• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12 vyskusaj a uvidis :slight_smile:
4. srp 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie som doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 vyhovorky :grinning: ale nie... a kde sa flakas? :slight_smile:
4. srp 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pozri, jednak nevidím dôvod, jednak sa mi nechce, po ďalšie furt chodim cikat a posledný dôvod, nie sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
samé padne dôvody, prečo tvoju ziadost ignorovať :sweat_smile:
sme u priatelovej mamy, hodujeme :slight_smile:
4. srp 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 tak zajtra som 10dc a po hliene ani chyru ani slychu :unamused:
4. srp 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii ano, pozitivny ovulacny vyjde vacsinou 48 hodin pred ovulkou. Takze najdes pozitiv a treba este dalsie dva dni snazilkovat :wink: vacsinou uz na druhy den zoslabne, ale neda sa povedat,kedy presne prebehne ovu,preto tam mas toleranciu tie da dni.
4. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem :slight_smile: a ty mas kraaaasneho havinka :slight_smile:
4. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak budeš potrebovať väčšiu dávku a určite aj to acc :zipper_mouth:
4. srp 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :fearful: tak asi,ja som exot teda,ani grepy nemali ucinok :rolling_eyes:
4. srp 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka naozaj skús to množstvo zvysit :wink: a nemala si podľa hp menej estrogenu?
4. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 noo, uz velmi nepamatam ,bola som davno,ale pravda je,ze som mavala nizsiu sliznicu maternice pred ovu,vastne ta rastie od estrogenu tiez..hmm :fearful:

ale plet mam mastnu jak pubertak,tak neviem :grinning: .. raz tu niekto daval clanok, ze estrogen posobi na plet,ze mame menej vrasok..
4. srp 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj ja mam taku chut na keksik, smie sa to ani nie tyzden po kyrete? Este trosku spinim, ale to na chuti nemeni hihi
@moni1007 rehocem sa na tvojom pribehu
@bordulka ake mas plany na zajtra?
4. srp 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 no ved kludne ,len opatrne aby ta to nebolelo,predsa len roztahovali krcok maternice..to moze byt este citlive pri sexiku.
4. srp 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj moja, my sme tiež dlhšie spali, potom sme boli na nákup, chystali mäsko a zeleninu na grilovačku, potom som stihla gratuláciu 3-ročnej slečne a tak sme grilovali :slight_smile: teraz odišla kámoška :slight_smile: takže nabitý, pekný deň :slight_smile: a zajtra ráno kostol, variť nemusíme, zvýšilo sa z dneška......a poobede pôjdeme buď pozrieť moju sesternicu alebo niekam na výletik :wink: uvidíme :slight_smile: a večer ešte blahoželať ďalšej sesternici :wink: paráááááda :slight_smile: a fakt to vyzerá u teba ako po ovu....no uvidíš, ako sa to bude ďalej vyvíjať
4. srp 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem - ty si ako moj google:slight_smile:))))
4. srp 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahoj moja, to je dobre, ze je chut, aj ja by som mala, ale momentalne nie je s kym :slight_smile: ja sa posnazim nieco zajtra pospat, teraz sme boli s maminou u nas na country feste pozriet, ale uz bola zima, tak sme sli domov... zajtra vecer uz pride mm a je po vikende :slight_smile:
4. srp 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka a tesis sa na neho? My sme uz po :slight_smile: bolo to fajn, to som rada. U nas vladne doma taka pohoda asi vsetko malo byt tak ako je..
Vyspi sa, nam to nehrozi, dcerka je budicek hihi
4. srp 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 podvedome sa asi tesim, ale zatial som ani nepostrehla, ze je prec :slight_smile: to som rada,ze to bolo ok a nic nebolelo... na kolku mate nastelovany budik? :wink:
4. srp 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 sex po kyrete sa neodporuca z toho dovodu, ze krcok sa uzatvara len pomaly a vnutro maternice je jedna velka rana - preto je oooovela viac nachylna na infekciu. Je to cisto zo zdravotneho dovodu - preto sa do najblizsich kramov neodporuca ani kupat, dokonca ani vo vlastnej vani!

ALE - ak to uz nevies vydrzat, mozete s prezervativom a opatrne, ziadne divoke prirazacky :grinning:
4. srp 2012 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj moja. tak uz mame synovceka Matuska :slight_smile:

a ja som aj rano zmerala kedze som bola zobudena http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :unamused: take nic moc... a ty ako?
5. srp 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka budik na 7.30h. A inak preco ta na chatu nebral, to bola panska jazda? A ides mu dnes nieco vyvarat?
5. srp 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@usacek79 dakujem pekne za rady, budem si viac davat pozor, vcera som totiz bola chvilku v bazene..
5. srp 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahojky... psíínek je krááásnýý :slight_smile:
5. srp 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj Moni, ty asi cakas, ze si po ovu a ze sa mozno uhniezdujete? Mm uz odisiel prec do prace a ci az vecer?
5. srp 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ahoj co u teba nove? Ako to vyzera s adopciou?
5. srp 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj moja. no bola by som rada, ale moc tomu neverim... dnes je nedela, tak mm nejde do prace. chodieva v pondelok ale teraz pojde az neskor, mozno az v stredu. rozmyslame ci ist pozriet uz dnes svagrinu do nemocky. dnes rano rodila, co myslis? :slight_smile:
5. srp 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahojky, ve čtvrtek nám má dojít paní ze sociálky "zkontrolovat" domov :wink:
5. srp 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi tak ak ostane u nas, fakt netusim, co z toho vyrastie :wink: to je velky mix. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 mna tiez prisla pozriet rodina den po. Len ja som bola v nemocnici kde malu ukazovali cez sklo. Skor to zavisi od svagrinej ako sa citi. Zavolajte jej ci sa citi na navstevu, viem ze niektore zeny mali tazky porod a boli den po vysilene..
5. srp 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek