• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Ahoj holky, jsem dnes 29 dc a teplota je stale vysoka, taky me uz tyden boly prsa a jsem strasne nafokla. Myslte, ze by to mohlo vyjit?
29. črc 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zu81za kolky den je hore teplota??
29. črc 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mala by som,uz dva roky sa snazime ale rok intenzivne.caka ma laparoskopia ale hned po nej si to zacnem robit :wink: len dufam,ze do konca roka sa nieco na mna prilepi,ked tu ovulaciu nemam pravidelnu
29. črc 2012 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem dnes 29 dc a teplota je stale vysoka, taky me uz tyden boly prsa a jsem strasne nafokla. Myslte, ze by to mohlo vyjit?
29. črc 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziklc29 ja som tiez bola na laparke. :P
a muz ma dobry sg ???
29. črc 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je taka pravda,ze az .aleluja :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lauritka ano este lekar ho pochvalil,ze ma rychle a pekne :slight_smile: ja som ich tiez videla ako tam pobehuju :wink: laparku mam mat kvoli tomu,ze mi vajce dorastie vdaka dupahstonu a clostylu ale nepukne lebo mam tvrdu a hrubu koru . . . . .tak to chcu narezat aby to skor puklo . .som zvedava ako to dopadne . . . . .a ty ako?tiez sa snaziis alebo uz mas babo?
29. črc 2012 v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuziklc29 to je driling vajecnikov. malo by to pomoct :wink: .. juj moja,ja som tu veky vekov.. my sa snazime uz straaaasneee dlhoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babuľky, čo myslíte:

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/linddi/grafy?c=-8588598220854775808

stále ma bolí podbruško a cítim sa na MS. Vy ste v meraní zbehlejšie, myslíte, že to nevyšlo keď teplota klesla a akosi sa jej nechce vystúpiť?

Ďakujem :wink:
29. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no v podstate od ovu, ta byla 14 dc,
29. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zu81za no a testik ?? ;)
29. črc 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi este si malo dpo, a neklesla si uplne ,stale si hore, cize este vyckaj :wink:
29. črc 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ďakujem za povzbudivé slová, ty si taká milá osôbka :dizzy_face: Veľmi Ti prajem, aby Ti to čím skôr vyšlo :wink:
29. črc 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka testik koupim az zitra
29. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary hej ved ty si mi odpovedala ohladom tehu testikom medzi prvymi. To uz bolo davno 3.7 a hned si poznamenala, ze na tom testiku vidis palice :slight_smile:
Dakujem za upokojenie, dufam ze sa mi podari naplanovat ultrazvuk co najskor, inak sa zblaznim, citim ze sa musim ukludnit a ze teraz nieco nie je dobre :frowning2:
29. črc 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka snazime se teprve 3 mesic, tak jsem nepredpokladala, ze by to mohlo byt tak brzo, takze jsem si testy ani nekupovala.
29. črc 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary damy ja som v marcovkach 2013 ak vsetko dobre dopadne, dakujem za pozvanie
29. črc 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ahoj digitaln sa predavaju clearblue ale ukazuju bud minusko alebo plusko a potom niektore baby dilemuju ci to ukazalo dobre minusko alebo plusko... ked vyskoci pregnant je to uplne jasne, nie je co spekulovat, vsak?
29. črc 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj moja. no super. tak uz snad si po ovu. u mna presyne ako som predpokladala http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 u mna sa ovu posuva. vidis, ved ja uz cca viem co nasleduje.. dnes a zajtra s mm poistime, tak snad bude stacit. my sme dnes vyprevadili kamosku a boli sme u svokrovcov. vypila som2 poharceky sampanskeho a som z toho k.o. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty ako dnes?
29. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, ja si voobec ale vobec ako tehu nepripadam, dnes som testik nerobila, včerajší bol pozitivny, takže uvidime :pensive:
29. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahojky mojha..takže si tiež čista???supíííš...ja priblizne viem kolky DC som..no nemeriam veru ani ja...skusim na bud. tyzden ci uz mam vobec poovu teplotku.... :wink:
@kukucg jeeej ahojky mojaaa..ako to letí ...uz 11 tt... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vidím ze ta trápia nevolnostii..ach joo..ja by som brala.....vsetkými desiatimi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lubanka ahojky...fytosoja je dobrá na rast vajíčok..je to nieco ako clostil...len je to prírodné...dá sa kupit v lekárni za cca 8 er...60 tbl... :wink: :wink: :wink:
29. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moje zlate a mozem opytat kde je problem?
29. črc 2012 v 19:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoooj, len to urcite poistite.
Ja vypisujem babam, ktore maju skusenost s tym co ja... som strasne nervozna a smutna :frowning2:
Neviem ci to nie je intuicia... no musim si vybavit tento tyzden ultrazvuk, aby som bola pokojnejsia
29. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @annavi ahojte babulky :slight_smile: Prišla som vás pozrieť, ako sa máte?
29. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziklc29
@lauritka
Chuda lauritka baby pribudaju, tehotneju a ona chuda stale len vysvetluje a vysvetluje a caka na nove snazilky. Nic v zlom Zuzi, len ked ti napise lauritka kolko sa snazia a co uz prekonali, pochopis. A to tu pomaha vsetkym babam, ktore su uz nestastne po pol roku ze nie su tehotne...este raz klobuk dolu lauritka
29. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@myrtille len tak som sem pozrela a tvoje cykly mi dosť pripomenuli tie tvoje :slight_smile: Držím ti palčeky :wink:
29. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 urcite poistime. zajtra ide mm neskor do prace, tak pre istotu poistime aj zajtra rano...
neboj, snad bude vsetko v poriadku, len bud v klude, aby si si este neprivodila sama nejake problemy, aj ked sa mi to lahko hovori. ale ber to tak,ze je vsetko v poriadku :slight_smile:
29. črc 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda myslela si asi tie tvoje :sweat_smile: a ja som si myslela ze len ja mam taku divočinu v zivote, a dakujem krasne :slight_smile:
ale vidim ze sa ti podarilo otehu aj s takymito cyklami,zelam bezproblemove dotehulkovanie:slight_smile:
29. črc 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek