• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@chmurkaxy a čo budem vravieť, tu mám grafik http://www.fertilityfriend.com/home/120212
31. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 super, 3omega je vlastne rybi olej :slight_smile:) ty uz mas vsetko, moja! uz len nech pekne rastie princeznicka :slight_smile:) idem do postele, uz mame 23:00 a dnes som prekvapivo neprespala cely den :D tak zelam zatial najkrajsi den v zivote :*
31. črc 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 GRATULUJEM! držím palce! ako dlho ste sa snazili?
@melisaaa@lauritka @piefunko @bordulka @lauritka @zuzanka9999 @tynamartina @riana12 baby, idem hore... www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
inac, tu sa to s tymi tehu nějak rosypalo!
@myrtille aj tebe GRATULUJEM. nějak som to nepostrehla skor. cyklus dlhy ako tyzden pred výplatou ale uspesny. ako dlho ste "bojovali"?
31. črc 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 :astonished: zeby na 17 DC implementacny pokles? aj mne to vyslo zhruba tak, ze 4-5 den od ovu.. to by bolo ake super! tehu bacilky proe vsetkych!!
31. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, nejaka skusenejsia by sa mi mohla vyjadrit? : takze po mojom prvom merani- som cca v 1/2 cyklu. BT u mna sa bezne pohybuje okolo 36,5-36,6. posledny tyzden 3 dni po sebe zvysenie o cca 0,2-0,4 stupna. dnes mierny pokles- znova 36,6. bolesti v podbrusku. ako pred mrchou, ale ta je este daleko... ??? co to znamena?? ovu? ci... nie?
31. črc 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille Gratulujem !!! takže nekonečná graf má víťazný koniec :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa len tak ďalej, zajtra šup vyskočiť poriadne vysoko a na koniec zelenúúúú !!! :wink:
31. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy to je implantacny, nie implementacny :sweat_smile: 4dpo je skoro, ja som mala 2 foliky, tak ten mensi mal asi na 4dpo ešte dáku aktivitu :-P

babulky, snívalo sa mi o rybkach a mravcoch - chcela som ísť kupovat rybky do akvarka a v obchode mali take vypreparovane väčšie rybky a ujo predavač mi s jeho ženou chcel predat mravčiu farmu... živé boli vedla v obchode, ale kým som tam došla, bolo zavreté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa intenzivne druhym mesiacom... :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ano dakujem, davaj si aj Ty pozor a ked tu budes ozvi sa :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ryby a rybniky znamenaju vraj tehu :wink:
31. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 gratulujem k // :dizzy_face:
31. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina zajtra este nie. zajtra este asi tak ako dnes. a vo stvrtok buď tiez tak ako dnes alebo troska dole a piatok už aj letím hore a potom dufam už tak ako si napisala :slight_smile:
inac, uvidim či aj dnes bude na "mojej" elektrickovej zastavke nastupovat nejaka těhotná žena. v piatok jedna nastupovala a vystupovala rovnako ako ja a vcera tiez jedna nastupovala, ale už neviem kde vystupila. tak ked to takto bude pokracovat dalej tak to možno bude aj nějaké znamenie :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa jej super takze zeby uuz po ovu? :wink:
31. črc 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu to mam kockyyy, som stale dojataaaaaaaaaa

http://www.fertilityfriend.com/home/3e384e
31. črc 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@riana12 hehehe, mať za manzela informatika mi očividne škodí :slight_smile:))
31. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nie, este nie. takúto mám este predovu teplotu. ovu cakam stvrtok alebo piatok. dnes budem robit ovu testik po práci.
31. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko lenze akvariove rybky znamenaju nieco ine - tam sa hdonoti voda, ci je cista ci spinava a podla toho sa hodnoti nejaka oblast zivota (neviem aka), ze bud bude stastna alebo smutna... :wink:
31. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy jaaaaaj tak dufam ze vsetko dobre prebehne, boze sa tesiiiiiiim;) neboj sa a hlavne treba byt vklude
31. črc 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy prečo škodí?
@chmurkaxy ale to tu inak castu babulky pisu, ze implementacny, to nielen ty :sweat_smile: :wink:
@chmurkaxy Velmi nezmyselne vleziem do tejto diskusie, ale strasne som sa chcela jedno spytat - :sweat_smile: - je to pravda, ze v Seattle tak vela prsi? :sweat_smile: :grinning: :wink: (Ja len, ze v poslednom roku som zhliadla vsetky serie Grey´s Anatomy a celkom sa mi to pacilo, a naratala som tak tyzden slnecnych dni dohromady za vsetkych 8 serii.) :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa pekneee len nech pekne stupaaaaas. Snad to i nam uz tentokrat vyjdeee. Takze snazilkovaaaat
31. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no veď postup je vlastne jedno aký bude hlavne nech skončí zeleno v grafe alebo ružovo na teste :wink:
31. črc 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 aha, tak urcite stastna :wink:
31. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mexx noooo preto tam v okoli ziju aj upiri z twilight-u :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko neviem, lebo akvarka som mohla pozriet len z vykladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
31. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: akvárium - vidieť v ňom ryby a obojživelníky - Očakávajte šťastie. ryby - kupovať - Niekto ťa podvádza. ryby - veľké - Šťastne dokončíš svoje zámery. mravce - vidieť ich - Vďaka usilovnosti dosiahneš úspechy.
31. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko jaaaaj, nemala som citat snar nanovo :grinning:
ryby mŕtve Prekonáš telesnú nevoľnosť.
31. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Tak tych Twajlajtov ja zas moc nesledujem, no... :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek