• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@tynamartina som prvy den 6 tt podla mrchy. ovu som mala na 15 den. a teda vidiet bol len vacok. ale vraj je to normalne. :wink: ty si uz bola u dokiho?
1. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa na hlien. :slight_smile:
1. srp 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 aha tak :slight_smile: no ja idem až o dva týždne , chcem aby už bolo niečo vidieť :wink:
1. srp 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no mna objednali hned ze sak to uz je 6 tt :grinning: bola som v tom ze teda nieco uz bude. ale tiez idem za 2 tyzdne
1. srp 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska86 no som zvedavá :slight_smile: takže o dva týždne sa budeme informovať o našich fazulkách :wink:
1. srp 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina no jo, ja idem az v piatok takze budes asi informovat prva.ale tak to by si mala uz mat embryjko na obrazovke. jaaaaaaaaj ja uz tam chcem znova ist :grinning: :grinning:
1. srp 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@riana12 čooo? na 5DPO pozitívny test? tak ten by som chcela vidieť
1. srp 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aj ja, ale možno bola ovu na 22 dc a ten pozitívny tehu test na 21 dc si si všimla
1. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 naozaj pikoška :grinning:
1. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu pozor, pozitivny aj pred ovulkou :grinning:

babulky, vidite, tak treba, pekne testovat aj pred ovu az si tehu privolate :grinning:
1. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251
@petuska86 Baby gratulkaaaaa velkaaaaaa :slight_smile: poslite nejake tehu virusiky lebo mna v tej robote klepne a to som bola prvy den dnes :angry: :angry: :angry: hruza des. poriadno tu nakychjate :slight_smile: tak sa pekne opatrujte kocenky a pekne oddychujte aby fazulky pekne rastli :slight_smile: a citite sa ako?
1. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa ten až teraz, keď ste na to upozornili @riana12 .....ale mohla sa pomýliť a zaznačiť pozitívny ovu test do kolónky tehu testov....čo? ale chápete? že tehu test pozitívny a na druhý deň krv negatívna? to už kde sme?
1. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu nemyslim si, lebo pozri, ze v den pozitivneho prveho ovutestu uz dala tehu test negativny, cize tehu testy urcite robila :wink:
1. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa mne je zle..ako v prvy den kramov...takze lezkam :slight_smile:
1. srp 2012 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa dakujeeeeeem, posielam stale tie bacily tak chytaj :wink: a inak sa citim stale rovnako :wink: nic zvlastne akurat mam zravu nemoc :grinning: :grinning: a stale som unavena
1. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 aha, ja som len tak narýchlo mrkla.....behám tu s handrami, vedrami, čistiacimi prostriedkami....už mám spálňu, v kúpeľni umyjem podlahu a bude aj tá.....ide mi práčka aj umývačka.....a stále mám veľa neporiadku.....nestihnem dnes celý byt ani keď sa poskladám :-/ ......teda, riadne zaujímavý graf......kokso...... :astonished:
1. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky zlate dakujem za podporu a od oktobra sa tesim na snazilkovanie, teraz to vyjde!
1. srp 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja to mam doma rovnako... :zipper_mouth:
1. srp 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 to mi je ľúto, držkaj sa
1. srp 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aj ty? máme upratovací deň?
1. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia ja som uzivala 1 tbl denne a prvu som si dala hned rano aby bol co najskorsi ucinok :grinning: :grinning: a potom som ich papala teda kazdy den jednu rano a po ranajkach. nebolo mi z nich nastastie nic, mozno som boal trosku viacej podrazdena a precitlivela, ale to sa dalo prezit :grinning: upravil mi grafik tak, ze z anovulaku boli ovulaky a mala som pekne dvojfazove krivky. pichali sme aj pregnyl a potom som mala dufik, ale otehu sa nam bohuzial nepodarilo... asi som tomu moc verila :sweat_smile: takze teraz pauzicka a uvidime co dalej... verim ze tebe zaberie hned :wink:
1. srp 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no este som v praci, tak mam na to aj menej casu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam teda upratovaci cely tyzden... no lenze beham tiez medzi prackou, mopom, metlou a umyvanim riadov...
1. srp 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu nechce sa ti dojst aj k nam ked si tak vo svungu? dam ti adresu :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko čau princezná, nehce sa nám upratovať a vidím, že ani merať :grinning:
1. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 jasne ze este budem testovat. a pozeram si fotky ovu testou na ff a kopec je tam takých, ze jeden to vyzera ze už to pride a na druhy den zase bledsie a až na ten další je pozitivny. takze pohoda. som sa ukludnila.
1. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lilli251 no pekne tak pekne oddychuj :slight_smile: :slight_smile: oki?
@petuska86 no pekne tak poriadno papaj nech ma fazulka vela vela papanicka :slight_smile: :slight_smile: chytaaaaaaaam idem na balkooon :slight_smile:
1. srp 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 jááj, tak ja som musela využiť tento deň, lebo zajtra príde na dedinu k mame kamoška s dvomi deťmi, tak bude perno a nebudem mať na to čas ani chuť.....
@piefunko veru nechce, mne sa ani ten môj bordel nechce, ale musím.... a robí mi to dobre aj na psychiku, lebo nemyslím na zlé, ale na to, čo budem robiť ako ďalšie.....
1. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 OMG. a ten tehu test pred ovu, to je co?
1. srp 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek