzelovi kolegovia chapu, ze cestujeme za vlastne a vo volnom case a tato jeho sluzobka skutocne nie je jeden velky vylet 🙂)
a ako ty volas svojho manzela? my sme v tomto trochu sisi, lebo si davame vselijake mena - napriklad aj moj nick chmurka mi vymyslel on, sme chmurka a zmurka 🙂 ale ked tak formalnejsie, tak je Lubik. uz si na to dost zvykol a dokonca raz za cas pride za mnou s tym, ze Lubik je hladny alebo unaveny :D

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 no myslela som si, ze dnes ma prekvapis teplotkou 🙂 ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 ale po ovu ziadny naznak... som rada,ze prstik je ok, aspon budes vediet nabuduce, co mas urobit hned :D

piefunko
26. črc 2012

@elinka36 ok tak sleduj, aj ja ta sledujem, ozvi sa sem tam co a ako lebo ja si nepamatam vsetky nicky a ked nemate fotky mne sa to potom vsetko zmotka do jedneho velkeho snazilkovskeho kona 😀 😀 drzkaj s a drzim palceky na domcek urcite vyberiete krasny 😉

piefunko
26. črc 2012

@chmurkaxy nooooo tak to by som si vedela predstavit ale nie, obrad bude asi na urade, ale mozno dotiahneme starostu aj do zahrady 🙂 a kapela nebude, bude to len taka viac menej garden party... grilka s rodinou pri prilezitosti sobasa, ziadna zahradna megasvadba 😅 😀

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no zajtra ta snad prekvapim. dufam,ze nenameram uz poovulacnu teplotu. by ma asi trafilo 😝 😠 no tak mozno budeme mat spolu ovulku 😀 a budeme pekne spolu den za dnom postupovat 🙂 no opuch uz skoro zmizol, aj zacervenanie dost ustupilo, ale este boli. dufam,ze uz sa to opakovat nebude 😀 😀 😀

chmurkaxy
26. črc 2012

@bordulka jeeej, ved zatial pekny hadik.. a pokles moze prist uz aj zajtra 🙂 skusas aj ten grepovy dzus? na mna to fakt ucinkovalo.. a neviem, ako u ostatnych bab, ale mne vzdy pomoze sport urychlit prichod ovu, asi sa to viac prekrvi alebo co.. moc moc drzim paste, nech je tento cyklus nadlho posledny z toho najlepsieho dovodu! 🙂 test ovu som robila, ale nezda sa mi nejaky velky rozdiel medzi vcerajsim a dnesnym, takze som si povedala, ze zajtra vecer alebo pozajtra rano ma prist mrcha, ak nepride a budem stale hore, potom urobim test. mne zvacsa teplota poklesne a MS pride, ak ku koncu cyklu keksikujeme, no a vcera sme a dnes je stale hore. Ale mozno si to uvedomi az zajtra ta teplota, co sa medzitym stalo 🙂)) a aj sa citis nejak predovu?

piefunko
26. črc 2012

@chmurkaxy to je zlate ze chmurka a zmurka 🙂 my sa volame rovnako, jednoducho, laska 🙂 alebo zlato, alebo laskykvet to mame z popolvara 😀 este som milovala prezyvku susnik ale to som pouzivala pri ex a kedze nemam na neho dobre spomienky a mm ho poznal a vedel ako ho volam, jeho tak nevolam 😅 a hovorime si aj tatik a maminka lebo mame havinka a ked sme ho doniesli kazdy ze babatko mame a byvali sme u mm rodicov a vzdy po praci mm mamina havovi ze ahaaa rodicia ti prisli 😀

chmurkaxy
26. črc 2012

@piefunko ved take byvaju najlepsie 🙂 a stihas to vsetko vybavit za 2 tyzdne potom? 🙂 ja som v tomto bola taky strasny planovac, my sme sa zasnubili po 4 mesiacoch, co sme boli spolu a obe maminy z toho mali sok, ze by sme sa mali tak skoro brat. tak sme si povedali, ze ci hned alebo o rok, to je jedno, tak sme si dali termin svadby presne rok od zasnub. no a dovtedy som mala 100x premyslene vsetky detaily, vsetko som obvolala a zabezpecila, aspon bol klud, ked sa to tak natiahlo. Aj viete, kolko ludi by ste chceli mat? ach, v dobrom ti zavidim, je to krasne obdobie 🙂)

bordulka
26. črc 2012

@chmurkaxy sem-tam pijem ten dzus, ale zatial som nepostrehla zmeny 🙂 a myslim,ze z tohto mesiaca nic nebude, lebo nemam ani chut na sex s mm... strasne ma sklamal,tak na to ani nemyslim... takze tento mesiac to nechcem riesit... ale dakujem 🙂 skoda, ze musis este tak dlho cakat, ja by som uz testla, by som to nevydrzala 🙂

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 no snad tvoja ovu pocka na mm 🙂 mne uz je jedno, ci je ovu alebo nie... nejdem to riesit, resp. nemam s kym... muselo by sa asi fakt nieco stat, ak by som teraz tuzila po sexe s mm :( ale rada pojdem s tebou napredovat 🙂

chmurkaxy
26. črc 2012

@piefunko jeeej, to je mile 🙂 no ved tie zvieratka su obcas este narocnejsie na pozornost ako deticky 🙂 na Filipinach som normalne videla sportovy kocik pre psika, ale to sa mi uz zdalo trosku moc 🙂)) ale mozno niekto, kto ho ma, by sa so mnou hadal, ze je to velmi prakticke, neviem neskusala som.. to mate toho malinkeho, co si posielala na foto lauritke? a oslovenia mate tiez super, laska je krasna, v tom je vyjadrene vsetko 🙂
moj muz robi take somarinky, aspon nam je veselo.. napriklad raz sa zobudim na to, ze sa strasne mrvi v posteli a ja hned, ze co sa stalo, ci mu je zle.. a on ze Aha, ja som cervik! 🙂)))) no a nemiluj ho, ved on je za tri deticky 🙂

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy tak vy takíto vyletnici? 🙂 tak ak si bola moc unavená, no môže byt...
deň taký v norme, zastupujem kolegov, ale prázdninový stav vsade, tak je pohoda... 🙂

chmurkaxy
26. črc 2012

@bordulka ach, sklamanie je este horsie, ako ked ta niekto nahneva.. dufam, ze sa to skoro da do poriadku.. laska je krasna v tom, ze toho druheho tak milujeme a potrebujeme, ze mu vieme o to lahsie odpustit. to ako rodicia (aspon teda moji), nech som vyviedla cokolvek, sice sa chvilku hnevali, no aj tak si ma nechali 🙂) a nejaky spolocny pekny vikend by to nevedel dat doporiadku?

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no tak dufam aj ja ze si nanho pocka.. 🙂 ale tiez uz to tento mesiac nejak neriesim, cely tyzden som bola myslienkami inde a aj teraz sa mi to celkom dari... aj ked je skaredo a vikend nebude taky ako som planovala ale co uz. kamoska aj tak pride,, ale to bude inak, ako to povodne malo byt... a co mas v plane dnes? inak aj nasim ten kolacik chutil 🙂 dakujem za receptik 🙂
moja, ma to tak mrzi ale uplne chapem ako sa citis... ☹

bordulka
26. črc 2012

@chmurkaxy moja, tam by stacilo urobit jednu vec z jeho strany a bolo by vsetko ok, ale on nie je ochotny, pre neho je prvorada ta druha a to ma tazi... a myslim,ze to by vikend neurobil... aj tak by nebolo kedy, lebo stale pracujem :(

chmurkaxy
26. črc 2012

@riana12 aj ty sa niekam chystas na dovolenku? ci uz si bola? 🙂
ved uvidime ako, ale akurat sme sa bavili vcera s manzelom, ze kedze bol ten test biely, tak s tym moc neratame, ze by to vyslo. ze vlastne by to teraz mozno aj nebolo prave to najvhodnejsie obdobie, lebo mame zaplatenu plavbu lodou na Aljasku na vylety a potom nas caka autovylet - 5000km za 9 dni, no a ked by som bola unavena alebo by mi bolo nahodou zle, mame po vylete 🙂 aj ked zase, keby nam to konecne vyjde, asi by sme kaslali na cely vylet a tesili sa ako blazni 🙂)
a comu sa venujes?

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 tak si na dobrej ceste odreagovat sa 🙂 a urcite to vyjde... tak tie janosikove diery padli? som rada, ze kolacik chutil, skoda ze som ho tiez nemohla okostovat :D a dakujem ti moja, tieto pocity by som nikomu nepriala... este som dnes bola aj v pokladni, tak som mala slzy na krajicku :(

chmurkaxy
26. črc 2012

@bordulka ach, tam je nejaka druha? :( to ma strasne mrzi :( v nasej rodine sa tiez vyskytol tento problem. otec si nasiel milenku a mamina to nevydrzala a poslala ho kade lahsie. velmi rad a rychlo sa zbalil a teraz s nou ma rocnu dceru. krstna tiez zistila, ze krstny mal 12(!) rokov aj inu zensku, no rozhodla sa bojovat, lebo povedala, ze jej za to stoji. dnes su stale spolu a vyzera to tak, ze uz minulost neriesia.. zalezi na tebe, ci ho lubis natolko, aby si mu uz nikdy nic nevycitala, lebo to by bolo ako bumerang. ak si si ista, ze za to stoji, bojuj, aby si si raz nevycitala, ze si mohla urobit viac. moja mamina si uz sice na tu situaciu zvykla a tvari sa vyrovnane, no viem, ze ju trosku mrzi, ze jej sestra mala s inym pristupom uplne iny vysledok..

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no padli, kamoska zmenila plan, ze v sobotu pojdu na strecno a vecer pridu k nam,ze posedime a v nedelu pojdu domov okolo obeda. tak teoreticky by sme mohli ist aj samy, ale asi nepojdeme, chceli sme ist len kvoli nim. mm ma ist aj tak v sobotu na jednu fusku a tu zatial odmietol kvoli nim ale kedze pridu az vecer, tak tam asi pojde... ale tak zas nevadi,aj tak nam sprijemnia vikend a aspon pokecame. 🙂
tak by som ti chcela nejak pomoct, ale ked tam ti clovek ani nema ako pomoct, vsetko zalezi len od tvojho muza. v podstate,ked to nechces tolerovat, tak ani ty s tym nemozes moc toho spravit. dufam,ze tvoj muz dostane rychlo rozum a ze sa spamata 😒

bordulka
26. črc 2012

@chmurkaxy no on ma teraz iba kamaratku, ale bojim sa toho,ze by to mohlo byt viac.... lebo ma uz tiez raz podviedol,teda mi to povedal (doteraz tomu nejak neverim,neviem preco) a poziadala som ho o jednu vec, ktora sa tykala aj jej, ale on si vybral ju, preto ma to tak boli...maminu viem pochopit, ja som bola tiez vzdy toho nazoru, ze ked muz podvedie, tak sa s nim rozidem, ale nedokazala som to... aj ked som odpustila,nezabudla som..

chmurkaxy
26. črc 2012

@bordulka tak mu skus povedat, ze ta to trapi, ako sa rozhodol, ze asi od neho potrebujes ukazat viac istoty.. moj manzel hovori, ze chlapi nechapu naznaky, potrebuju vsetko povedat priamo. mozno zo pomoze.. a to, ze ta podviedol a povedal ti o tom, je to strasny trubiroh, podla mna, ked sa uz chlapci tak ponizia, ze robia take veci, nikdy, ale nikdy sa to nema dostat k partnerke. nech si jeho zhryza svedomie, preco potrebuje tu zlu vec zdielat este s niekym.. a s tou jeho kamoskou sa nevies porozpravat, ze ti na nom zalezi a zial, nevies to nejak spracovat, ze ak ho ma rada a zalezi mu na nom, nech mu nekazi rodinne stastie?

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 asponze mate nahradny plan 🙂 ale kedy budete sexikovat? hmmm... aby ste nepremarnili sancu... aj ja by som isla niekedy na taku turu... ale mojho do niecoho dokopat... mozno keby chcela "kolegyna" tak by isiel... on vidi, ze mi to vadi, asi ma aj vycitky, je milsi a snazivejsi, viac sa so mnou rozprava, proste robi to, co som od neho vzdy "vyzadovala", resp. som mu hovorila, co by sa mi pacilo... ale nechcem tak rychlo ustupit, aj ked viem, ze od buduceho tyzdna uz bude chodit do prace s ocinom, ale tieto tri dni su pre mna utrpenim... :(

bordulka
26. črc 2012

@chmurkaxy no my sme sa dohodli tak, ze si budeme vsetko hovorit, ja som rada, ze mi to povedal, nechcela by som sa to dozvediet od niekoho ineho.. a ja mu to hovorim kazdy den, on ma proste ignoruje, nepocuva, nechce pocut.. uz som rozmyslala aj nad tou alternativou, ze jej napisem na fb, ale potom som to zamietla... chcem, aby si to mm uvedomil, este by som bola ja ta zla, keby som "obtazovala" ju.

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy nikam sa nechystám, ja neviem akosi oddychovať niekde tyzden na dovci... nie som workoholik, ale výšku som studovala popri práci a tam mi pomizla vsetka dovolenka, žiadny tyzden ci dva som si nemohla rezervovať iba na oddych... a tak ma to ani nikam neťahá... na odpočinok mi stačí aj predlzeny víkend... a keby aj, nemali by sme na ňu žiadne peniazky... možno niečo o rok alebo aj vobec nič... nejak si na to nepotrpim... 😅
robím v takej malej spedicii 🙂

moni1007
26. črc 2012

@bordulka neboj sexikovat budeme, vsak mame svoju spalnicku. a ked bude sexik v piatok a v nedelu,tak to bude stacit, sobotu nemusi byt 😀 no tak asponze sa snazi. to by bolo,kebyze sa tvari ze saq nic nedeje. aj ked najlepsie by urobil,keby uz tento tyzden povedal tej kolegyni, nech si najde nahradny system ako sa dostane do prace 😠

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 tak to budem na vas mysliet 😀 😀 😀 😀 no tu ide o to, ze ona by sa mozno mala ako dostat do prace, ale mm vymyslal, on jej navrhol tento sposob a to ma na tom stve!!! pre mna za mna, keby isli spolu do prace, tak to nejak prehltnem (uz som to raz prezivala), ale to, ze jej poziciava nase auto, to ma dviha zo stolicky

piefunko
26. črc 2012

@chmurkaxy ved to ze vseko si pripravim a zorganizujem a potom uz podla pocasia len doklepnem 😉