Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

myrtille
26. črc 2012

@pajiskazemlyna no len ten test nie je skutočne pozitivny ta druha ciarka je fakt taka slabucka, ale neviem ,skusim zavolat dr a uvidim co povie 😔

lauritka
26. črc 2012

@myrtille nie vzdy ;)

lilli251
26. črc 2012

@chmurkaxy mile ten Tvoj lubik..my nie sme zobrati...ja ho volam iba tak klasicky, nic extra... v minulosti som mavala s byvalym ale s touto mojou polovickou do konca zivota :D nemam veru nic extra...
no tak to bludite teda....aspon uvidis vela miest, to by si urcite nikdy nevidela....
no bylinkarku mam tuto vo vedlajsom meste...vies co kamoska otehotnela ked tam sla za mesiac, tak uvidime...nemam nejake referencie ine, iba to ze ked som mame povedala ako sa pani vola, ma inak devatdesiat rokov, tak mi povedala ze tam bola so mnou ked som bola malicka a mala nejake vazne ochorenie obliciek..takze haam mi pomoze aj druhykrat hihihihihi....no aky mas grafik chrumkacik? 🙂))

myrtille
26. črc 2012

@lauritka len teraz netuším, nemoze byt ta druha ciarka pretoze beriem lutenyl? 😕

lauritka
26. črc 2012

@myrtille hmm. no neviem ,utenylnema v sebe hg ne ?? to sa mi nezda

myrtille
26. črc 2012

@lauritka neviem ci ma, ale tak dolezite je ze vsade sa pise ze sa v tehu nemoze, takze asi to budem musiet konzultovat s dr.

lauritka
26. črc 2012

@myrtille urcite

nativanativa
26. črc 2012

ahojte dievcata , ako sa tu mavate ?? co noveho ? 🙂 🙂

bordulka
26. črc 2012

@myrtille moja, take co necakas je najkrajsie 🙂 a ten lutenyl sa mi zda, ze brala aj mattuliatko, a robila aj tehu testy, ale duchov nemala, takze neboj, nie je to z toho 😵

bordulka
26. črc 2012

@moni1007 moni, som rozhodnuta, urcite to nebudem riesit, je to tak trochu aj tym sklamanim, ale uz sme si to "vyříkali" pochopila som aspon trosku preco to tak urobil a snad aj on trochu pochopil mna... bude to este "chvilu" divne, ale snad sa pohneme k lepsiemu... zatial mi staci mala myslienka a uz mam zdvihnuty adrenalin... takze babo nejdem v takomto stave riesit... a mozno to bude lepsie aj z mojho zdravotneho hladiska, aspon sa dam dokopy 🙂

zvolsiinylogin
26. črc 2012

@bordulka bola som na krvi, tak 1,2...pozitivne je od 5...bol to len dusik...skoda.. ☹

annavi
26. črc 2012

@piefunko ahoj moja..no ja nemeriam..papala som fytosoju tento cyklus...tak uvidime kedy dojde ovu..dnes som 14 DC..teplotu ani len netusim aku mama??vcera som robila ovu testíky aj dnes ale su negatívne tak si este pockaám..a ty ako moja?????co nove???

bordulka
26. črc 2012

@lauritka joj ja mam taketo rozpravky rada... moja srdcovka je Na vlasku 🙂 videla si? a ja horory moc nekukam, by som sa bala 😔

bordulka
26. črc 2012

@zvolsiinylogin :( nenavidim duchov... zbytocne nam dodavaju nadej... ale verim, ze nabuduce to uz budu prave // 🙂

lauritka
26. črc 2012

@bordulka jasne, ze videla 😵 😵 😵 j mam rada ten humor tych rozpravkach..

zvolsiinylogin
26. črc 2012

@bordulka kym nebude po uschnuti riadne ruzova( kolajnicky) alebo kym mi nebude poriadne meskat, tak vtedy pojdem k dokimu o potvrdenie...inac to asi nema zmysel

bordulka
26. črc 2012

@lauritka ved to 🙂 mne sa velmi pacil ten kôň 😀 😀 😀 obdivujem tych ludi, co to vymysleli, mna by to vobec nenapadlo 🙂

bordulka
26. črc 2012

@zvolsiinylogin ak ta to nebude nahanat, tak urcite vyckaj, v pripade, ak by malo byt nieco zle, urcite zajdi aj skor 😉 aky mas grafik?

zvolsiinylogin
26. črc 2012

@bordulka nemeram...dajako sa mi nechce...ale stale som tak okolo 36,4...dnes som merala, nahodou..

bordulka
26. črc 2012

@zvolsiinylogin takze ovu este nebola? a kolky dc si?

zvolsiinylogin
26. črc 2012

@bordulka po tej operacii mi zmizla cela ovu....neviem, co sa robi uz druhy mesiac...este vyckam jeden cyklus a ked douzivam dufik, mam sa stavit za dokim...preberem to s nim..teraz som 25 DC a mrcha je este zahadou, kedy pride...minule az na 33 DC, ale som zvyknuta tak 25, 26 DC... 😠 a ty ako? mas graf? ukaz..

bordulka
26. črc 2012

@zvolsiinylogin http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 no ak uzivas dufik, a necakas, kym pride ovu, tak ti ju zbrzdi... ja som to tak robila :( lebo som o tom nevedela... ale zase aspon vies kedy pride mrcha, teda aspon mne vzdy prisla na 4 den od poslednej tbl.

zvolsiinylogin
26. črc 2012

@bordulka mas krasny grafik...mne moj skace hrozne..uz som sa bala , ze mam PCO, ale doki nasiel aj pekne velke folikuly, ziadne drobotiny, takze to PCO asi nebude..

bordulka
26. črc 2012

@zvolsiinylogin vidis, aj ked mne to neskace, tak mi dr nevidel ziadne folikuly, sice nie tento mesiac ale naposlednej navsteve... ja som mala pco, ale snad uz je vsetko ok... lebo na laparke mi popraskali cysticky na vajecnikoch, a ake velke si ich mala?

katka116
26. črc 2012

@bordulka
@moni1007
Baby no citam si posledne 3 strany co pisete a co to vidim? Bordulka to je skoda, ze si sa tak rozhodla ale na druhej strane je to tvoje rozhodnutie a mas na to narok. Ale my s mm sme to mali rovnake a prisla do doto dcera a je to to najlepsie co ma v zivote postrehlo. Uz viem, ze keby sa cokolvek dialo budem mat ju a to je najdolezitejsie.

Moni drzim palce s ovu ale na druhej strane neviem ci ti mm nepracuje.. ak ano, ovu ti kedy presne vychadza?

petuska86
26. črc 2012

@chmurkaxy no napady by tiez nejake boli ale teda tie peniazky chybaju. ja by som aj do skolky isla ale zas skola mi na to chyba. taka robota by ma bavila. alebo male deticky v skole. prvy stupen by mi stacil 😉

bordulka
26. črc 2012

@katka116 kati, sice som sa rozhodla, ze to nejdem riesit, ale ked sa zadari budem rada, urcite by som to neodcudzovala... merat budem, ale sexik riesit nebudem, ze "teraz je ovu, tak pod ideme na to", ale dakujem ti za tvoje slova 🙂 kolko dni k navsteve dr? 🙂

katka116
26. črc 2012

@bordulka ahoj uz len vydrzat do pondelka
No a kto je u vas najcastejsie iniciator keksiku? ked si pamatam este ty si pisala, ze ti keksik bude chybat... uz si nepamatam pri akej prilezitosti si to pisala

katka116
26. črc 2012

@petuska86 ahojky ty mas Dr v stredu vsak? odpocitavas dni?

Baby mne sa do rana snivalo, ze som totalne krvacala a ja som sa zobudila na to, ze strasne placem, ze nechcem dieta stratit... to podvedomie je svina @bordulka @moni1007

magimary
26. črc 2012

dievčatá zlaté 😵
ja vás fakt nestihnem dočítať, ale chcem vám VŠETKÝM, všetulinkým hromadne poďakovať za všetky lajky a priania a vaše úžasne slová (už som "olajkovaná" snáď na deväť mesiacov dopredu 😵 😵 😅 )
je to pre mňa taká radosť, že sa nedá slovami opísať... 😵 😵 😵
teplotka aj dnes trošku vstúpla, ale kontrolný testík ešte urobím po príchode domov s dúfaním, že // budú silnejšie 😵
zatiaľ všetko (teda najmä a len tomu nasvedčuje najmä bolesť pŕs 😉) nasvedčuje, že by mali byť...

ešte som chcela len odpovedať @lauritka , že áno spermoník, ktorý toto dokázal, bol ozaj z tých BD, ktoré sú uvedené v grafe 😉 a preto som tomu nemala dôvod veriť, keďže minule sa nám to nepodarilo v tých "bombardovaniach" pred,
počas a tesne po ovu... 😉
prvú nádej mi dodala @piefunko svojim vizionárskym posolstvom, že ona to vidí u mňa reálnejšie, akou seba, ďalšiu (i keď podľa mňa stále nereálnu) nádej mi dala @riana12 , keď povedala že všetky zelené polia na WZ sú plodné 😅 a napokon to 😅 zakončila @piacere , ktorá pri tom poklese zahlásila, že JE TO TAM 😅 😵
na druhý deň som síce ťažko zaplakala, keď teplota opäť rapídne klesla (čo mi zase v ušiach zneli slová riany, že aj ak nemám test, aj tak mi to teplota ukáže, čo teda pre mňa v tom momente znamenalo, že ukázala opak),
ale kúpený test a pár minút na to videný bocian ma zase vrátili do nádeje 😅 (hneď som si opäť pripomenula môj sen spred pár dní o pozit. teste 😵 )
no a ďalší deň už bol dúšik na teste 😵 a to už potom viete

uvidíme ešte kontrolné testovanie doma a potom bude radosť úplná 😵

jo, ozaj, @bordulka , dnes si nebola doobeda v práci?
okolo 10,30-11,00 sme sa (cestou do ZOO) zastavili u vás v obchode pre detské výživy pre malých a zopár sladkostí pre veľkých 😅 😕 😅 , ale ak aj nie, tak som na teba veľmi myslela 😵 😉

ozvem sa zase niekedy nabudúce 🙂

a ešte raz ĎAKUJEM vám za VŠETKO! 😉 😵