• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@kikaneu ja som tak vcera nic nerobila... dosiel k nam brasko (a ten nas bordelik znesie :grinning:), po obchodoch som musela este pobehat kvoli nakupu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melisaaa cau hraběnka :grinning: merat sa mi nechce, naco? :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak viem ze ked sa ovu neuracilo do teraz uz nepride, mam ju na haaaaaku trapku jednu :grinning: :grinning:
1. srp 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kikaneu jasne ved chapem, keby si mala depku, tak kludne mozes prist :wink: pokecat, aj popratat ak by si sa nudila :grinning: :grinning: chod sa aj niekam prejst je krasne vonku teda aspon tu v ba, to ti pomoze tiez :wink:
1. srp 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ja som od nedele taká nesvoja.....ja inak upratujem veľmi rada, zapnem hudbu a pobehujem po dome....ale dnes nemám na hudbu na náladu.....v pondelok som nedokázala robiť nič....doobedu som tu presedela s bráškom, poobede som bola kupovať v meste kvety a večer v kostole a vyjadriť súcit rodine, včera doobedu čakanie, poobede rozlúčka......tak dnes som sa na to vrhla....a ja to stihnem, veď do večera ešte času dosť.....lebo som pozerala na trávnik a zajtra by to chcelo pokosiť.....takže robota sa vždy nájde....a to sa všetci čudujú, že sa nenudím, keď som skoro stále doma....veď ja nemám čas sa nudiť :angry:
1. srp 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko depku mám často posledné mesiace......teda ani nie depku, len smútok.....do blavy to mám trochu ďaleko, ale vďaka za pozvanie :wink: aj u nás je krásne.....som dohodla na pol štvrtú ice coffee s kamoškou na záhrade, tak si trochu oddýchnem :wink:
1. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko čo vieš, možno už bola, zmeraj zajtra :slight_smile:
a vieš čo, ja ju mám vždy a veľký prd z toho :grinning:
1. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 cudesne :confused: :confused: :confused:
1. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko inac vyraz " byt vo svungu " pouzivam aj ja :grinning:
1. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@melisaaa detoo..ani jeden anovuacny od roku 2007 :fearful:
1. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistisa no ved papam tusim aj za troch :grinning: :grinning: ma z coho rast, uz sa skoro do nicoho nezapnem :frowning2:
1. srp 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kikaneu z toho si nic nerob :wink: a neboj, isto to dnes zvladnes, pusti si, aj ked nemas naladu, nejaku prijemnu pesnicku, staci radio, netreba cdcko :wink:
1. srp 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka máš moj velký obdiv :slight_smile: ja už teraz mám pocit, že mi z toho švihne a skončím na psychinde :grinning: aj ked to som takto len na začiatku ms, potom som už ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petuska86 no pekne moja :slight_smile: ale to je dobre len nech rastie brusko :slight_smile: ani ja sa do nicoho nezapnem ale s merionalu :angry: :angry: :angry: a s PN . tak som pribrala jak hovado asi si davam tyzdne bez jedenia aby som schudla :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka veru, aj ja vravim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa no neviem, co tym dievcinka chcela povedat :sweat_smile: aj ked ma napadlo, ze testovala, ci sa da tehu test pouzit ako ovu test :confused:
1. srp 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 nebojím sa, veď práca neutečie, nie je zajac..... :wink: nič si nepúšťam, nie fakt na to nemám náladu.....pootrebujem byť obklopená tichom, ešte chvíľu....kým prídu všetci domov.....
1. srp 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu tak potom, ak ti naozaj radsej ticho vyhovuje, tak skus v tichu... ja len ze, pokial si pustis rytmickejsiu hudbu, nabudilo by ta to azda k rychlejsiemu upratovaniu a skor by si to mala :wink:
1. srp 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 :slight_smile: to neznie zle.....možno skúsim, teraz obedujem a idem vyvesiť ďalšie prádlo....potom sa uvidí :wink:
1. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu ja som to nemyslela, ze na rozveselenie... len som si to s rytmom vsimla - ked ide v radiu sladak, tak len sedim, cucim... ide nejaka hopsacka a som ako namydleny blesk... aj v robote aj doma... :sweat_smile:
1. srp 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
baby, dá sa za watery považovat aj to, ked mám navonok sucho ale cítím sa vlhko?
1. srp 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa strc dnu prstik a aky hlien ti na nom ostane? treba hodnotit to, co je vnutri, nie vonku "zoxidovane", vyschnute :sweat_smile:
1. srp 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikaneu no citala som si cim si si presla, musi to byt velmi smutne :pensive: ale mas hore anjelika, teraz uz dvoch tkori na teba budu davat pozor a nech ti cim skor poslu jeden pokladik :dizzy_face:
1. srp 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melisaaa tak ako aj ja ked som ju mala prd z toho ale hold ked ona je taka sebecka ze bez nej to proste nejde :grinning: ok moja zmeram zajtra uvidime, vecer bude keksik, vcera sme uz akosi nevladali :sweat_smile:
@lauritka no sak to mam z vychodu :grinning: :grinning: ze vo svungu :grinning:
1. srp 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa akurat som chcela napisat co napisla riri... musis skusit zvnutra aky je hlienik :wink:
1. srp 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko to na mna riri? :sweat_smile: ked hej, tusim sa to tu nejak udomacnilo, co to spomenula @chmurkaxy :sweat_smile:
1. srp 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ja som ti tak tusim uz pisala aj predtym, alebo som si ta tak volala "sama pre seba" lebo tak volame tiez rihannu :wink: :grinning: :grinning:
1. srp 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ja mam sklerozu, tak ja ti nepoviem, ci si mi tak uz dakedy pisala :sweat_smile: len sa pytam, aby som vedela reagovat inokedy :sweat_smile:
1. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyyyyyyy musela som, aha na neho, ake mile "šteniatkoooo" :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2012 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@riana12 hahaha ze sklerooza :grinning: no myslim ze som tot uz spomenula, ale ak sa ti to nepaci tak ti tak nebudem hovorit :fearful:
1. srp 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko nie, v pohode mi tak vravieť môžeš, aj hociktora dalsia babulka :wink:
ty, to ake zabiatko sem davas :sweat_smile: ale zlatý je a tie minislipky :grinning:
1. srp 2012 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek