• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka @riana12 @bordulka
takze dnes som leniva ako taka svinucha morska, normalne som rano vstala, urobila manzelovi ranajky a tvarila sa, ze som hore a potom isla zase spat.. zobudila som sa teraz, co bol vlastne dnes moj najdlhsi spanok.. (v noci sme isli spat o cca 01:00, o piatej som bola hore, lebo som nemohla spat a potom som len tak kukala okolo seba.. A teraz som spala peknych 6 hodin :slight_smile:) takze pripajam najnovsi ovu test, obe ciarky vybehli naraz.. 12 DPO. ked trosku uschne, odfotim ho aj s tym vcerajsim a prvym rannym, aby bolo vidiet rozdiel. teraz je jasne ze tento posledny na uplne inom leveli, lebo je este mokry..
26. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@chmurkaxy to je tehu, je to jasne,rano cikaj na tehu testik :wink: :wink: :wink: :wink:
26. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no neviem, som ta manzelovi hovorila, ze tomu moc neverim, tak ak bude este zajtra teplotka hore (to uz mam vzdy druhy pokles) a udrzi sa aj v sobotu (to uz mam MS, ktora chodi v noci), potom testnem. ale prekvapilo ma to, ako teraz stmavol, ved o kusok tmavsi mavam cez ovu, ked robim test. ako sa ma zvieratkove kralovstvo? :slight_smile:
26. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy je to ehu, ver mi :wink: zvieratka si postupne na seba zvykaju,, :wink:

macky sa ale este stale boja,ani sa k nej nepriblizia...
26. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak vies, iny druh, nevedia, co od malej mozu cakat :slight_smile:) a ked si pisala, ze sa osmeluje, tak o to viac.. uz sa konecne blizi vikend. aj robis ci si oddychnes trosku?
26. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy oddychujem :wink:
26. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka super :slight_smile: mozete si urobit aj nejaku romantiku :slight_smile:) inak, minule sme sa s muzom smiali, ze dieta pomenujeme podla mesta, kde ho raz splodime.. takze toto by malo pracovny nazov Morton, ak by z toho nieco bolo :D :D
26. črc 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg joooj, po starom... ale tebe uz aké pekné tt svietia :dizzy_face: veď sa aj ty pochval :wink:
26. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy Morton?? :slight_smile: jeej o takom meste ani neviem,kde to je :confused:
26. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to je tuto kusok od Seattle, asi 3 hodky, obkolesuju ho fascinujuce hory - Mt St Helen (sopka, co aj naposledy v roku 1980 vybuchla, zabila 57 ludi) a Mt Rainer, obe hory su skoro nonstop zasnezene, vyzeraju ako nase alpy, len okolo Heleny je obrovske lavove pole.. a inak, strasne nam ten nazov bol smiesny, volali sme to Mordor akoze z Pana Prstenov :slight_smile:)
toto je ta Mt St Helen, normalne vidiet, ako si odstrelila vrch kopca, je tam taka diera, ako ked robis cesto a do muky urobis miesto na vajicko :slight_smile:
26. črc 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@chmurkaxy moja, ja som si myslela, ze to je tehu testik, ze si nas chcela prekvapkat :slight_smile: ale ako hovori @lauritka, je to tehu, takze by si kludne mohla uz dnes testnut :wink: to je krasa ako sa to tu rozsypalo s tehulkami... lauri, si na rade :slight_smile:
26. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka ak by to boli // ciarky, co nam vydrzia, kupim mu/jej na prve narodky modreho hupacieho konika :slight_smile:)
26. črc 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chmurkaxy tak sa uz mozes po nom obzerat :grinning: moja urob mi radost a testni... ja sa akurat chystam buvat a toto by mi sposobilo krasne sny :wink:
26. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy tak tam musi byt krasne, priroda je fascinujuca. :dizzy_face:
@bordulka ja som na rade uz roky rokuce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@chmurkaxy
Taky bych testla :grinning: Ty tlustice na ovu testu jsou nějaké podezřelé :grinning: :grinning:
Tak nás tolik nenapínejte :grinning:
@lauritka moja ja to mam tam hore zariadene tak, ze ked budes tehu ty, ja som hned za tebou :slight_smile: tak mi drz miesto, ok?
26. črc 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@chmurkaxy
@lauritka
@pajiskazemlyna idem teda kupit test a zajtra rano skusim. to bude blamaz, ak nic :D
26. črc 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chmurkaxy
No tak to asi zvědavostí nedospím :grinning:
Mě když tu holky řekly, že mám graf těhotenský jak vyšitý, ani se moc nespletly :grinning:
26. črc 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@lauritka
baby, len aby to nebolo skor, ako obe poviete "svec" :slight_smile:) niekde som citala, ze rok 2012 ma byt extremne plodny.. tak ocakavam, ze sa z modreho konika do konca roka stane portal cisto pre tehulky a mamicky :slight_smile:
26. črc 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pajiskazemlyna len pekne spinkaj, ja mam casovy posun +9 hodin oproti vam, takze ked ja vstanem, vy uz budete mat zajtra poobede :slight_smile:))
26. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy
Tak to se nedočkám, achjo :grinning:
26. črc 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@bordulka no len aby si necakala do dochodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy to by bolo super, ale potrebujeme sa aj inspirovat :slight_smile: noze sem hod pozitivny tehu test, ved mozes este teraz testnut, ci nemas test? :(
26. črc 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja, ja sa dochodku ani nedozijem :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ved to, ze nemam, ale idem kupit, mame potraviny v budove. hadam nejak identifikujem taky, co bude citlivejsi.. myslis, ze by to mohlo byt vidno aj teraz poobede? nie je este skoro na viditelnu poobednajsiu ciarku?
26. črc 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy na 12dpo by uz malo byt vidiet aj poobede :slight_smile: len chod kupit, ja este teda pockam :D ak budu mat digi, tak skus ten a nebudes spekulovat, ci tam ciarka je alebo nie :wink: aj ked vieme, ze tam bude!
26. črc 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jeej,j moja sa niekedy takto hra s kocurm..len on potom utecie,ked ma dost :grinning:
26. črc 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy lets gooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to maciatko mi pripomina moju Kitty, ked bola malicka :wink:
26. črc 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek