Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
30. črc 2012

@bordulka ahojcek. no cakala som dlho, ale tak co uz. som si tu pozrela na nete nejake veci. uz som chcela ist off,ale videla som,ze si na fb 😀 😀 😀 😀 no veru, isiel uz ten moj do pracicky. tak by som bola rada,kebyze je kazdy vecer domka... no uzivam celaskon, ale tak ja si kazde rano dam jednu tabletocku ale teraz som si dala 6 tabletiek 😝 no bodaj by to bolo dobre znamenie. ale to co som vcera citila asi nebola ovu, lebo aj teraz som citila podobne pichanie v podbrusku 😔 takze ovu asi az zajtra, mozno v stredu bude ☹ 😔
a ty ako? uz lepsie?

bordulka
30. črc 2012

@tynamartina no ale uz aj pekny pokles 🙂 a mali sme s mm malu krizu, zatial sme stihli iba udobrovaci keksik 🙂 a potom sme uz boli stale unavení... bol tazky vikend :D

tynamartina
30. črc 2012

@bordulka no veď vy to doženiete keď nie tento, tak budúci mesiac 😉

bordulka
30. črc 2012

@moni1007 som rada,ze si neodisla 🙂 moja, pridi ku nam 🙂 aby ti smutno nebolo... a nemozes sa nejak predavkovat tolkymi tabletkami? a co ty vies, mozno to bola ovu, ale uvolnuje sa ti viac vajicok, cize budu dvojky? 🙂 a ak by ovu bola zajtra, alebo v stredu pozri sa na @magimary jej sa to podarilo 🙂 nehadz este flintu do zita... mne uz je fajn, tabletka a kratky spanok mi pomohli...

bordulka
30. črc 2012

@tynamartina v tom sexiku to dobehnem urcite, ale to babo este nie 🙂

tynamartina
30. črc 2012

@bordulka neboj aj to bude, skôr alebo neskôr 🙂

moni1007
30. črc 2012

@bordulka tak to som rada, ze je ti uz fajn... no nehadzem flintu do zita. ja som si dnes vedomila,ze ja celkovo neverim,ze sa nam to niekedy podari, to by bol riadny zarak, my sme uz skusali sexikovat kazdy den, kazdy druhy a nic. no rada by som prisla, ale radsej snazilkujte a romantikujte 😀 😀 😀

bordulka
30. črc 2012

@tynamartina dufajme 🙂 ak nebude, som s tym zmierena, mam nahradu 🙂 moje krsniatko 🙂

tynamartina
30. črc 2012

@bordulka ale veď si taká mladá čo sa chceš zmierovať s takými vecami . Kolko sa snažíte?

bordulka
30. črc 2012

@moni1007 ked ti mam pravdu povedat, ja to citim tak isto 🙂 tiez tomu neverim v mojom pripade a to by bol fakt zazrak, keby som si nasla // ale ked som aj mala minuly mesiac toho pekneho ducha, neverila som tomu, brala som to nejak pokojne 🙂 asi by som predychavala az keby mi to dr. potvrdil 🙂 a vcera som aj mm nabadala, ale kym sa pozviechal, tak ja som uz spala :D
@melisaaa ved pridi, este mi trosku ostalo :D

melisaaa
30. črc 2012

@bordulka dakujem, za chvíľku som tam 😀 😀 😀

bordulka
30. črc 2012

@melisaaa tak ti odlozim 🙂 mam tam naliat aj vodku? 🙂

bordulka
30. črc 2012

@tynamartina snazime sa cca 5 rokov, zo zaciatku som to moc prezivala, ale teraz to uz pre mna nie je ziadna psychicka zataz, teda mozno podvedome, co si neuvedomujem 🙂 len sem tam, ked ma chyti depka, tak toto prilieva olej do ohna :D

moni1007
30. črc 2012

@bordulka no ja mam tiez presne taky pocit, az na to,ze ja asi uverim az ked porodim... no moj sa nastastie nechal nahovorit, aj ked sa mu dnes asi moc nechcelo,ale co uz. dalsie cykly uz merat teplotu nebudem...teraz zmeriam este den dva a uvidim ci vystupim a kaslem na to 😒

tynamartina
30. črc 2012

@bordulka fú 5 rokov takt to je dosť a máte aj nejakú diagnózu? či je všetko Ok a aj tak sa nedarí. samozrejme ak sa ti nechce o tom písať tak to pochopím

bordulka
30. črc 2012

@moni1007 to mi nerob 😠 budem smutna, ja sa vzdy tesim na tvoj grafik a ked prestanes merat, to je ako keby si ma zradila ... 😖 vsak budes merat???

melisaaa
30. črc 2012

@bordulka kde 😕

bordulka
30. črc 2012

@melisaaa do melonu 😉

moni1007
30. črc 2012

@bordulka asi ta sklamem ale nebudem. pojdem bud zajtra vecer k mame alebo v stredu, tak kym k nej pojdem zmeriam a to bude posledne meranie, potom ak to skusim cca pred mrchou a potom uz asi vobec. prepac ☹

melisaaa
30. črc 2012

@bordulka juj a to je ake potom, som ešte o takejto kombinacii nepočula, žeby skúsim 😉

bordulka
30. črc 2012

@lauritka lauri, ako to prosim ta funguje... ked je krcok zavrety a je sexik, tie spermie sa dostanu aj tak dovnutra, alebo pockaju pred? 🙂

bordulka
30. črc 2012

@melisaaa no je to taky alkoholicky melon 🙂 ono to tam vsiakne a je to take sladucke a omamne 😀 😀
@moni1007 moja, je to tvoje rozhodnutie, ale bude mi chybat tvoj grafik, ale dufam,ze ty sem aspon budes chodit 🙂

moni1007
30. črc 2012

@bordulka ale hej, ja tu budem chodit.... inak,ked si teraz pisala lauritke spravu, tak ma napadlo,ze dnes som uz mala krcok tvrdy a aj sexik ma dnes celkom bolel... to tiez niekedy zvykne po ovu. som ja zvedava aku teplotu zajtra zmeriam... 😅

bordulka
30. črc 2012

@moni1007 neboj, urcite zajtra riadne stupnes 🙂 ja som sa bola teraz kontrolovat a mam zatial najkrajsi egg tento cyklus a krcok vysoko a makky... aj som isla mojho prehovarat, ale uz druhy den ho prehana, tak nic z toho... nechame to na zazrak 🙂

lauritka
30. črc 2012

@bordulka haha, takto netusim.. nejak som nad tym neuvazovala.. ale krcok sa otvara uzpar dni pred ovulkou..

tam ani nejde tak o otvorenie krcku,lebo on sa uplne neuzavrie.. stale je ta nejaka priehlbina..
ale skor prostredie v posve..
po ovulke sa meni a je zasadite voi spermiam,cize aj keby nejak presli tak nepreziju. priroda si to dobre zariadila. 😉

a okrem toho aj keby presli neskor,tak vajko ma malu zivotnost..

moni1007
30. črc 2012

@bordulka no tak to super. ja som tiez bola akurat vyskusat a ked to musim tak napisat, tak sa mi teda dnu straaasne tazko vnikalo... uplne pevne a tvrde to tam je a ani vytok uz nemam taky ako som mala doteraz... divne nie? joj, skoda toho,ze ten tvoj muzik ma takyte problemy, ale tak mozno mu bude rano lepsie a este poistite 🙂

bordulka
30. črc 2012

@moni1007 tak to uz si urcite po ovu 😉 a poistene mate, tak uz len cakat 🙂 a rano urcite nepoistime, my sme taki spachtosi, radi si pospime az kym nepojdeme musiet ist do prace :D aspon uvidim, co mi povie dr 🙂

moni1007
30. črc 2012

@bordulka no ak uz bola ovu, tak poistene je... veru, uz len cakat 🙂 a kedy mas ist k dr? som zvedava co ti povie. no ja som spachtos tiez, som drahemu rano povedala,ze ked zaspim pri sexiku, nech si to nevsima, ale nezaspala som 😀 😀 😀

bordulka
30. črc 2012

@moni1007 😀 😀 ty si expertka :D ja mam radsej sex po tme... sa hanbim 😀 k dr idem v pondelok, som objednana na jedenastu, sa normalne bojim 🙂 inak dnes jedna kamoska porodila synceka... snazili sa 10 rokov a bum, z ničoho nič ostala tehu 🙂

moni1007
30. črc 2012

@bordulka no ved ja mam tiez radsej sexik po tme a najlepsie v spalni ale mm ma zas radsej cez den, za denneho svetla 😝 😝 😝 😝 no tak to riadne prekvapko, museli byt v soku, malickemu prajem hlavne vela zdravicka.... a neboj sa, ved aspon budes vediet co a ako 🙂