Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

myrtille
28. črc 2012

@chmurkaxy krasny grafik drzim palce🙂

lauritka
28. črc 2012

@mattuliatko30 eeej. no vyzeras komfortne 😉 takze bolo uzasne?? 🙂

myrtille
28. črc 2012

Zienky este taka oazocka ak tehu som, tak ako mi dr vypocita termin? 😕 pri tom mojom cykle,,

mattuliatko30
28. črc 2012

@myrtille asi cca podľa dlžky plodu...alebo nejakých rozmerov...bude ti ho isto meniť..ak nemáš presný dátum kedy došlo k oplodneniu..alebo ms..

mattuliatko30
28. črc 2012

@lauritka hej hej...bolo fajne.. 🙂 išla by som ešte...ale musím počkať zase o rok 🙂

myrtille
28. črc 2012

@mattuliatko30 tak ak k niecomu doslo tohto mesiaca tak bud 6teho alebo 15teho cize da sa pridrzat toho kedy som mala pohlavny styk? llebo len vtedy som mala.

mattuliatko30
28. črc 2012

@myrtille jasne....veď bez neho by to nešlo 😀 takže ak povieš tieto dva dátumy..isto ti bude vedieť povedať..cca v ktorý došlo k oplodneniu..

mattuliatko30
28. črc 2012

@myrtille mohlo by byť aj tohho 15teho..to by si bola už cca 14dní po oplodneni..takže tehu testík by ti už vyšiel pekný....tak ako aj máš....uvidíš čo ti povie dr..kedy pôjdeš?

myrtille
28. črc 2012

@mattuliatko30 viem ze bez neho by to neslo 😉 ale tak jeden sexi kza dva tyzdne aaa šmykne sa to,, uvidim co povie dr. ona asi bude najlepsie vediet..
a neviem kedy pojdem , v piatok sme volali ze mam prist v piatok ale kto vie ci nepojdem skor aspon na krv..

katka116
28. črc 2012

@petuska86
@bordulka
@moni1007

Ahojte baby, tak zmena planu volali mi zo sukromnej klieniky, ze moj doktor odchadza zajtra necakane na dovolenku. Ze termin plati a teda mozem ist k druhemu doktorovi v pondelok alebo, ze dnes v sobotu vynimocne robi ten moj - tak som bola zvedava a isli sme. No dnes som podla tehu tabulku 7tt plus 0. Na sone mi vyslo len 5tt plus 6 dni a cakam len jedno babo. Velkost je 0,32cm - na 6tt by to bolo fajn, ale ja som si myslela, ze uz to bude vacsie. Dokonca som ani srdiecko poriadne nevidela aj ked doktor hovoril, ze tam nieco blika, pri malej som to videla ovela ostrejsie...

Tak sme dnes zostali doma, zacala som tak trosku spinit a uz mam cely den pocit, ze mi to nie je sudene a ze toto babo odide ☹ Mam ist na kontrolu o 3tt, ale to asi nevydrzim a potrebovala by som dalsi ultrazvuk do tyzdna lebo sa zblaznim..

katka116
28. črc 2012

@petuska86 s tym kamaratom ma to mrzi, najlepsie sa zamestnat nejakymi cinnostami...
co si myslis co robim teraz ja? ach jaj

moni1007
28. črc 2012

@bordulka ahj moja. no mne sa praveze takyto pokles nepaci, takyto pokles zvyknem mat par dni pred ovu, potom stupnem na 36,3 alebo 36,4 a tam som par dni a az potom je ovu... no vsak uvidme zajtra. neviem kedy sa tu ukazem. nasi nam tu doviedli svojho psika na strazenie, tak sme boli s nou v lese sa prejst, teraz cakam kym si po nu pridu a a pojdeme tej kamoske oproti... ale som aj dnes vystavena. vcera som cely den pucovala, dnes chystala 😝 😝 😝 a zajtra naobed by mali ist a my pojdeme gratulovat svokrovi 😝 celkom narocny vikend 😀

moni1007
28. črc 2012

@katka116 ahoj moja. neboj. urcite je vsetko v poriadku. budem na teba mysliet....mozno je to spinenie len z vysetrenia, ved keby nebolo nieco v poriadku, tak ti povie, nie? nebojkaj...
rada by som popisala, ale nestiham, precitaj si vyssie... budem ti drzat palceky, aby ste spúinenie prekonali 😉

katka116
28. črc 2012

@moni1007 dakujem pekne teraz budem kazdy den v takom strese do sona... ach jaj☹

petuska86
28. črc 2012

@katka116 neboj sa, hlavne treba mysliet pozitivne. nestresuj sa.
no a zamestnavat to hej ale tak ako prezijem pohreb to netusim. ved dnes ma len doma chytali stresy ale tam ked uvidim aj zenu jeho (super kamosku) tak ja tie moje emocie teraz nejak ani neovladam

piefunko
28. črc 2012

@mattuliatko30 do chorvatska ideme, ak vsetko dobre dopadne tak na novom auticku 😉

piefunko
28. črc 2012

@katka116 a kedy si mala ovu presne? kolko dpo si? podla mn ak si ozaj 6tt tak srdiecko nemusi bt este vidno... viem ze ma za tu vetu asi zabijes, ale skus sa nestresovat 😅 urcite je babtenku dobre a najblizsie ta pekne potesi srdieckom jak zvon 😵 drzkaj sa!

bordulka
28. črc 2012

@moni1007 ahoj moja, neboj, zajtra stupnes a bude to ovu... ved takyto pokles byva pred ovu a urcite to neznamena, ze ovu bude cez tyzden, neboj 😉 moja, hovor mi nieco o narocnom vikende 🙂 my sme sa dnes boli dat ostrihat (domov som sa vratila az po 3 hod.) napapali sme sa a isli na vylet, zobrali sme krsniatko, prisli sme domov o 19hod. o chvilu na to prisla kamoska a aj rodicia, tak sme vsetci isli do "krcmy" a prisli teraz 🙂 zajtra ideme na obed k svokrovcom a potom hned bereme krsniatko a ideme do zoo 🙂 ale to teplo nas zabija 🙂

bordulka
28. črc 2012

@katka116 ahoj moja, co to tu citam... urcite nestresuj!!! to babo citi a nechce aby si bola smutna, ono bude s tebou do konca bojovat a srdiecko uz urcite je a bije iba pre teba, verim tomu! nebud smutna a tes sa s rodinkou na prichod noveho clena 🙂

chmurkaxy
28. črc 2012

baby, ja uz asi budem asi teraz furt stresovat, uz aj manzel na mna kuka ako na trubku :( furt sa chytam, ci ma este bolia prsia (bolia, ale uz menej), tak googlim, stresujem, teraz som zase riesila, co ako vitaminy farbia a podobne, ach jaj. kym sa dostanem k lekarovi, asi ma porazi :D ale inak, citala som, ze by som si mala aj tak pred odchodom ist spravit vysetrenia kvoli letu, lebo to je dokopy 20 hodin, co budem letiet, tak mi musia vystavit aj nieco ako matersku knizku, keby sa nieco stalo v lietadle..

chmurkaxy
29. črc 2012

skoda, ze som nenasla taky, co ma aj urcenie dlzky tehu, no nic 🙂 tento ma vraj citlivost 50 jednotiek.

zuzanka9999
29. črc 2012

@chmurkaxy gratulujeeeeeeeeem🙂 to je uzasneee;)

chmurkaxy
29. črc 2012

@zuzanka9999 dakujem, Zuzi 🙂 moj muz mi povedal, ze som dnes bola strasne vystresovana, ze dufa, ze ma to nebude drzat stale :D ako sa mas? co mas nove? som ta tu dlho nevidela..

bordulka
29. črc 2012

@chmurkaxy moja, to je normalne, ja by som robila to iste 🙂 a uz by som aj meno vyberala 😀 😀 len sa hlavne nestresuj, ok? a aky mas grafik, nepostrehla som

bordulka
29. črc 2012

@melisaaa moja a ty si kam zmizla, ty si uz urcite tehu, ked sa s nami nebavis,co? 😉

katka116
29. črc 2012

@piefunko

@petuska86
@moni1007
@bordulka

Baby dakujem vam za podporu a urcite to nevzdavam a urcite si dam este do tyzdna dalsi utrazvuk. Praveze som presne 35 DPH a ovulku mam vzdy v strede cyklu a tym padom som urcite 7tt. Proste mam pocit, ze to bolo prilis male 0,32 cm - aj ked na 6tt by to bolo ok. Dam si este jeden ultrazvuk a porovnam to ako plod narastol.. Aspon ze uz nespinim.

Velmi mi pomaha ze ste so mnou, lebo mm vcera pochopil ze je ok a nechape, ze sa stresujem ☹

katka116
29. črc 2012

@chmurkaxy gratulujem, drzkajte sa. Skoda, ze u nas tieto testy s napisom nepredavaju - tam ju to uplne jasne napisane a hotovo 🙂

katka116
29. črc 2012

@piefunko
@petuska86
@moni1007
@bordulka

Myslela som DPO nie DPH hihi, to bude tym, ze som aj platca DPH..

bordulka
29. črc 2012

@katka116 😀 moja pekna 🙂 dufam,ze ten druhy utz ta upokoji a uvidis, ze je to vsetko tak ako ma byt... nie kazdy cyklus nam vyjde ovulka presne na ten isty den, je fakt mozne ze sa ti posunula a preto je babatko trosku mensie, ale hlavne je, ze do 9. mesiaca narastie ako valibuk 🙂 inak kukni, co ma dnes rano cakalo ... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 @moni1007 @lauritka

lauritka
29. črc 2012

@bordulka krasny vyskok 😵