• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ben spraaavne chvalim ta..postup ako u mna naposledy, ja som dokonca lekarovi povedala ze sa citim ako stroj n a vyrobu deti a on nato..neblaznite ste mlada acasom to pojde len si milovanie vychutnavajte nie nasliu.tym nic neporiesite.a mal pravdu

flam presne tak dotiahnete to s drobcom do spravneho konca :dizzy_face: :dizzy_face: musite to zvladnut...
musim uz ist tak pekny dnik babulky :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina: přesně tak přepadla mě nějaká sexuální zdrženlivost, také mi to tak přijde, že to je povinnost každý měsíc se snažit aby ten potomëk byl. :zipper_mouth:
8. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ktorý? Ten Via-Med? Normálne v lekárni, je to citlivosť 10, v krabičke je jeden a stál nejakých 75 Sk
8. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam mozno budu dvojicky, ked mas take silne ciarky :wink:
8. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ten Viamed som sa pytala... ten si kupim :slight_smile: ak zozeniem...a dnes si teda ovurobim doma ovu testik..a uvidim ze co... som velmi zvedava...
8. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak sme doma od lekára.Simi má dosť chytené priedušky a máme antibiotiká a aj Dithiaden a do utorka budeme doma.Ach jo. :frowning2:
8. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: a ty jsi na tom jak, ještě je to tak špatné jak to bylo.A co mrcha stále nikde?
8. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne je celkom dobre.Mrcha nikde :frowning2:
8. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je opravdu zvláští, že kde je tak dlouho :wink:
8. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nehovor.Už ma to nebaví.Sfúknutá som jak v 3-4 mesiaci,cecky ma bolia,aj brucho občas a tá svniňucha nikde.Už by som fakt rada zakončila tento cyklus. :angry:
8. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A včera som si dala aj vrelú vaňu a pol flaše červ.vína som vyslopala.
Inak dnes tu ani Sharka nebola.Čo je s ňou?
8. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky tak já jdu dolůůůůůůůůůů :cry: tak je to jasný ...dneska v noci jsem zvracela ..nevím proč ani nic jsem nejedla ,naposledy asi kolem té 16 hod a v půl jedné šup na Wc...,nervíky asi pracují .. :confused: :confused: :confused:
8. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: no tak řádí tady střevní chřipka i simib bylo zle pár dní.

simib: no a test jsi si nezkoušela znova dělat. :grinning:
8. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji nie.Nemyslím,že by to bolo potrebné.
8. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka má dnes o dvanástej lekára :slight_smile: písali to v jej téme
8. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.Díky Flam za info.
8. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: no tak mi vysvětli proč ti nejde teplotka dolů a stále nedorazila mrcha, kde je tedy pes zakopaný. :confused:
8. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute hlavu hore :pensive:
8. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji ale veď som konečne klesla.Aha http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
8. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salute ďalšie kolo,ďalšia šanca. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha takže se ti prodloužila LF fáze, ty jsi užívala nějaké kapky?
8. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gynex a už nikdy viac nič okrem listovky. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No i já jsme to vzdala a už beru jenom calibrum baby plan a tento měsíc už naposledy, musím ho mít víc než dost toho vitamínu beru je už kolem roka a nepomáhá to. :wink:
8. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně další kolu bude já vím no ,ale ted mi nic není jenom v noci ,ale mám starosti s klukem atd..stres je svina....no holky kéžby jsme se všichni dočkaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,tak.Ak vyslovene lekári niečo nenašli,tak netreba do seba niečo cpať.Ja viem topiaci sa aj slamky chytá,ale...Dá sa za to kopec peňazí a ešte to viac môže uškodiť jak pomôcť.Keď to má prijsť,tak to príde aj bez kvapiek a podobných hovadin.
8. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak ted beru ještě ten ascorutin od minulého cyklu na ty žíli a trochu mi to pomáha i na špinění, ale doberu všechno a další měsíc jsem už čistá jakö miminko. :grinning:
8. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Benji a potom sa nám zadarí,uvidíš.Idem si ja na chvílu lahnúť k malej,lebo som nejaká unavená.Tak zatial papa.
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak právě jsem začala i špinit.....nevím asi se ted nebudu měřit ,kdyžtak zase před mrchou abych věděla jestli ovu byla...no tak nic jsem jasná padavka tak hurá do dalšího kola ..na jaře do umělka :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek