Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

melisaaa
31. črc 2012

@katka116 ver bublinke a myslí pozitívne, držím palčeky 🙂

katka116
31. črc 2012

@moni1007 diky Moni, teraz som bola na WC a zacinam mat pocit, ze uz ide nielen vytok ale aj cervena krvicka - urcite naznak tam je ked sa utieram ☹

Vsetko bude tak ako ma byt a vo stvrtok sa ozvem ci sa k vam do snazilkovania nepridam. Mozno je to take male ze to aj same odide a nebudem musiet aj na kyret, ani neviem nemam s tym skusenost skor ko pred 9tt kedy uz kyret musi byt a musi sa vnutro maternice vycistit.

moni1007
31. črc 2012

@katka116 😔 😔 😔 dufam,ze nie... ale uz asi fakt s tym nic neurobis a bude ako ma byt... a ak by sa malo babatko trapit, tak to bude mozno lepsie... ale aj tak ti drzim palce.... daj hned vediet...

a inak, co porabate? v praci si asi nebola, ze? dcerka poslucha?

govinda
31. črc 2012

@katka116 ja som teraz brala duphaston do 12tt skôr preventívne, keďže pred rokom a pol som o bábo prišla v 6tt. Teraz som špinila len 2 dni a to aj v čase, keď som brala duphaston.
Ono je pravda, že to už neovplyvníš, ale keby si vedela, či je všetko v poriadku po tom ultrazvuku, určite by si bola kľudnejšia, lebo ani stres ti teraz veľmi neprospieva.
Ako som už včera písala, ja som na začiatku tehu bola na usg v pondelok a to mi lekár povedal, že vidí len deformovaný gestačný vačok a žiaden zárodok v ňom a že je ten tvar taký deformovaný, že tam zrejme niečo bolo, ale teraz už nie je. A o dva dni som bola u iného lekára a ten mi potvrdil tehu, gestačný vačok mal normálny tvar a nerobil z nálezu žiadnu vedu .... Ono tie usg na začiatku sú dosť mätúce podľa mňa a to, čo lekár vidí, závisí aj od kvality prístroja ;)
Každopádne ti držím palčeky 🙂

govinda
31. črc 2012

@katka116 a ešte otázočka, hcg z krvi ti nerobili obdeň? Aj podľa toho dobre vidieť, či hcg rastie. Ja som bola síce z toho usg nálezu riadne zdrvená, ale mala som 3 x robené odbery hcg obdeň a rástlo to ukážkovo, tak to ma ukľudňovalo, že je všetko ok, aj keď usg nič neukázal 😉

katka116
31. črc 2012

@govinda ja som si krv vcera nedala zobrat, proste som im povedala, ze budem mat dalsi ultrazvuk a podla toho uvidime..uz nech sa stane co sa ma stat

govinda
31. črc 2012

@katka116 tak ti teda držím palčeky , nech je všetko v poriadku a určite daj vedieť, ako pokračuješ 🙂

zuzanka9999
31. črc 2012

@katka116 a uz si bola kati s tym u lekara?

bordulka
31. črc 2012

@lilli251 ahoj, gratulujem!!!!!! a neboj, uz to bude stale lepsie a lepsie 🙂

kemonka
31. črc 2012

@magimary gratulujem baby 😵
@chmurkaxy

bordulka
31. črc 2012

@zuzanka9999 ahoj moja, neboj, uz budes iba stupat 🙂 ja som sa vybrala opacnym smerom 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1

zuzanka9999
31. črc 2012

@bordulka to je dost prudky pokles moja:(

kemonka
31. črc 2012

@bordulka moja, aj špiniš sem tam, u dr. si už bola?

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 moja, urcite si uz po ovu, len teplota reaguje neskor... neboj, urcite to vyslo 😉 a u nas nic asi nebude... mm je stale zle :( tak by mohol nastat taky zazrak ako u @magimary 🙂

bordulka
31. črc 2012

@kemonka ahoj moja, idem v pondelok 🙂 a vies co, to spinenie som si takto nikdy nevsimala, som si povedala, ze si to budem znacit... a vacsinou sa objavi v case mrchy a v case kedy by mala byt ovu 🙂
@zuzanka9999 no ja dufam, ze ten pokles je pred ovu 🙂 ak nie, nevadi...

loyanca
31. črc 2012

@govinda ahoj moja, trošku som nahliadla, čo tu nové😉 o tej deformácii...aj ja som ho mala v nemocnici, podľa dr., čo robila utz "mierne deformovaný", no izbový dr. to väčšinou prečítal z karty ako "deformovaný", dosť ma to hnevalo. potom mi dr. na utz vysvetlila, že keď v ňom už máme bábätko s bijúcim srdiečkom tak nás tá deformácia už nemusí trápiť, lebo sa ten vačok prispôsobuje tvaru maternice a tá tiež nemá hladký povrch...úplne iná interpretácia, lebo tí "hore" na oddelení mi celý čas tvrdili, že to spôsobuje hematóm...včera už vraj deformovaný nebol, že bol pozdĺžny, ale že je to ok

bordulka
31. črc 2012

@katka116 ahoj moja, ako pise @govinda chod na pohotovost, pre istotu... radsej skor, ako neskoro... ale ja verim, ze to nie je zle... vsetko bude ok...

moni1007
31. črc 2012

@bordulka co? tak snad sa tvoj muzim schopi a zvladne jeden sexik 🙂 moj nakoniec pride vo svtrtok asi. dnes bolo ako v praci? ja som este prala jednu varku veci co chcem darovat, chystala som aj nejake veci co dam tej kamoske do bytu. zajtra pride podpisat zmluvu, mala by prist aj s detmi a ak to tak tu prespia. snad to tento raz vyjde... 🙂 a ci to u nas nevyslo, tak mam najmensiu nadej ako som kedy mala, vobec tomu neverim a uz sa nad tym nejdem ani zamyslat, teraz ma skor stve, ze budem mat taky dlhy cyklus 😠

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 ale moja, ved sme sa pokusali, ale nejde to 😀 ja pockam dalsi mesiac... a z tej dlzky cyklu si nic nerob, trosku si oddychnes od mrchy... takych 9 mesiacov 😉 a uz vies, v ktorom byte to maju byvat? takze budes mat spolocnost, to je super... a ak sa ti aj ovu oneskori, vo stvrtok to dozenies 😎

govinda
31. črc 2012

@loyanca a stále tvrdím, že lekári vedia poriadne nastrašiť na začiatku tehu 😠 A ty si už doma moja?

moni1007
31. črc 2012

@bordulka 😀 😀 si ma normalnbe zaskocila a rozosmiala.... ty ma vies tak povzbudit 🙂 no ak sa oneskori na stvrtok, tak to bude fajn,ale ak bude zajtra tak je tento cyklus uz fuc a ja podem do toho s tebou na dalsi 🙂 ale co uz. teraz sa idem vytesovat z malych, dufam,ze sa bude stahovat co najskor, aj ked uvazuju nad tym,ze az v septembri by sli 😒 este neviem do ktoreho, zajtra sa vsetko dozvieme a pojdeme ho aj spolu pozriet, kedze pride bez priatela 🙂
no tak to mu musi byt riadne zle, ked to nejde 😒

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 joj moja, to ma tesi 🙂 lebo ja ti chcem iba dobre 🙂 a ak aj bola zajtra ovu, ved nic nemas stratene... je to len teplota, vajko sa mohlo uvolnit skor a urcite vasi "premozitelia" sa do neho zabodli 😀 takze bude damska jazda? ja mam vo stvrtok... sa tesim. no o mm sa staram, aj bylinkovy caj som mu navarila, ale neviem ci ho vypil alebo vylial, aj ked tvrdil, ze vypil... pochybujem o tom, lebo som ho uz pila a na ex sa vypit neda.. je strasne horky 🙂 ale snad mu nieco do vecera zaberie a bude spat so mnou v posteli a nie v obyvacke 😀

moni1007
31. črc 2012

@bordulka no moja, uvidime ci bude prekvapko, ale radsej ani dufat nejdem 😒 no hej, babska jazda, este by mala prist nasa spolocna kamoska, tak budeme 3 a plus mali.... 🙂 len dufam,ze sa to neposerka ako minule,ked tu mali prist 😒 no len sa onho pekne staraj, aby sa co najskor preliecil a aby ste poistili 😀 ale prvorade je zdravicko, tak mu prajem skore uzdravenie 🙂 a co ides robkat?

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 moja, ty vies, ze ti drzim palce,ze? 🙂 trosku sa odreagujes, neboj a urcite to teraz vyjde a bude to stat za to! no pojdem este nieco porobit, asi vymenim obliecky v spalni a musim tam umyt dlazku... aspon to som si rano povedala 😀

piacere
31. črc 2012

@chmurkaxy 😅 ja som merala hneď ako mi po pôrode nabehli prvé krámy, lebo to bola pre nás forma antikoncepcie a zároveň neznášam, keď neviem, kedy má madam doraziť. A ja som mala dosť pekné grafy už vtedy... napriek tomu, že som aj 5-6x vstávala v noci k malému 😅

moni1007
31. črc 2012

@bordulka jasne, ze viem, a napodobne aj ja tebe velmi drzim palce. 🙂 no to mi aj treba sa trochu odreagovat a strasne sa na nich tesim . vcera som poslala zivotopis kvoli praci a zas sa mi spatne neozvali 😒 ja som tiez dnes pozehlila pradlo zo spalne 🙂 a asi idem este posit, mam tam rozparane dve tricka 😝
no ked si si to rano povedala, tak to musis spravit alebo aj nie 😀 😀 😀 😀

myrtille
31. črc 2012

@govinda dakujem krasne, obe sme prikladom ze aj pri sialenych grafoch sa da otehu 🙂
uz len nech uspesne dotehulkujeme 🙂

myrtille
31. črc 2012

@lagunasa dakujem velmi pekne,, my sme sa snazili cca rok, potom sme sa snazit prestali, ked uz moj ex mal milenku a tak sme sa rozchadzali schadzali,,spavali spolu a prislo tehu 😔

myrtille
31. črc 2012

@tynamartina dakujem krasne 🙂 a uplne uspesny bude ked budem drzat v naruci svoje babo.

loyanca
31. črc 2012

@govinda Áno, od včera. Ale som nejaká unavenejšia doma, ako tam, nechápem...ale otočili mi režim poriadne, aj dnes som hore od 6.00 😠
Inak, ešte jedna pikoška, čo mi urobil primár...keď prišiel prvýkrát na veľkú vizitu, mladý dr. mu rýchlo opísal,kvôli čomu som tam a povedal, že hcg som mala pri prijatí 20444, no a primár reagoval slovami "Čo???V 6tt? Nebude to mola?" no krvi by si sa mi nedorezala! Našťastie asi o hodinu potom mi prvýkrát potvrdili srdiečko... hrozne ma vystrašil