Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
26. črc 2012

@bordulka jaj, doteraz som si myslela,ze to bol jej napad. tak toto je este horsie, ale verim,ze za tym nic viac nmebude, tvoj muzik sa spamata a bude si ta viac vazit a nebude ti sposobovat taketo sklamania 🙂

a co si dnes varila fajne? ja neviem co by som zajtra varila,ked pride mm. rozmyslam nad paradajkovou omackou s masovymi gulkami 🙂

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 keby si mala pravdu 🙂 budem tomu verit... ja som nevarila... zobrala som si obedy z prace... ja som mala lasagne a mm maso v placke... ale to co chces varit bude isto uzasne 🙂 a ty uz mas aj predovu priznaky?

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no mna picha po veceroch v podbrusku, aj som mala uz noc, ze som sa len prehadzovala a vlhko tam dole je tiez, to su moje pred ovulacne priznaky 🙂
ale chvilu mam uz aj pocit, ze uz je ovu.v utrorok ma tak jemne pichlo v podbrusku.v ked zaspim snivaju sa mi bludy, tpo su moje po ovu priznaky... ale skor to vidim ze ovu este len bude, lebo ma zatial nechytali mrchovske bolesti a tie mavam po ovu a tiez ani creamy vytok nemam, skor taky hlienovy,
a ty mas nejake priznaky?

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 tak ty sa uz riadne poznas 🙂 ked ja mam ovu stale inak... tak sa mi tazko orientuje... vcera ma bolelo brucho na mrchu, neviem co to... lebo este nemam ani hlien, teda ten plodny 🙂 ale po ovu myslim,ze ma bude pobolievat podbrusko.. na sny by som sa u mna nespoliehala, lebo mne sa bludy snivaju kazdy den 🙂 a co si dnes robila?

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no eln mne sa zvyknu celkovo snivat sny po ovu,aj ked nechapem aky to ma suvis. ako to moze spolu suvisiet. ale aj tak to vidim skor na to,ze ovu bude... no dnes som bola v meste v tom zlatnictve, nakupit maso, potom som prisla domov a zachranovala moje zvadnute kvety co su na slnecnej strane vonku a sla som na urad a na postu a nakupit potraviny. no a teraz nerobim nic. a by ste mali vela roboty?

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 ale to som pocula, ze to ma nejaky suvis 🙂 no ty si aka sikovna 🙂 si stihla toho viac ako ja 🙂 ja som bola iba v robote a teraz oddychujem, mala by som upratat, ale sa mi nechce :( aspon mm umyl riad a urobil kavicku 🙂 niekedy to ma aj svoje vyhody.. 🙂 ja som dnes koncila o pol 4 a par minut pred koncom nam vypadli pokladne - centralne, tak sme museli zavriet 🙂 tak bola šou

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no dakujem. ja som tiez chcela spravit riadne poriadky, poodtahovat nabytok, koberceky poprat a pod. ale mama mi povedala,ze dnes sa nerobia poriadky, ze je prisvatie, ci co to je. tak neupratuj. joj, aj mne by bodlo,keby mi niekto kavicku spravil,nechces mi tu poslat toho tvojho,ked uz sa tak snazi? urcite ti nepovie nie 😀 no to si viem predstavit, aspon ste si pracovnu dobu skratili 😀

chmurkaxy
26. črc 2012

@piefunko aha, to bude super 🙂) uz sa tesim, ako sem pridas nevestickovske fotky 🙂

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 no prehovorila si ma 🙂 aj ked ma zacina chytat rapel... lebo mam nervy.. snazila som si to s mm vyrozpravat a zase to dopadlo tak ako som nechcela... len same vyhovorky, aby jej mohol to auto nechat... neda si to vysvetlit... je mi do placu, uz len lahnut do postele, riadne sa vyplakat a spat az do zajtra, na chvilu zabudnut na akukolvek bolest... kaslem na hocijake snazilkovanie... asi osud vie, co robi... a som mu za to vdacna... a kludne prid, ja budem rada, aspon pokecame a ja ti tu kavicku urobim... a ja som si pracovnu dobu skratila asi o desat minut :D

lauritka
26. črc 2012

@chmurkaxy no aky bol ovu testik dnes ?? 😉

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no ani som ta dlho prehovaratť nemusela, co? 😀
ach jaj. ti chlapi su taki nechapavi. vobec im nic nedochadza a nevedia si uvedomit co sposobuju svojim konanim. moja, ak ti to pomoze, tak sprav presne to co si napisala, lahni si do postele, zatiahni zaluzia a poplac. a vyspi sa... veru, asi ma vsetko svoju pricinu. dovod, preco sa jednotlive veci deju... len keby sa diali viac tie prijemnejsie veci...
no ja som si akurat uvarila puding, tak prid ty 🙂

myrtille
26. črc 2012

@lauritka ved ja ani nepamatam ktori cyklus bol naisto ovulacny teda ci vobec nejaky taky bol 😔

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 no mna netreba dlho prehovarat 🙂 iba do roboty sa mi tazko prehovara :D mi robis iba chutky, keby si bola blizsie, hned som u teba 🙂 dali by sme si damsku jazdu... inak mam "problem" ... mm ma ist cez vikend so svokrovcami do ciech na pohreb, ja som povedala,ze nepojdem, ale ja som taka sprosta, ze sa drzim toho, ze sa nikdy nemame rozlucit pohnevaní, keby sa nieco stalo,tak by som si to vycitala... tak do soboty sa budem musiet asi udobrit :(

myrtille
26. črc 2012

@bordulka
@lauritka https://www.modrykonik.sk/fotoblog/myrtille/alb... ono tá druhá čiarka- ja by som povedala že je tam ale taká čudná,slabunká.. ci? 😅 ja uz neviem 😔

chmurkaxy
26. črc 2012

@lauritka Lauri, podla mna uplne taky isty, ako vcera poobede.. takze tomu velke sance nedavam. mozno som mala ovu neskor a cele sa to posuva, takze to, ze som dnes neklesla, este nemusi nic znamenat.. aky si dnes mala den?

moni1007
26. črc 2012

@bordulka no presne viem o com hovoris. aj my ked sa pohnevame a sa tak aj rozideme, tak mame obaja neprijemny pocit. jasne, vsak sa udobrite a to este nemusi znamenat, ze sa nehnevas alebo ze to moze robit nadalej a mozno to takto pochopi este skor... 🙂
no skoda, ze nebyvas blizsie. sme mohli poklebetit aj osobne 😀

bordulka
26. črc 2012

@myrtille moja, mne sa tam tiez crta ta druha ciarka 🙂 dobre som hovorila? 🙂 ale skus este raz trosku svetlejsiu foto.. skusime aj upravit 🙂 @lauritka

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 uz som si myslela, ze som vadna 🙂 nechces sa prestahovat? mam jednu izbu volnu 🙂

myrtille
26. črc 2012

@bordulka tažko sa to foti strasne tazko s mobilom 😔

moni1007
26. črc 2012

@bordulka nie, nie si vadna. myslim,ze vela zien to tak preziva 🙂 a co by tu ten moj sam robil? 😀 ci by som na vikendy chodila domov od teba? 😀

bordulka
26. črc 2012

@myrtille viem o com hovoris, ja fotim tiez len mobilom 🙂 skus to odfotit pod zapnutou lampou... a v normale tam vidiet tu druhu ciarku pekne?

bordulka
26. črc 2012

@lauritka ahoj lauri, ak mas volno, kukni si na Hbo film Ocelova päsť... krásny film 🙂 o robotovi

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 no ja som to myslela tak, ze do tej izby sa zmestite obaja 🙂 joj, ak by mi bolo dobre, pridem domov, mala by som upratane, navarene 😀 😀 😀

myrtille
26. črc 2012

@bordulka v normale ju tam vidím, hm ale to mám pocit ze ja by som našla čiarku všade 😅

pajiskazemlyna
26. črc 2012

@myrtille
Zkuste odfotit na bílém podkladu pod světlem nebo u okna a určitě bude testík vidět lépe 😵

moni1007
26. črc 2012

@bordulka cooo? to by asi realne moc nebolo. mame byt my dvaja spoluz v jednej izbe? 😕 😀 to by sme nezvladli 😀 a kde by sme sa s mm nahanali 😀 😀 😀 no veru. to by to bolo dobre... 🙂

bordulka
26. črc 2012

@myrtille skus tak odfotit ako hovori @pajiskazemlyna a urcite tam ta druha je, vidim ju aj ja 🙂

pajiskazemlyna
26. črc 2012

@bordulka
@myrtille

Já nic moc na tamté fotce neviděla, ale pevně věřím, že tam je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a pokud bude lépe odfoceno, uvidíme ji i my 😵

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 no vy by ste spavali v jednej izbe, ale k dispozicii by bol cely dom 🙂 tak kedy sa prestahujete? 😉

myrtille
26. črc 2012

@bordulka
@pajiskazemlyna idem na to 🙂 snad to bude lepsie..