• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka jej, nebola to ona? uplne ako z toho videa :slight_smile: a ze macky a psi sa nenavidia... krasni su spolu :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @riana12 @bordulka
@pajiskazemlyna

baby, tak som spat, cikla som a uz tam nabieha slaba druha ciarka!!! dufam, ze kym pridem od pocitaca, tak tam zostane :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@bordulka kuk a moja fenka s kocurom,ked bol malicky,kiez by sa chovala aj ku tejto malej fenocke teraz :rolling_eyes:
26. črc 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@chmurkaxy supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!! dopredu gratulujem, az mam zimomriavky :slight_smile: este foto, foto, foto :grinning:
26. črc 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy yupiiiiiii,tak vidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja z nich umrem... aky su klásny :slight_smile: a tie nevinne pohlady :slight_smile: ako krasne spinkaju a sa tulia... no nelub ich :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy
áááá, já to věděla !!!!!!!!! footooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no moje deticky,ciste dusicky :hearts: :wink:
26. črc 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajiskazemlyna
@lauritka
@bordulka
toto je fotos.. na to, ze som pred hodkou bola na vecku kvoli ovu testu a medzitym som pila, je krasna :slight_smile: uz len aby vydrzala, vzdy nam to totiz tak na 16-18 DPO skoncilo :(
ale teraz mam lieky na stitku, budem bojovat, tak! :slight_smile:))
26. črc 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@chmurkaxy
Je krásně vidět !!! potichoulinku gratuluji :dizzy_face:
A přeji štěstíčko, hlavně, aby vše dobře dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face:
mám radost !
26. črc 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy vidis, si sa bala, ze tam nebude a aka je krasna :slight_smile: neboj, vsetko bude ok a dotiahnete to do uplneho stastneho konca :wink:
26. črc 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka krasne si to napisala :slight_smile: len na foto chyba treti prirastok :wink:
26. črc 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy pregnat, pregnat .. congratulations !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no este stale ju nepusti k sebe, vrci na nu :unamused:
26. črc 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :frowning2: to mi je luto... ale snad sa to coskoro zmeni... my sme tiez s bratom na najmladsieho vzdy vrcali :D ale lubili sme ho
26. črc 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@bordulka
@pajiskazemlyna
ach baby, ja som taka stastna, hadam ani dychat nebudem, aby sa nieco nepokazilo :slight_smile:) planovala som, ze pojdem vyniest smeti, ale uz sa veru radsej natahovat nebudem. juuuuj, to by bolo super :slight_smile: k doktorovi by sme sa sice dostali az koncom septembra, no ale to by az tak nevadilo, ze nie?
26. črc 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@chmurkaxy :slight_smile: moja, len sa tes... uz to vie aj tatino? ja by som to tak dlho nevydrzala, ale asi nemate na vyber,ze? a tie lieky co uzivas, nemozu uskodit babu? resp. ak je to na stitnu, nemas si dat vacsiu davku?
26. črc 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy moja, idem spať, ale budem na teba myslieť :slight_smile: urcite sa mi bude teraz snivat nieco krasne :slight_smile: dobru nocku a zajtra sa vidime :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ano, lekarka mi povedala, ze si mam dat dvojnasobnu davku, hned, ako to zistim. no a ked budeme na Slovensku, tak sa k nej objednat.. ach, bolo by to take krasne, dufam, ze to vydrzi.. ak prekoname 18 DPO, budem tomu verit tak viac :slight_smile: a potom vas tu vsetky skusim nakazit :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy pokial nebudes mat zdravotne problemy,tak staci
26. črc 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobru, mojka, dakujem moc moc za podporu, bez vas by som o nej dnes ani len netusila :slight_smile:) dufam, ze rano tam este bude :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak si este radsej idem kliknut dodatocnu poistku na liecebne naklady, kamoske tu v USA prasklo slepe crevo a skasli ju na vyse 300 tisic korun za tyzden lezania v nemocnici.. a minule som citala, ze dcera Borisa Kollara sa tu porezala a za hodinu na pohotovosti platili 1200 eur.. tak nech som radsej kryta, keby nieco :slight_smile:
26. črc 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka
@bordulka
@pajiskazemlyna
baby, naozaj vas strasne vsetkym dakujem, ze sa tesite so mnou, moc si to vazim, slubujem, ze ked uz to bude istejsie, naplujem na vas kopu bacilkov :slight_smile:)))
26. črc 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
26. črc 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no, chuda, jej rodicia si akurat kupili druhe auto, tak ho hned aj predali, aby mali ako zaplatit ucet, no a ona vsetko co na Work and Travel v Amerike zarobila, dala rodicom, aby to splatila. je to tu besne trosku s tymi cenami za lekarsku starostlivost. minule som si pozerala, ze kolko stoji surrorgate mother (nahradna matka) a ze okolo 100 000 dolarov kvoli tomu, ze 55 000 USD z toho priblizne zozerie IVF platba. to tu je fakt len pre bohatych.
26. črc 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy omg,ale tk to je hlavne preto, ze len 20 percent americanov si plati poistku..keby to bolo ako u nas,ze je to povinne,mozno byto tolko nestalo nie ?? :fearful: :confused:
26. črc 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi hej.. ved aj u nas su sukromni lekari drahsi, lebo ich nekryje poistovna niekedy, takze si viem predstavit, ze tu su pre tych nepoistenych vsetci sukromnici.. :/ ozaj, tak mi napadlo, ja som Rh negativ, manzel pozitiv, nemam radsej zavolat svojej doktorke a spytat sa, ci netreba uz tu na to nieco brat?
26. črc 2012 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy uff,tak to netusim s tymi skupinami :unamused:
27. črc 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj cica mica, tak ako dnes?
27. črc 2012 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna kráasna druha ciarocka potichucky gratulujem :dizzy_face:
27. črc 2012 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek