• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka Jeej to je super, esteze sa najdu taki ludia ako vy :wink: teda si ho nebudete nechavat??
27. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zase 1dc? :pensive: :pensive:
27. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko auto sa nenaslo, co sme ani necakali, uz sme aj dostali rozhodnutie z policie ze patranie neuspesne a uz sme vsetko skompletizovali pre poistovnu tak uz len cakame ze kolko nam daju :unamused:
27. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg och tak snad co najviac, to je strasne co sa deje :pensive:
27. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ovu test ukazuje tehu ?? hm
27. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, jasne, ze som, koza sprosta, nemohla dospat, takze tu je test z 3:40. no ale nevadi, aj po 3 a pol hodke spanku ta ciarka tam stale je :slight_smile:)) ako nariadil mm, zacinam merat ob den a najblizsi test bude az v utorok, nech sa nestresujem. to by uz malo byt vidiet nejaky rozdiel... ps: fotila som mobilom pod lampou (kedze tu je este hlboka noc :slight_smile:, tak tak ta kvalita aj vyzera :slight_smile: idem este do postele.. dakujem moc moc vsetkym, co sa tesia a boja so mnou, ste super!
27. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@poleva ahoj, ano, ak ti stmavne pred MS tak ako pocas OVU, tak je to vraj podozrive :slight_smile:
27. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko no snad :unamused: ja uz sa nad tym ani nevzrusujem, aj ked niekedy ked si na to spomeniem ma to este vie vytocit :angry:
27. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , prosim vas mozte mi poradit, co to znamena?tento cyklus som si zacala meriat bt a aj robit ovulacne testy. doteraz boli testy negativne, ale dnes uz je pozitivny.co to znamena?ze ovulka je dnes, alebo bude zajtra???bolesti nemam ziadne tak neviem.a pri ovulke je teplota vystupi alebo klesne.
a este moj graf.dakujem velmi pekne za kazdu radu
http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx
27. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzik1983 v nastaveniach zaskrtni, ze profil viditelny vsetkym uzivatelom... a potom chod Kalendar - Teploty, pod grafom sa preklikni na Sdilet graf a odtial skorpiruj linku a daj sem...
lebo takto nevidime tvoj graf
27. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg pokial najdeme milujuci domov, tak nie :wink:
27. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no nejak skoro,ale co uz :unamused: mm bol dnes na spg ,vysledky do dvoch tyzdnov..
27. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi zlati su ta duha bola krasna. :wink:
27. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik1983 no si tesne pred ovulkou - vidim pozitivny test... takze ak je chut a cas, od dnesneho dna najblizsie cca 4 dni sa snazte :wink:
27. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy nadherneeee :dizzy_face:
27. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik1983 jj vyzera to na pokles pred ovulkou
@lauritka :angry: to ma tak mrzi :pensive: a preco az do dvoch tyzdnov? sak to musia pozriet hned :grinning:
@piefunko no lebo robia podrobneji spg,aj fragmentaciu pemii,to je statna nemocnica,nie sukromik :wink:
27. črc 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @lauritka co to citam baby, ake 1DC :angry: .
ja uz chcem pre vsetky snazilky // !!!!!!!!!!!!!!!
sem tam vas stihnem precitat ale v tejto teme nie je problem 20 stran denne zapisat, takze nie vsetko zachytim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja takto zvlastne, ff si vyznacil ovu podla mna zle, najvacsie bolesti vajecnikov som mala 12-13DC, hlien som nespozorovala, pretoze ho nerozoznam od kamosov spermosov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12
@lauritka
takze teplota pred ovulkou klesa?a ja som myslela, ze uz mam po plodnych dnoch, kedze je dnes u mna 17DC,.tak sa zda, ze mam ovulku posunutu a plodne dni len zacinaju :slight_smile: .
dakujem velmi pekne baby.a hlien ma byt aky, lebo sa mi zda, ze je nejaky hustejsi ako v predosle dni, to asi nie je dobre, ked je hustejsi, ci?
27. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik1983 nie kazda zena je tabulkova s ovulaciou na 14DC :wink: no teplota zvykne pred ovu klesat, aby po ovu mohla zase stupnut az vystupi a budes ich mat vyssie nez pred ovulkou...
co je to, husty hlien? biely, priesvitny, zlty... aky?
27. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak uz som to zistila:slight_smile: by som povedala, ze skor taky biely lepkavy, predtym bol taky ciry lepkavy.
27. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jasne chapem, aj som si myslela len take divne ze do 2 tyzdnov ked vysledky aj tak maju v podstate hned... tak nech dopadne co najlepsie ked uz sa dal na to nefajcenie drahy :dizzy_face:
@activia ja zatial neviem kolky som dc tusim 20 alebo tak nejak, ale myslim ze ovu nebola a ani nebude :rolling_eyes: to mi bolo len smutno za lauri ze zase je 1dc :pensive: ale ty ako skaces, ako @magimary presne ...testi o par dni, urcite je to tam :dizzy_face:
27. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ako to , ze nebola ovu, to len tento mesiac? pred tym si mavala pekne grafiky tusim. ja ani neviem, co mam povedat na @lauritka, je to na porazenie, ako nekonciaca telenovela, kazdy mesiac ju sledujem a cakam, ze vyskocim od stolika ked uvidim lauritkine // ........... :unamused: ale raz to pride a ked nebudem prave tehotna, tak sa isto opijem :grinning: :grinning:
...........ja neviem co to je za graf, a hlavne ten cudny vyskok, asi sa teplota pomylila , mala sa ist dole uhniezdit a ona si takto vyskoci :confounded: , nikdy sa mi to nestalo, smerom dole ano ale hore??? :rolling_eyes: ........................nevidela som grafik @magimary idem ho niekde vysnorit
27. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik1983 ze je lepkavy, este prejavuje znaky plodnosti... :slight_smile:
27. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia d kujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon je vzruso kazdy mesiac..hahah.

inac FF sa orientuje podla hlienu,tak preto ti to tak oznacil,a mala si tam este pokles..
dolezite,ze ty vies,kedy asi bola. :wink:
27. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano,bodaj by to tak bolo.ale ton ze je biely uz asi nie je moc dobre, ci?
27. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek