• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@chmurkaxy a tebe sa ako tehulkuje? citis sa nejak ako tehulka? priznaky?
1. srp 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky, oznam o vyhodnej cene - v DM maju desiatkove testy pepino, 1 plus 1 gratis, za 1.19€
1. srp 2012 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 už som to sem písala, ale sfúkli ma, že jedine Mamatest, a Pepino duchuje :grinning: tak ale za tú cenu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mne ani ducha neurobil, ja testujem iba s Pepinom :sweat_smile:
1. srp 2012 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka ani mne nerobil ducha, cista jak lalia vecne :grinning:
1. srp 2012 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ja mám teraz doma tri Pepína, jedno to akciové balenie a jeden starší, no neodolala som, a to bude nesnaživý cyklus :grinning:
1. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka nikdy nezaskodi mat zasobu :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ale je to potom o nervy netestovať pred koncom LF :wink: minulý cyklus som bola na seba hrdá, že som vydržala netestnúť :grinning: :sunglasses: ja mám tie testy už len ako potvrdenie tehotenstva pri nezvyčajne dlhej LF a vysokej teplote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka no ale ta hrdost, ked vydrzis, odolas, vsak? :dizzy_face:
1. srp 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@myrtille obcas ma bolia prsia, napriklad vecer je to dost vyrazne, ale cez den pohoda, dnes mi uz ani nebolo az tak tazko z tabletiek, takze mi je vcelku fajn. inak nic. ale vlastne, kedze sa k doktorke dostanem tak neskoro, som vdacna za akykolvek priznak, aspon viem, ze tam dole stale je :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@chmurkaxy ach tisko ti zavidim akykolvek priznak lebo ja si akotehu vobec ale vobec nepripadam. a kedy sa az dostanes k doktorke?
1. srp 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@myrtille az v 12.tom tyzdni :slight_smile: teda, k tej slovenskej. uz sa tu snazim riesit nejakeho lokalneho doktora, ale oni to tu maju velmi cudne.. prve sono robia v 20. tyzdni, dovtedy len takym zenam, co maju vysoko rizikove tehu alebo im vysli zle testy.. a este mi aj z recepcie jeho medicentra napisali, ze krvny test ani nerobia, ze tiez potvrdzuju tehotenstvo iba z mocu.. ts ts, to ani nebudem vediet, ci hcg rastie a ci je srdiecko ok..
1. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12
@piefunko
no k tomu som sa este nedopracovala skusat to zvnutra. zatial len vonkajsie priznaky .... :confused: ale zajtra to skusim. teraz som po keksiku tak je to uz zbytocne....
1. srp 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@myrtille aha, no vodis to .... aka nehoda ..... :wink:
1. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa vonkajsie priznaky su nanic, lebo vonku to vzdy yzera inak ako vnutri... dolezite je to vnutorne prostredie, kde nie je taky pristup vzduchu :wink:
1. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko kokso, ake chlapciatko! plavky "proklate nizko u pasu" :grinning: staci troska stiahnut nizsie a ...... :sweat_smile:
1. srp 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lagunasa panecko, vidno, ze si pred ovu :sweat_smile: :grinning: :wink:
1. srp 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka To je Tom Daley http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/2012/athletes/02025fcb-457d-4a77-8424-f5b8fe49b87f Momentalne asi najpopularnejsi tinedzer v UK. Zlaty chalanisko :slight_smile:
1. srp 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@myrtille drzkaj sa, posielam pozitivnu enerdzi...:slight_smile: teraz je dolezite mysliet hlavne na to aby bol drobcek v poriadku... v kolkom si vlastne tyzdni?
1. srp 2012 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no .... tak nabuduce .... ale u mna je to vnutorne sledovat tazko v praci. totiz na tych spolocnych veckach pridem na vecko, musim si umyt ruky, osusit teplym vzduchom vliezt na vecko, poriesit tam tie veci a potom si ruky samozrejme znova umyt. no a ked na vedlajsom vecku ( mame dve ) zrovna niekto sedi tak sa musi ohromne cudovat a mne to pride take neprijemne tam takto saskovat ..... aj davat si tampon v praci na wc mi pride neprijemne.
a inac, ja som takato stale, nielen pred ovu :sunglasses:
1. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa a co takto si vziat vlhcene utierky zo sebou? :sweat_smile: takze ty stale takto lietas na chlapov? :sweat_smile:
ja inac reci mozem, ale na chlapov neletim... ja mam svojho doma a nejak vypinam registre na cudzich :sweat_smile: ako poviem si, ano, tento je pekny alebo nepekny, ale uz viac nezachadzam do detailov...
a s tou ovu si ma nevsimaj, ja tu tak dneska tie nase zenske hodnotim, ktora sa na tu fotku ozve :grinning: :sweat_smile:
1. srp 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak jasne ze na cudzich chlapov neletim. moj mi doma staci. ale tak povedat si mozem. to iste hovorim aj o chlapoch, chut si mozu spravit hocikde ale na veceru nech pridu domov. sa smejeme s mojim drahym ze som asi zo stvrtky chlap lebo obcas tak reagujem. ved skus ukazat inu fotku za dva tyzdne a uvidis ako budem reagovat. ale zase ja mam vyhraneny vkus na chlapov....
1. srp 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no a tie vlhcene utierky myslis tie intimne alebo tie dezinfekcne alebo klasicke len vlhcene? ja som totizto na kadejake taketo veci troska hakliva, teda moj organizmus.
1. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko tie plavky ma proklate nizko chichi:slight_smile:
1. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa skus tie intimne, s nimi ked si utries ruky, tak spinka zide a budes mat aj istotu, ze by ti to malo telo prijat viac ako nejake klasicke vlhcene na ruky alebo dezinfekcne...
1. srp 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 tak tie mam. skusim zajtra. len niekedy som na vazkach lebo neviem rozoznat zvysok spermii a eggwhite hlien..... :cry:
1. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa dozajtra uz spermijky nebudu a naviac egg sa natahuje ako vajecny bielok... spermie resp. ta tekutina tam uz nebude...
1. srp 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no neviem. zo mna to niekedy vyteka aj este na druhy den..... uvidim..... no v tom watery mam stale este chaos ale tak nejak to uz spravim.
1. srp 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@chmurkaxy
@riana12
@moni007
@bordulka
dobre ranko kocky. no moj grafik vyzera takto: vyzera to dost nadejne ze ovu prebehla som uz teraz zvedava na zajtrajsiu teplotku. a vyako? http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db
2. srp 2012 v 05:59  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@zuzanka9999 jeeeej, krasne si stupla, moja! uz sa tam len s vynimkou implantacie drz! :*
2. srp 2012 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek