• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@zuzanka9999 halo hlavu hore, tiez sa snazime 1,5roka, v utorok som bola u svojho dr, zacali sme riesit tak uvidime, dnes som bola na krv buduci tyzden mam vysledky HP, v sobotu zacinam clostilbegyt prvy krat a na 14DC idem na sono a vyfasujem pregnyl au. no co uz, jedno babo mame, o druhe sme prisli v 8tt a odvtedy 1,5roka nic je to na porazenie ale uz to musi prist :wink:
2. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby- mam taku otazocku- ked sme MOZNO tehotni, ale pre istotu sa chceme snazit dalej /moj cyklus je chaos, tak dufam ze to co bolo bola ovu, aj ked u mna nikdy nevies- preto ta snaha dalej...../ moze to v pripade tehotenstva takeho skoreho nejako uskodit?
2. srp 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 a tvoj doktor ten hormonalny profil nevie spravit? som nevedela ze je to až taká věda.
2. srp 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@activia to mi je luto:((( mne sa to stalo cca v 5 tt. Ake na kyret som nemusela ist nastastie:slight_smile: clostil beriem i ja druhy cyklus teraz a pekne mavam ovu cca na 15dc
2. srp 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa hej je bo ona to nema zaznluvbene ci co a ze to urobia az v CAR- ale bola som u nasho znameho ten ma kukol a dal mi clostilbegyt
2. srp 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 fiiiha. tak aspon ze máš nieco.
2. srp 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasne rozumiem :pensive: je to velmi smutne, prajem ti aj jeho rodine vela sil :pensive:
2. srp 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dori2 nemalo by to vadit, kopa zien sexuje ani nevie ze su tehu :wink: ak by sa po sexiku objavilo spinenie tak zavolaj dokimu pre istotu. a nechces si spravit testik? :wink:
2. srp 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ďakujeme
2. srp 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
moje posledné testovanie (čiarky už asi nebudú silnejšie) :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
2. srp 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@lagunasa presnee som rada ze aspon niekto ma riesi;)
2. srp 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary aaaaaaaaaach ake kraasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja ceeeeeeeeem :cry: :cry: :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 ahoj moja. no ty si riadne vysoko. tak to je dost nadejne... ja som tiez trolinku stupla. takze uz naozaj po ovu http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 aj ked teplota dost nizka.... deti su este tu. tak sa bavime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to veselo :grinning: budu do zajtra... :slight_smile: tak pekny den
2. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 ahoj moja, ty si tiez dobre vyskocila hore:slight_smile:))) no neviem ci nadejne, pochybujem:/ tak to mate super aspon mas program na cely den a pokecate babske reci :slight_smile:)))))) ja som dneska sama mm dojde az okolo deviatej ale je tu strasne teplo :((( teraz som dosla z prace uz iba zajtra a mam vikend, sa neviem dockat. vcera som mala zasa pocit palenia pri cikani cely den dnes je to uz lepsie.
2. srp 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko posielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam! :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
2. srp 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 uvidime zajtr, tesim sa na tvoj grafik.. ja som dnes tiez po dlhom case merala, ale uz si zakazujem, jednak uz som vraj v 6. tyzdni, a po druhe, mam bazalny teplomer vo Fahrenheitoch (iny tu nemali), tak kym si to vzdy rano pekne prepocitam cez google v mobile, akurat som vystresovana, ci je to ok :D takze to bolo dufajme moje posledne meranie teraz.
2. srp 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary jéééééj! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: gratulujem, nezabudni na nás - meračky a príď sa sem občas pochváliť, jo? :wink: že ako rastie bruško :grinning:
2. srp 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy fuuha ale tak tych par tyzdnov ti zbehne raz dva :slight_smile: a urcite je a bude vsetko v poriadku cize tych par tyzdnov to bude malina vydrzat :slight_smile:
fuha a to tam u vas maju naozaj cudny pristup len tak nekontrolovat :pensive:
2. srp 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina termin mam 20marca :wink: cize skor ako april..

@lilli251 dakujem , a som 8tt
2. srp 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@myrtille ahoj ako si sa k tomu dopracovala pri tom tvojom grafe?
2. srp 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina ja nijako to moja dr :wink:
2. srp 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary krásne kolajnicky .-) krasne a bez problemove tehu prajem :dizzy_face:
2. srp 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille aha už som si prečítala tvoju správu dňa , len ked si len teraz mala pozit test tak som si myslela že to bude apríl
2. srp 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina ja som nemala čas ani dovod si skor mysliet ze som tehu nejak som na tovobec ale vobec nemyslela :pensive:
2. srp 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myrtille no veď ale ja ten na 90 DC máš aký slabý na to že si už tak dlho tehotná nie?
2. srp 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary aj ja uz chcem snazilkovat a testikovat. Uz sa tesime na tvoj prvy ultrazvuk
2. srp 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myrtille nemyslím to zle, len mi to nejde do hlavy , ale hlavne že je maličké v poriadku :slight_smile:
2. srp 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina viem ze to nemyslis zle, vysvetlim ti to..
2. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka
@moni1007 baby u vas co nove? Nebojte o chvilu sa k vam v snazilkovani pridam. Lauritka ma dokonca upokojila, ze jej doktor radi to iste co moj, ze sa nebat do toho vhupnut ako sa len bude dat. Tak hadam september to isti :slight_smile:
2. srp 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek