• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lauritka asi dam ten hlienik prec, to som si len tak dala, neviem ci vtedy predne bol, dam ho het
27. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka tak i napriek odstraneniu E, zostala ovu rovnako, akurat su ciary prerusovane
27. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, fakt mi neviete poradit s tym cvicenim, nikto mi nepise o tom :(
27. črc 2012 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilli251 ja neviem, tehu som nebola a ani necvicim, takze tak... ale dakedy, mama bola tehu a chodila na bicykli az tesne do porodu - bola navyknuta na take bezne vozenie sa do obchodu alebo k babke na opacny koniec dediny, ale kazdy den, aj viackrat... a co viem, gynekolog bol toho nazoru - co je zena navyknuta pred tehu robit pravidelne, nie je dovod vzdavat sa toho ani v tehotenstve, pokial je bezproblemove a fyzicka namaha nerobi zene tazkosti... len mozno mierne polavit, nie ist az nadoraz sil...
27. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@activia no dufam ze ma nezabije ale ma takyto :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary no a ja som mavala krasne grafiky lebo som mala clostil na ovulku vies a potom pekne dufik a vsetko... teraz mam pauzu trosku lebo totho bolo na mna vela uz aj lieky, stale doki, stresy co "zajtra" aka bude teplota a bla bla a potom kazdy mesiac sklamanie na konci.. vyprdla som sa na to :sweat_smile:
27. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilli251 no neviem, ani ja som nebola tehu cize neviem ti poradit, kamosky obidve pri tehu prestali chodit na zumbu - ale tam sa skace, kdezto sesterka do 3.mesiaca ani nevedela ze je tehu a chodila aj na zumbu aj do posilky.... a v pohode tak neviem, asi je to individualne. moj nazor osobny je necvicit a ked tak po konzultaicii s dokim a pod dohladom trenera... ale to je len moj nazor :sweat_smile:
27. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@activia a co ten 15 dc ?? merala si skor,ci neskor
27. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko jeeej tak to je ozaj podobny graf, ked ja som po roku a pol taka nejaka, uz tomu ani neverim, v sep. mam preventivku u gyndosa, uplne o tom snivam, ze by som tam sla uz tehu. no ved uvidime, co ine nam zostava. no ved uvidis, mozno sa umudry ovulka a nabehne sa a cely cyklus bude ok, prajem ti to. :wink:
27. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilli251 tak urob testki,ci si tehu,ak nie, nie je co riesit.
27. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzik1983 len sa snazte, este sa ti hocikedy moze skutocny plodny hlien ukazat... hlavne sa snazte, studovat hlien ti prave v tejto chvili nic nepomoze :sweat_smile: a kde ho sledujes? na toaletnom papieri, nohavickach, z posvy alebo priamo zotrety z krcka maternice? prave pri poslednej moznosti zistis najpresnejsie...
27. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka merala som rovnako, len som namiesto 7-8hodin spala max 4 nedalo sa mi, tulala som sa po dome, katastrofa ani za toho pana zaspat :unamused:
27. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Ahoj Lauri,nejako mi testy prestali tmavnúť :frowning2: mám sa obávať? Ten dnešní je taký nafigu lebo polka čiarky bola tmavá a polka svetlá aj kontrolná aj testovacia. Tá druhá foto je ten posledný ešte mokrý čo na to hovoríš?
27. črc 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia ale styri hodny by malo stacit na ustalenie tepoty.o i mhla nechat.aj to mozno bral do uvahy..
27. črc 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka ešte ten druhý som zabudla
27. črc 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynamartina a myslsize to est matmavnut?? podlamna to smerodatne nie je v tomto stadu,ked su take tmave,ci je to ok, alenbo nie..
na to nie je nikto expert. ja by som uz netestovala :P.. mas to tmave. teraz tamhladat minimalistivke ozdiely a stresovat sa. to nema vyznam. uzivaj si tehu ;)
27. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynamartina n 16 dpo uplne super
27. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynamartina a kam by si este chcela tmavnut? :sweat_smile: ionak, ked si pozries, dnesny a z 10 a 8 dpo maju silnejsiu aj kontorlnu ako 14 a 16dpo, su viac napustene farbivom...
27. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ved budeme skusat, mozno s zadari.na toaletnom papieri
27. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynamartina neblázni, máš krásne testy, už to fakt nemá kam tmavnúť :wink: Netestuj, nohy hore a užívaj si tehotenstvo :dizzy_face: Kedy ideš k lekárovi?
27. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka
@riana12 Ďakujem dievčatá, ste ma ukludnili :slight_smile: Ja som testovala iba pre to že som mala kúpené testy ale to bol posledný :grinning: ešte prikladám graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a4bac s tým by som asi mala tiež prestať že? :zipper_mouth:
27. črc 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piacere no hej, to som potrebovala počuť :grinning: K dokimu idem až o 2 týždne ked prídeme z dovolenky :wink:
27. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzik1983 tak si skus prstom "posmatrat" po krcku, ak dociahnes, tam bude mat hlien inu kvalitu :wink: cim blizsie k posve a vzduchu, tym je horsi a este sa aj miesi s tym posvovym a to je uz tiez iny hlien...
27. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynamartina mala, mala, hlavne keď meriaš tam dolu :confused: :sweat_smile: aby si si nezaniesla teplomerom zbytočne nejakú pliagu, ktorú v tehu nepotrebuješ :wink:
27. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piacere Ach jo, to musím schovať teplomer niekde daleko od postel lebo ma to bude lákať :grinning: ale idem to urobiť :wink:
27. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 tak som aj skusila a tam je uz iny, priesvitno biely , ale skor priesvitny.
ved budeme teda teraz skusat a uvidime,co bude :wink:
27. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik1983 to je akurat, hlavne, ze je kvalitnejsi ako z toaletneho papiera :wink:
27. črc 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dakujem za rady, hned som mudrejsia :slight_smile:
27. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia joj moja dakujem, ved aj ja ti to prajem a kazdej z nas co sa tu trapi :sweat_smile: urcite si najdeme pekne vsetky vytuzene // ja teraz kaslem na cele snazenie co sa tyka sledovani a merania, vyslovene si keksikujeme kedy sa nam chce, akurat ze si nedavame pozor :wink: urcite do septebra pojdes tehu k dokimu, ved to mas este dve ak nie tri ovu, to musi vyjst a podla grafiku to vyzera celkom krasne aj hne dteraz :wink:
27. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynamartina tie dnesne su nafigu napustene farbivom, to je vidiet a na tvojom mieste by som uz netestovala :wink: ako vravia baby uzivaj si tehu pekne a dovcu ... juuuj aj ja chem ist na dovcu tehulka :dizzy_face: :grinning:
27. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chmurkaxy Ahoj moja, gratulujem a držím palčeky aby to tentokrát dobre dopadlo :slight_smile:
27. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek