• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lagunasa my sme sa nesnazili, grafy bt bol taky moj zvyk,, a ex nikdy nechcel pouzit nejaku ochranu typu kondomy ,, a nesli sme uplne naplno nikdy, stale skončil mimo mna ale tak nejaka zradna sikovna žubrienka si cestu nasla :pensive:

@lauritka ano budem sama s babom :pensive:
1. srp 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano zabiatko, taky chutny je, by som sa s nim pomojkala troska :grinning: :grinning: :grinning: to je skokan do vody, divim sa ze mu tie miniplavocky nezliezli pri tych skokoch :grinning: :grinning:
1. srp 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@myrtille vidis, nas si take zubrienky ani za svet nechcu najst :rolling_eyes: :angry: :grinning:
1. srp 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ani mna si nechcela najst kym nas vztah fungoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prislo to teraz..
1. srp 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille to nie je fer :pensive: ale aj tak vela zdravicka babatku a tebe vela nervov :unamused: urcite to zvladnes :wink:
1. srp 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tiez mam pocit ze to nie je fer ale co sa stalo sa neodstane :pensive: :pensive: :pensive: a dakujem za podporu kvoli babu musim zvladnut..
1. srp 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille nechcem to príliš nadlahcovat, ale všetko, co sa deje, ma v našom zivote význam... aj ked je to praveteraz akoby mimo, ale asi to tak malo byť, ked sa vám na konci vzťahu zadarilo a aj napriek"ochrane", stale sa aj prerusovana považuje za ochranu proti pocatiu, i ked nie je az taka spoľahlivá...
1. srp 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ešte stále to je smutné a ťažké.....čas zahojí všetky rany, ale potrvá to dlho.....
1. srp 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko oh la la .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: milucky je, kto to je ??? :dizzy_face:
1. srp 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi luto
1. srp 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@lauritka babule, nie ste vy tak náhodou kúsok pred ovu? vy mu tuším ešte aj tie minislipky z fotky stiahnete... :angry: :grinning:
1. srp 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko no tak to som zvedavá na tretiu bodečku a dúfam, že bude poriadne vysoko :slight_smile:
1. srp 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a rozkošné šteniatkoooooooooooo :dizzy_face:
1. srp 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aj mne je to luto ale kvoli babu sa nemozem uplne trapit ale som aj rada ze som to zistila teraz..
1. srp 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille skoda, ze ani dieta ho nijak nezmenilo :unamused:
1. srp 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka on si žije s novou partnerkou, cize ho to uz ani nezmeni :pensive: a mne nevie povedat/ napisat nic ine ako to aby som si to babo nechala vziat. :pensive:
1. srp 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille jaaaj boze... :unamused: ziadny cit k tomu nenarodenemu zivotu,ja to nechapem... :rolling_eyes: ludia si nevazia ten dar..keby bol neplodny par rrokov a cakal na dieta dlho,asi by si to viac prebral v mozgu :angry:

ale to je tak, ti maju dar, co to beru ako chlieb s maslom..to ma vie tak nasrat ze az :angry:
1. srp 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille joj to je chrapúň, neboj zvládneš to aj sama :slight_smile:
1. srp 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka s tou s ktorou teraz zije sa taha od decembra 2011- do februara tohto roka som netušila ze je s nou .-(.. a este na novy rok vypustil z ust ze jeho jedinym prianim je aby sme takto o rok boli traja :unamused: jednoducho je to i*i*t :pensive:
snažili sme sa niečo vyše roka kym som nezisitla ze ma podvadza a ked som to zistila tak sme si davali aspon ciastocne pozor ale moja chyba ze som s nim spavala aj ked som vedela co sa deje stale som mu davala sancu stale som verila ze si vyberie mna :frowning2:
ale ja si babom vziat nedam aj keby sa on rozkrajal je mi jedn oco vravi, babo je maly zazrak, je to zazrak zivota.. :pensive:
1. srp 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina chrapun je slabe slovo ale on m iza trapenie nestoji :pensive:
1. srp 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@myrtille máš pravdu, prajem ti veľa síl. Uvidíš raz bude ľutovať ale bude už neskoro.
1. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille tak to je nehorazny kreten :rolling_eyes:
1. srp 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak to mas dobre ja som dosla domov o piatej tak oddychujem.
1. srp 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina podla mna uz aj teraz by bolo neskoro..

@lauritka to mas pravdu a ja som bola naivna :rolling_eyes:
1. srp 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille ach moja, vela vela sily. podla mna sa este spamata, ale otazne je, ci ho este budes chciet.. bola tu jedna baba, Janka, co to mala podobne, a nakoniec su zase spolu.. aspon, kym prestala chodit na konika, tak boli. v kazdom pripade, nech tvoj happyend vyzera akokolvek, kazda z nas ti ho praje!
1. srp 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ja ho budem stale v kutiku duse mat rada ved som bola mlada a naivna, ale medzi nam iby to uz nefungovalo, ja by som sa stale bala ze to spravi zas a znova :pensive:
1. srp 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak dnešné pokračovanie grafíku.
1. srp 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille to je jasne, vacsine zien sa pri stretnuti byvaleho rozbucha srdce a mas pocit, ze je stale tak trochu tvoj.. a ani ho nebudes moct zo svojho zivota vygumovat uplne, lebo 50% tvojho drobceka bude on. ale ber to tak, ze ti nechal to najlepsie zo seba, co mohol :slight_smile:) ako obcas hovori mamina sesternica, ked sa jeduje na muza, muzi by mali byt ako trudi - oplodnit a zdochnut (a este obcas doda, ze posielat aj tak vyzivne :slight_smile:) uvidis, ze vam s drobcekom bude najlepsie na svete a aspon uz budes vediet, akemu druhu muzov sa vyhybat a budes stastna.
1. srp 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ze muzi ako trudi, mohla by to byt pravda :pensive: ja som si stale naivne myslela ze kedze je starsi tak bude mat rozum, aj sa tak javil, ale asi nanho prisla druha puberta :pensive:
dufam ze budeme aj s drobčekom v pohode aa že budem dobrou maminou.
1. srp 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@myrtille budete, uvidis :slight_smile: bude to to najlepsie, co sa ti mohlo stat :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek