• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@magimary veeelkeee gratulko :grinning: my nic a vyzeralo to nadejne, ale vcera prisla mrcha :frowning2: som z toho dost smutna ale co uz .... my sme boli cez vikend bratrancovi na svadbe, ktory bude mat 41 a jeho manzelina mala 42 a spolu so svadbou krstili svojho 4 mesacneho syna .... takaaaa motivacia :grinning: :grinning: :grinning: ... ona uz ale ma 10rocnu dcerku, takze nebola prvo ...

inak drzim palce aby vsetko bolo ako ma byt :slight_smile:
30. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary akoze neprovokuj s testikmi :grinning: :grinning: :grinning: jasnacka ze je silnejsi sak su tam kolajnice ako hrom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary neboj, je silnejsi :wink:
30. črc 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka juuuj aj ty si mi tu? no parada aky je ten modry konik maly :grinning:
30. črc 2012 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lilli251 ty si to zle porátala nemôžeš byť 5+2 ked si 31 DC to je 4+2 :slight_smile:
@chmurkaxy je 33DC a je 4+4 :slight_smile:
30. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ahojky...no viac nás asi neprišlo.....brala som zase ten lutenyl..tak cca vo štvrtok čakám mrchu... :wink:
30. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina ano dakujem, mas pravdu, mam to zle poratane :slight_smile:
30. črc 2012 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy no snazilkujemeee ale graf mam ete nizko
30. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi uz viem aj ja 22dc :slight_smile:)) ale ovula este nebola, si myslim podla hlieniku. a tiez som vcera zo zvedavosti odmerala a este stale predovu teplotka takze moje vajka si s dozrievanim davaju nacas :grinning:
30. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary koľko máš vlastne detí ?
30. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi No hej leti moja, buduci tyzden poradna a mame po prvom trimestri, dufam ze bude vsetko ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nevolnosti ma trapia, obcas sa postazujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stoji to veru za to :wink: a ty sa mi ako mavas??
30. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary :dizzy_face: niet čo dodať, krásne testy, ešte raz blahoželáááááááám :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby, najde sa tu niektora ktora by mi v sprave presnejsie popisala ako to funguje na stranke fertilityfriend? vopred vam dakujem.
30. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dori2 ahoj, tu na tejto stranke je popisane vsetko potrebne aj ohladne merania aj ohladne FF :wink: http://merenibt.xf.cz/index2.html
30. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva doma 4, v srdci 12 a pod srdcom 1 :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@piefunko dakujem veeelmi pekne. :slight_smile:
30. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary fúha,krásne ,,,ako to zvládaš ? môžem vedieť prečo toľko detičiek,čo odchádzajú?? nepochopila som,teda ak ti nevadí moja otázka,obdivuijem ťa
30. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva som profesionálny rodič a starám sa o detičky z DD u seba doma, kým sa im nenájdu rodičia "natrvalo"...
keď sa im nájdu, detičky odchádzajú tam...
my sme len taký "most" na ceste k ich trvalému domovu...
našou úlohou ich je previesť ich cez tento most v bezpečí a láske DOMOV...
30. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@magimary blba otazka ale oni ti za to platia? alebo si na MD stale alebo normalne si zamestnana niekde inde, alebo ako to funguje??? :sweat_smile: lebo zvladnut full zamestnanie + vychovu deticiek je ozaj makacka :fearful: akoze nejde mi o to ci ti platia ale ze ci chodis popri tom do prace, aby som nevyzerala ako nejaky peniazohrab :sweat_smile:
30. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary myslela som si,tak všetko dobré :slight_smile:)
30. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko normálka :slight_smile:
ja som zamestnanec DD, takže mám normálne plat aj odvody, len pracujem doma a nie v "kamennej budove" :wink:
30. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ozaj a teraz pozerám, že som sebavedomo napísala, že pod srdcom jedno :sweat_smile: ,
ale to môže byť zatiaľ aj spokojne inak :grinning: :sweat_smile:
no, nie? :grinning:
30. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@magimary a ked máte doma nějaké dietatko už zopar rockov ( podla fotiek co máš na profile ) a potom sa mu najde domov, není ti za nim luto?
30. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa u nás boli všetky deti tak do roka (jedenkrát jedno babuľko rok aj dva mesiace) a smutné a ťažké to je vždy...
ale vždy je to spojené aj s takým naplnením, že sme zase posunuli jedno dieťatko o krôčik bližšie k šťastiu a naplnenému životu (my si smútok musíme spracovať a rátať s ním vopred, a potom sa tešiť na nového Opustenčeka, ktorý nás potrebuje)...
a napokon-my s n dieťatkom nestrácame kontakt-oni sú "tak trochu" naše navždy, sme s nimi naďalej v kontakte, stretávame sa, ich rodiny sú akoby našimi rodinami, sme si skrátka i naďalej blízki (asi ako rodina môjho biologického brata), my v podstate týmto všetkým veľa získavame... (i napriek tomu smútku pri odchode)

jo a jeden chlapček bol u nás predsa len ešte dlhšie a ten už u nás aj zostal :wink:
30. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary a tý dvaja najstarší sú biologický hej?
30. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ale ste krásna rodina, naozaj ťa obdivujem :slight_smile:
30. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary ano mozu byt pod srdcom aj dve, mas pravdu :grinning: :grinning:
30. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
babulky na čakačke, ktoré sa chystáte testovať: v DM drogérii majú desiatkové Pepino testy akciu, že v klasickom balení sú vložené dva testy, za 1,19 € :dizzy_face: takže jeden testík vychádza na 60 centov, nie je zlé... :wink: :slight_smile:
30. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek