• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Dobré ránko, ja dnes BT stále rovnako(zakliato začarovne 36,9),, testík mám pocit že taký istý ako včera,odfotím keď prídem z práce , ja mam z toho vsetkeho také zmiešané pocity..
27. črc 2012 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ahoj moja, http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 dostala som na 5 dni VIP :slight_smile: aspon trosku potesilo :slight_smile: a ty si uz predychala? a mm ako zareagoval?
27. črc 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille moja, neboj, ved je to presne tehu teplota :slight_smile: a ked das tie dva testy k sebe, urcite uvdisi aspon maly rozdiel :slight_smile:
27. črc 2012 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka mm sa tesil, no my sme taki opatrni este s tym, lebo ved vzdy sme sa tesili v takomto case a o tyzden to uz nebola pravda.. takze ak zajtra bude stale dobra teplotka, rano vyjde testik a v utorok vyjde dalsi a silnejsi, tak uz sa budeme tesit viac :slight_smile:) hmmm, uz si pred ovu :slight_smile: drzim paste! kedy musis ist do prace?
27. črc 2012 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy jeej, to je krása :dizzy_face:
27. črc 2012 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka skusim dnes zavolat dr a uvidi sa co povie ona,, sakra veď ja som doteraz ani poriadnu ovu nemala,a zrazu dlhokansky cyklus, poriadne nemerany, stresu bolo neskutocne azrazu zeby to skoncilo takto? neveerim :pensive:
27. črc 2012 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille ved mas krasnu teplotku :slight_smile: co som videla grafy, niektore baby mali tehu teplotu 36.7, dolezite je, aby sa drzala :slight_smile: kedy pojdes na krv?
27. črc 2012 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto sa mi nepáči :frowning2: mám dnes zobnut duphik alebo asi radšej pockat dozajtra :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/120212
27. črc 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj moja, ako dnes? my sme doteraz spali, som zvedava, co budeme robit v noci :D dufam dufam, ze zajtra rano nezmizne.. a ty sa ako citis? uz aj nejake IP je? ci to je este skoro?
27. črc 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 podla mna to uz zajtra pojde hore. a inak, nie je dolezite, aby tie teploty boli vyssie ako to, co bolo vo faze predtym? ci to musi byt iba v nejakom specialnom teplotnom pasme?
27. črc 2012 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ved práve pre mna je podivne to ze sa takto drzi, lebo ja som mala stale dennodenne neskutocne vykyvy a zrazu takato pokojna hladina..a neviem dnes zavolam dr. a uvidim co mi povie,,
27. črc 2012 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille truhlik :slight_smile: nestresuj a tes sa :slight_smile:
27. črc 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy stačí, aby boli teploty vyššie, ale ak sú nízke, tiež to nie je bohvieco... nechcem klesat :frowning2:
27. črc 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ja sa nestresujem - zatial - ale tesit sa tiez nejako neviem skor je to strach..
27. črc 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 uz pojdes len vyssie, uvidis :slight_smile:
27. črc 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille uplne ta chapem. zavolaj tej doktorke a uvidis..
27. črc 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ono tych stresov ja tam mam este trosku viac, ale to potom inokedy vysvetlim,,teraz uz letim do prace dalsiu pokutu za rychlost platit nechcem :slight_smile: a dr urcite zavolam:slight_smile:
27. črc 2012 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy joj, u mna ziadne IP nehrozí, ja len bojim, aby sa vobec teploty udrzali, aby sa ovu potvrdila...
27. črc 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ešte sa teba spytam - trosku vyššie mám graf, nasadit duphik, ci počkať ešte den?
27. črc 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a nesnazili ste sa? a podla mna ti dufik neublizi.
27. črc 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj, no pockaj do zajtra , nic sa nestane
27. črc 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy nie
@lauritka tak nechám na zajtra a zariadim sa podľa teploty, ďakujem...
27. črc 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy jéééj, potichučky blahoželám a hlavne nech už toto bábo s vami ostane :wink:
27. črc 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: manžel už v práci a mne sa ako vždy zase nič nechce,.....ale dnes je doma aj mama, tak niečo si vymyslíme :slight_smile: a idem piecť aj koláč, lebo bude mať meniny v nedeľu, tak pre prípadné návštevy :slight_smile: a už som 3DC kŕče prešli, tak sa vytešujem :slight_smile:
27. črc 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy chrumkacik, co to co to???? teda super...ale ako som pochopila z rozhovoru, tak dve si uz mala viackrat, ale neudrzalo? ci? ked musis hned nasadit take lieciky :slight_smile:
27. črc 2012 v 07:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy moja, teraz to urcite bude pravda, neboj :slight_smile: pomalicky sa tes :slight_smile: ja idem cca za 5 min do prace :D a pridem az vecer, lebo pojdeme este gratulovat, sa mi nechce... a moja ovulka pride asi neskor, ak sa jej vobec bude chciet :slight_smile:
27. črc 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille vacsinou to byva tak, ze ked si myslis, ze je to nerealne, tak vtedy to pride :slight_smile:
27. črc 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
@chmurkaxy
@lauritka
@bordulka baby, prosim Vas...ako je to z cvicenim....keby som bola tehu, mohlo by mi to uskodit....?bola som vcera na aerobicu a ostalo mi tak tazko, aj sa mi tocila hlava..ale to je asi preto, ze som dlho necvicila :D
27. črc 2012 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ten včerajší príspevok nebol veľmi pozitívny na moju adresu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy chmurkaaaaa gratulujuem moc, zmurka ma urcite radost :dizzy_face: drzim silno palceky aby to vydrzalo nielen do 18dpo ale celych kraasnych 9 mesiacikov... setri sa! :wink:
27. črc 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek