• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@bordulka no tak ja uz mam upratane a uz len tie uhorky na mna cakaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: vidis to ma ani nenapadlo, ze to mohlo prist od vas. som aj pozabudla a dnes mam dokoran pootvarane okna :grinning: no vsak jasne, nechaj si nieco aj na vecer :grinning:
4. srp 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a čoho si sa to zlakla? :confused:
4. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa a vies na 100% ze nebola ovu, ked to ff oznacil? :slight_smile:
@riana12 ale no... ved testni :slight_smile: a som sa zlakla, ze sa ti nieco stalo :pensive:
4. srp 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja som uz na dnes tiez skoncila :slight_smile: urobila som vsetko co som chcela, zajtra pokracujem :grinning: ocina som nahovorila, nech mi ide dat vymenit koleso na bicykli, tak uz mam tatosa doma - ako noveho, tak ho pojdem asi k nasim prevetrat :slight_smile: ale najprv sa musim dat dokopy, lebo som mokra ako mys :slight_smile: a neboj, od nas ten virus uz asi odisiel, aj ked ma neprehana, ale mam divnu farbu :slight_smile:
4. srp 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vsak prave odisiel k nam urcite. ho tu vietor dofukal... no u nas to vyzera tak,ze asi aj prsat bude, tak asi by aj tak ta grilovacka nebola. no chod sa prevetrat, aspon ti rychlejsie ubehne cas :slight_smile:
4. srp 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vazne mám na to čas :wink: a neboj, som v poriadku :wink:
4. srp 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 :grinning: ale ja som vam ho poslala v miernej podobe, neboj :slight_smile: aj tu sa to trosku zatahuje, ale to mi nevadi. pojdem trosku neskor... ale aj tak mi to rychlo uteka :angry: inak vecer mi pisal aj mm, aj dnes rano :grinning: a to som sa mu ja neozyvala... :fearful:
4. srp 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 asi ta neprehovorim,co? :slight_smile: dnes je taky pekny den, dnes by to slo :grinning: :grinning: a som rada,ze si ok
4. srp 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vidis. nezabudol na teba a pekne na teba myslel. mily :slight_smile: no ja som sa tiez musela vecer muzikovi povenovat, lebo stale otravoval :grinning: normalne nechapem :confused: a potom som sa tak schuti na nom zasmiala, ze az :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ma tak brucho bolelo :grinning:
4. srp 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj micka ja som neodolala a merala a mam tam mierny pokles aha http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db, no neviem uvidime. my ideme prave na chatu ku kamosom na grilovacku tak sa tesim, nie ze sa prepracujes :slight_smile:))
4. srp 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no aspon niekedy ma vie prekvapit :slight_smile: a tvoj asi chytil slinu :grinning: :grinning: len tak dalej. a coze ti robil srandicky?
4. srp 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 no urcite sa neprepracujem. uz som sa usadila pijem kavicku. spravila som si pauzu. u nas sa zatahuje, asi bude prsat. dufam,ze vam grilovacka dobre dopadne. grafik stale pekny :slight_smile:
4. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ahoj moja. ao sa mas? chcem sa ta opytat ked si bola par dni DPO si aj nieco tam dole citila alebo nic?
4. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale volal ma poupatkom a ja vravim,ze to si mas poupatko a a on ze aj z maleho poupatkna rastie krasny a velky kvet.... :grinning: potom dostal pocas sexiku krc do nohy a potom aj do druhej a ja som sa tak zacala smiat a on nevedel ci ma plakat od bolesti alebo sa smiat so mnou. ale zasmial sa aj on. no a nakoniec. mam na chodbe papradie v kvetinaci a moj po sexiku siel do kupelne a narazil s ... donho a to uz treti raz tak mi tak hundral. tak sme sa smiali ze vtacika to lakalo ku kvetu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz ked to pisem, tak to neznie tak smiesne, ale aj tak mi sklbe kutikmi ked si to predstavim :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 :grinning: :grinning: :grinning: moja, staci ked si to predstavim a sa smejem :slight_smile: inak aj moj dostava krce do noh :slight_smile: najlepsie je, ked sa pri sexe aj smejete.. je to take krajsie :slight_smile:
4. srp 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja tam to vidim, ked to bude silniet, daj vediet....mas aspon dusika malinkeho.. :slight_smile:
4. srp 2012 ve 14:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru je to krajsie, ale moj mi povedal,ze sa nemam zvyjat od smiechu, kym este nie je von :grinning: no aj moj dost casto dostava krce :unamused:
4. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvolsiinylogin moja, je to len "dusik" ale nic to nie je :slight_smile:
@moni1007 joj moja, mne sa raz stalo, ze som si kychla, ked bol este dnu... potom sa zvyjal od bolesti :grinning: :grinning: :grinning: idem ja uz na ten bicykel, potom sa este ozvem... hor sa na uhorky :slight_smile:
4. srp 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru. idem sa ja do nich pustit :grinning: mm mi pomoze :slight_smile:
4. srp 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 asponze tak, dvom to pojde rychlejsie :slight_smile: ze pozdravujem :wink:
4. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ze dakuje a tiez zdravi :slight_smile: no veru, spolu to budeme mat raz dva :slight_smile: si to uzi dnes :slight_smile: zatial pa :slight_smile:
4. srp 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@bordulka bola som už hadam 100x cikat, mas smolu :sweat_smile:
4. srp 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem to na 100% ale viem ze 36.7 není moja pred ovu teplota a zase viem ze 36.5 není este moja poovu teplota. věd uvidime. není dolezita cesta ale výsledok.
4. srp 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka ano ano..urcite predovulacne..a testy mam..ni zatial negativ..
4. srp 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba tak to nic, tam by bol mozno tiez rozdiel le nejaky jeden stupnik :wink:
4. srp 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba mas peknu fotku :zipper_mouth:
4. srp 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aha -mala sa unavila pri hrani s topankou a tak aj zaspala :grinning:
4. srp 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@riana12 skoda, ale aj tak si myslim, ze aj pocas dna by uz nieco ukazalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby , co sa vyznate v ovulacnych testoch chcem sa opytat ze v den ovulacie by mal ako vyzerat test ked som citala ze test je pozitivny den alebo dva dni predtym . ???tak v den ovu by mal byt uz slabsi ?
4. srp 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mne isto nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek