• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
26. črc 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dohodnem sa s mm.... :grinning: a uz vidim,ze nam budete zavidiet a budete sa nahanat s nami :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille alebo skus odfotit ako negativ...
26. črc 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, ja urcite, mojho asi neprehovoris :D ale bolo by fajn si takto zacvicit :D to by sme aj na "najomnom" usetrili :D
26. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no tak uvidime co povie moj.. a no a pockaj a ked budete mat bajby, tak co potom, zas sa budeme stahovat? :unamused: :confused: pozeram,ze zas sa tu zvysuje pocet tehuliek. dufam,ze sa o chvilu k nim pridame :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna
@bordulka http://www.modrykonik.sk/fotoblog/myrtille/album/grafy-bt/10376484/ skusene ako ste odporucali, teraz je asi moc svetla :- ale ja mam pocit ze ta ciarka stmavla nejak..
26. črc 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 moja, nam sa daju urobit este dve izby, ale na to este nemame korunky :slight_smile: len sa nicoho neboj, vsetko je pospekulovane... no vidis, urcite sa k nim pridas, ja ti to velmi zelam... ja som sa rozhodla,ze nechcem... aspon teraz nie... mne stacia tehulky na mk :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille je tam :slight_smile: gratulujeeeeem :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vy to mate riadne vyriesene... moja, nezufaj, ved sa to medzi vami vyriesi a moznop date uzmierovaci sexk a bude z toho bejby... :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dakujem len je taka slabunkááá, ja velmi neverim zeby to bolo tehu ale veď uvidíme,, co bude budúci týzden kedze v nedelu doberiem lutenyl, a uvidim ci mrcha pride ci nie.
26. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nezufam, iba som pochopila nejake veci a kym nedospeje, je zbytocne riesit dieta... bude mi zatial lepsie sledovat vas a drzat vsetkym palceky... ked ma chyti velka tuzba, tak mam krsniatko, ktore mi urobi radost :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille ved ak mas este testy skus testnut zajtra z ranneho mocu.. ja verim, ze je to tam :slight_smile: ale ak si tehu, tak lutenyl neuskodi?
26. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille
vidííííííím :dizzy_face: Držím palečky, aby to dobře dopadlo, čárečka sílila a miminko bylo tam, kde má být :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka mám ešte dve testíky skusim rano asi preistotu, a akurat citam http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/lutenyl-pil-14496.html tam sa piše ze je v tehu kontraindikovany, a treba informovať lekára, tak neviem.
26. črc 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a otazocka lutenyl nemoze sposobit druhu ciarku ze nie? ci? :sweat_smile: :confused:
@myrtille ved testni zajtra a ak tam bude ta ciarka silnejsia, zavolaj dr a opytaj sa ho, aby to nebol problem... ok?
@pajiskazemlyna dakujem, ja som este taka pesimisticka negativne naladená ze ta ciarka jednoducho zmizne :pensive:
26. črc 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille
Určitě nezmizne, kam by mizela ?????? :sweat_smile:
Zkuste další testík ráno a budeme vidět jak to vypadá :dizzy_face:
26. črc 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka asi bude najlepsie spravit ako hovoris, ech toto som vobec necakala,,
26. črc 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna testy zvyknu robit takych zvlastnych duchov niekedy :pensive: skusim rano dalsi a uvidi sa,,ale ja tomu neveriim.
26. črc 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille
Taky jsem nevěřila, to je normální :dizzy_face:
26. črc 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille gratulujem a dufam,ze bude vsetko v poriadku :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ďakujem :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka to uz si plne rozhodla? :confused: to je podla mna teraz tym sklamanim a tym ze si nahnevana. to sa vyriesi. ale jasne, rob tak ako citis :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna tomu sa ani veriť nedá, tažko tomu verit, veď sme sa ani nesnažilkovali poriadne,len sme spolu spavali :sweat_smile:
@bordulka videla som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mne sa pacil aj ten animovany RIO, islo na HBO. a tesm sa na cervenu karkulku -horror :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@chmurkaxy ahaaa, no a tehu neskusis ;) dakujem,strasne dusny den.Mshkedosiepliesok, uzz sa citi istejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz aj stekala na nasu fenku..kazdy den je istejsia :slight_smile:
@myrtille nevidim :unamused: fotecku
26. črc 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille :grinning:
To třeba asi i stačilo :grinning:
četla jsem teď na internetu, že by se lutenyl po pozitivním - opravdu pozitivním testu měl hned vysadit ....
tak když čárka zesílí, zavolejte jak psala @bordulka lékaři a optejte se ... radši ..
26. črc 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille aha uz vidim, ved to vidno dost!! :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka mne pride taka slabunka dušikova, a taka zvyknu zmiznut :pensive:..
26. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek